Rozrywka.Goniec.pl > Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Doda
20.09.2023 20:00 Doda w ostrych słowach podsumowała "romans" Agnieszki Chylińskiej. Nie gryzła się w język

W tabloidach huczy ostatnio od plotek na temat relacji Agnieszki Chylińskiej i jej menadżerki Joanny Ziędalskiej-Komosińskiej. Do medialnych doniesień na temat rzekomego romansu obu pań odniosła się Doda, która jak zwykle nie przebierała w słowach. 

Agnieszka Chylińska, Joanna Ziędalska-Komosińska
20.09.2023 13:50 Agentka Chylińskiej znowu nawiązała do plotek o romansie. "Najgorzej, że te bzdury czytają nasze dzieci"

W ostatnim czasie aż huczy od plotek o rzekomym romansie Agnieszki Chylińskiej z jej menadżerką. Joanna Ziędalska-Komosińska ostatnio wydała specjalne oświadczenie w tej sprawie, a teraz wdała się w dyskusję z Karoliną Piotrowską. Agentka piosenkarki wspomniała o dzieciach.

Agnieszka Chylińska
20.09.2023 10:44 Agnieszka Chylińska zdobyła się na wyznanie o intymnej relacji. "Raz popełniłam wielki błąd"

Agnieszka Chylińska w ostatnim czasie nie udziela zbyt wielu wywiadów, ale w swojej karierze miała momenty, kiedy bardzo chętnie rozmawiała z dziennikarzami i często poruszała bardzo intymne tematy. W 2001 roku podczas rozmowy z portalem “Viva!” zdobyła się na szczere wyznanie na temat nocy, której potem bardzo żałowała.

Agnieszka Chylińska
19.09.2023 12:15 Niebywałe, jak mieszka Agnieszka Chylińska. "U nas jest totalny syf"

Agnieszka Chylińska niechętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Jednak podczas pandemii zaangażowała się w akcję czytania bajek dla dzieci i przy okazji pokazała zakątki swojego mieszkania. Okazuje się, że wystrój jest dość nietypowy. Jak mieszka Chylińska?

Agnieszka Chylińska
18.09.2023 22:36 Wszyscy plotkują o romansie Agnieszki Chylińskiej z agentką. Mąż gwiazdy zabrał głos

W ostatnich dniach zrobiło się niezwykle głośno o Agnieszce Chylińskiej i jej menadżerce. Wszystkiemu są winne plotki, które dotyczyły tego, że artystka i jej agentka miały być parą. Zdecydowanie rozbawiona sytuacją Joanna Ziędalska-Komosińska ujawniła wiadomości, które wymieniała z mężem Agnieszki Chylińskiej. Wiadomo, co mężczyzna myśli o tej całej sytuacji.

Agnieszka Chylińska, Joanna Ziędalska-Komosińska
18.09.2023 13:32 Agentka Chylińskiej wydała oświadczenie. Chodzi o plotki dotyczące ich bliskiej relacji

Joanna Ziędalska-Komosińska współpracuje z Agnieszką Chylińską już od szesnastu lat. Jakiś czas temu w sieci pojawiły się plotki na temat relacji piosenkarki z jej agentką. Wielkie emocje wywołało zdjęcie, na którym trzymają się za ręce. Teraz Ziędalska-Komosińska postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

Agnieszka Chylińska
13.09.2023 09:55 Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie z menadżerką, od plotek aż huczy. Na jaw wyszła prawda o ich relacji

Agnieszka Chylińska od trzech dekad jest obecna na polskiej scenie. Przez lata działalności muzycznej zaliczyła mnóstwo wzlotów i upadków, jednak zawsze mogła liczyć na wsparcie jednej osoby. Łączy je nie tylko praca, ale również prawdziwa przyjaźń.

Agnieszka Chylińska
11.09.2023 09:58 Agnieszka Chylińska zirytowana zachowaniem fanów. "Niektórzy nie mają wyczucia"

Agnieszka Chylińska zdecydowała się na zamieszczenie w swoich social mediach nagranie, w którym podzieliła się z internautami tym, co spotkało ją tuż przed jednym z koncertów. Wokalistka wyjawiła, że musiała zmierzyć się z niecodzienna sytuacja, która zdecydowanie ją zirytowała. Przy okazji wystosowała do swoich fanów prośbę.

Agnieszka Chylińska
08.09.2023 20:00 Wyszło na jaw, ile zarabia Agnieszka Chylińska. Lepiej usiądźcie

W przyszłym roku Agnieszka Chylińska będzie obchodziła trzydziestą rocznicę działalności na scenie muzycznej. Z tej okazji przygotowuje dla swoich fanów wyjątkowe koncerty. Gwiazda zgarnie za nie prawdziwą fortunę.

Agnieszka Chylińska
31.08.2023 12:01 Niebywałe, kto był mężem Agnieszki Chylińskiej. Wyjawił prawdę o małżeństwie z piosenkarą

Agnieszka Chylińska przed laty była żoną Krzysztofa “Krisa” Krysiaka. Ich małżeństwo trwało krótko, a byli małżonkowie miło wspominają wspólnie spędzony czas. Teraz były mąż wokalistki unika show-biznesu, mimo iż kiedyż był z nim związany. Wiadomo, jak obecnie wygląda Kris Krysiak i czym się zajmuje.

Agnieszka Chylińska
29.08.2023 14:08 Agnieszka Chylińska robiła co w jej mocy, by utrzymać to małżeństwo. Nagle gruchnęła wieść o rozwodzie

Agnieszka Chylińska zdecydowanie należy do tego grona artystów, którzy szaleńczo cenią sobie prywatność. Dlatego też wokalistka rzadko udziela wywiadów, które dotyczą innych tematów, niż jej plany zawodowe. Jakiś czas temu zdecydowała się jednak na bardzo osobiste wyznanie o swoim byłym mężu i o tym, co robiła, by ich małżeństwo przetrwało. Dlaczego więc ta relacja zakończyła się tak nagłym rozwodem?

Agnieszka Chylińska
26.08.2023 22:38 Agnieszka Chylińska nagle chwyciła za mikrofon i zwróciła się do fanów. Zdumiewające sceny podczas koncertu

Właśnie trwa Przebój Lata Radia Zet i Polsatu. Koncert jest idealnym podsumowaniem tegorocznych wakacji. Podczas wydarzenia nie zabraknie wielkich gwiazd muzyki rozrywkowej. O tytuł przeboju lata powalczą m.in. Margaret, Smolasty, Bryska czy Blanka. Gościem specjalnym imprezy będzie zwyciężczyni Eurowizji 2023, Loreen.

Agnieszka Chylińska
23.08.2023 21:15 Co za początek trzeciego dnia Sopotu. Agnieszka Chylińska przez fankę zapomniała tekstu

Właśnie zaczyna się trzeci dzień Top of the Top Sopot Festival. Jako pierwsza na scenie pojawiła się Agnieszka Chylińska i zrobiła prawdziwy show. Dzisiejszy dzień festiwalu odbywa się pod hasłem #Great Moments. Organizatorzy zapowiadają imprezę jako noc wielu niespodzianek i pasmo nieoczekiwanych momentów. 

Agnieszka Chylińska
23.08.2023 13:24 Agnieszka Chylińska oburzyła się podczas wywiadu z Mateuszem Hładkim. "To po co mnie zaprosiłeś?"

Agnieszka Chylińska była jedną z gwiazd, która wzięła udział w Top Of The Top Sopot Festival. Kontrowersyjna artystka słynąca z ciętego języka najpierw zszokowała fanów tatuażem, który zdobił jej twarz, a następnie udzieliła wywiadu, w którym nie brakowało emocji.

Agnieszka Chylińska
23.08.2023 10:48 Agnieszka Chylińska podczas Top Of The Top Sopot Festival pochwaliła się nowym tatuażem

Za nami drugi dzień muzycznego wydarzenia Top Of The Top Sopot Festival, który przyciągnął nie tylko mnóstwo fanów dobrej muzyki, ale także wiele gwiazd. Wśród artystów, którzy mieli okazję stanąć na scenie Opery Leśnej była Agnieszka Chylińska. Fani artystki od razu zauważyli pewien szczegół, którym pochwaliła się wokalistka.

Agnieszka Chylińska
22.08.2023 21:08 Agnieszka Chylińska nagle przerwała Marcinowi Prokopowi. Publiczność nie wytrzymała

Agnieszka Chylińska zaskoczyła na Top of The Top Festival. Publiczność oszalała jeszcze zanim na dobre weszła na scenę. Marcin Prokop miał trudności z dokończeniem swojej kwestii ze względu na owacje na stojące, jakie otrzymała Agnieszka Chylińska. Fani nie wiedzieli jednak, że czeka ich ogromna niespodzianka.

Agnieszka Chylińska
26.07.2023 20:58 Agnieszka Chylińska wyjawiła prawdę o swojej matce. Tego błędu nie chce popełnić

Agnieszka Chylińska należy do najpopularniejszych wokalistek w Polsce i cieszy się ogromną sympatią fanów i telewidzów. Celebrytka prywatnie jest mamą trójki dzieci, o których zwykle dość niewiele wspomina. Wiemy jednak, że niektóre pociechy gwiazdy wymagają specjalnej troski. Teraz artystka postanowiła jeszcze bardziej uchylić rąbka tajemnicy.

Agnieszka Chylińska
24.07.2023 22:36 Agnieszka Chylińska ma dość, ujawniła prawdę o swoich dzieciach. "Jestem przerażona"

Życie rodzinne Agnieszki Chylińskiej przez długi czas było owiane tajemnicą, jednak piosenkarka po latach milczenia postanowiła zabrać głos. Gwiazda "Mam talent" nie przebierała w słowach, mówiąc o swoich dzieciach. Sprowokowana odniosła się także do pewnej sytuacji, która wezbrała w niej mnóstwo negatywnych emocji. Agnieszka Chylińska szczerze i bez zbędnych subtelności wyjawiła, jak wygląda jej macierzyństwo.

Agnieszka Chylińska
24.07.2023 16:50 Agnieszka Chylińska wyjeżdża do Stanów Zjednoczonych. Zdecydowała się na to po 11 latach

Agnieszka Chylińska po 11 latach wraca do USA – wszystko po to, aby zaśpiewać tam dla swoich fanów. Wielu zastanawia się też, czy piosenkarka spotka się ze swoim bratem, który tam mieszka. Relacje wokalistki z mężczyzną nie należą bowiem do najłatwiejszych i w przeszłości doszło pomiędzy nimi do wielu trudnych wydarzeń.

Agnieszka Chylińska
01.07.2023 12:30 Agnieszka Chylińska "zachowała się nieelegancko"? Kulisy głośnego rozstania z O.N.A.

Agnieszka Chylińska i Grzegorz Skawiński wspólnie osiągnęli sukces w zespole O.N.A., jednak ich drogi rozeszły się w kontrowersyjnych okolicznościach. Każdy z artystów ma na temat rozłąki swoje zdanie i nie zostawia na byłym towarzyszu suchej nitki. Czy istnieje jakakolwiek szansa, że wrócą do wspólnej pracy na dłużej i reaktywują legendarny zespół? Grzegorz Skawiński postawił sprawę jasno. 

Agnieszka Chylińska
31.05.2023 22:38 Agnieszka Chylińska przyparta do muru. Zapytali ją o miłość, powiedziała wprost

Agnieszka Chylińska pojawiła się niedawno w programie Dariusza Maciborka w Radio RMF FM. Piosenkarka, która przed kilkoma dniami występowała na Polsat SuperHit Festiwal, otworzyła się w szczerej rozmowie z dziennikarzem. Odpowiedziała na wiele pytań i poruszyła również kwestie osobiste i miłosne. Czy nadal jest ze swoim mężem?

Agnieszka Chylińska
26.05.2023 20:56 Agnieszka Chylińska wpadła na scenę i od razu zwróciła się do fanów. Szaleństwo na widowni

Rozpoczął się pierwszy dzień tegorocznego Polsat SuperHit Festiwalu w Sopocie. Na scenę nagle wparowała Agnieszka Chylińska i natychmiast porwała publiczność do tańca. Nie zabrakło wzruszeń i życzeń z okazji Dnia Matki.

Agnieszka Chylińska
26.05.2023 19:32 Polsat Superhit Festiwal 2023. Zaskakujące słowa Agnieszki Chylińskiej przed koncertem

Agnieszka Chylińska będzie jedną z największych gwiazd podczas Polsat Superhit Festiwal 2023. Piosenkarka jest już nad morzem i pieczołowicie przygotowuje się do wieczornego śpiewania. Jak postrzega swój występ na deskach słynnej Opery Leśnej? Dla Agnieszki Chylińskiej ma to duże znaczenie z jednego ważnego powodu. 

Agnieszka Chylińsa
21.05.2023 16:16 Agnieszka Chylińska zaskoczyła fanów odważnym ubiorem. Lawina komentarzy

Agnieszka Chylińska lubi zaskakiwać nie tylko mocnymi słowami, ale także ekstrawaganckimi stylizacjami. Piosenkarce udało się to kolejny raz, jednak tym razem dała się poznać od zupełnie innej strony. Nikt nie spodziewał się tego, co na siebie założyła. A na pewno nie fani, którzy zadali swojej idolce bardzo osobiste pytanie. 

Maryla Rodowicz Agnieszka Chylińska
20.05.2023 11:56 Zaskakujące zarobki gwiazd. Wiadomo, o ile wzbogacą się Rodowicz, Chylińska i inni

Powoli rozpoczyna się sezon koncertów “pod chmurką”. To największe żniwa dla artystów sceny muzycznej. Niektórzy za swoje występy zgarną krocie. W czołówce najbardziej rozchwytywanych i ceniących się artystów znaleźli się między innymi: zespół Lady Pank, a także Maryla Rodowicz i Agnieszka Chylińska. “Super Express” dowiedział się, ile poszczególne gwiazdy dostaną za swoje koncerty.

Mam talent
13.05.2023 08:02 "Mam talent" znika z anteny. Fatalne wieści dla fanów programu

Wirtualne Media podały fatalną wiadomość dla miłośników programu "Mam talent". Uwielbiany przez widzów talent show nie pojawi się w jesiennej ramówce TVN. Stacja przygotowuje w zamian zupełnie nowy format. 

Agnieszka Chylińska
06.05.2023 22:50 Agnieszka Chylińska dużo zawdzięcza pierwszemu mężowi. Trauma poszła w zapomnienie

Agnieszka Chylińska umiejętnie łączy karierę zawodową z rodziną i spełnia się nie tylko jako piosenkarka, ale także matka i żona. Wokalistka od wielu lat żyje w małżeństwie, jednak nie było to pierwsze jej zamążpójście. Media pełne są spekulacji na tematach jej rzekomego konfliktu z pierwszym ukochanym, jednak okazało się, że Agnieszka Chylińska byłemu mężowi może zawdzięczać coś bardzo istotnego. 

Agnieszka Chylińska
04.05.2023 18:37 Agnieszka Chylińska zdradziła, kim jest jej ojciec. Zaskakujące, czym się zajmował

Agnieszka Chylińska, choć należy do najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, to stara się nie obnosić publicznie ze swoim życiem prywatnym. Wokalistka rzadko opowiada o swojej rodzinie, choć ostatnio zrobiła wyjątek i zdradziła, że jej dzieci wymagają szczególnej troski. Kim są rodzice gwiazdy?

  • 1
  • 2