Rozrywka.Goniec.pl > Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska
12.07.2024 10:40 Agnieszka Chylińska nie mogła dłużej milczeć. W końcu wyznała prawdę o mężu

Agnieszka Chylińska wyszła przed laty za tajemniczego Marka, z którym doczekała się trójki dzieci. Małżonkowie cenią sobie prywatność, przez co o mężczyźnie niewiele jest wiadome. Artystka jednak od czasu do czasu wspomina o nim. Tym razem ponownie to zrobiła, zdradzając prawdę na temat swojego wybranka.

Agnieszka Chylińska
30.06.2024 17:00 Niewielu wiedziało o rozwodzie Agnieszki Chylińskiej. To on pokazał jej, że miłość istnieje

Agnieszka Chylińska budowała swój wizerunek w oparciu o postawę silnej i bezwzględnej w uczuciach kobiety. Po wspólnej nocy z mężczyzną zbywała go chłodnym “to teraz spadaj” i nie dopuszczała, by wyniknęło z tego coś więcej. Tak było do czasu, aż poznała Krzysztofa “Krisa” Krysiaka. Pokazał jej świat z zupełnie innej perspektywy.

Agnieszka Chylińska
27.06.2024 12:34 Trudno uwierzyć, jakie wykształcenie ma Agnieszka Chylińska

Gwiazdy bardzo często rezygnują ze zdobywania wykształcenia. Poświęcają się na rzecz kariery lub zwyczajnie uznają, że mają wystarczająco dobre i ciekawe życie. Agnieszka Chylińska przyznaje, że jej edukacja nie była usłana różami.

Agnieszka Chylińska
25.06.2024 07:55 Wyszła prawda o ślubie Agnieszki Chylińskiej. Trudno uwierzyć, kto zagrał na jej weselu

Agnieszka Chylińska ma za sobą dwa śluby. Jej pierwsze małżeństwo zakończyło się po zaledwie 16 miesiącach, natomiast drugie trwa do dziś. Mało kto wie, jak wyglądało wesele słynnej wokalistki. Szczegóły mogą zaskoczyć.

Agnieszka Chylińska
06.06.2024 08:58 To nie były plotki. Wielkie zmiany u Agnieszki Chylińskiej, teraz tak żyje

Agnieszka Chylińska w ostatnim czasie nieco zaskoczyła wielu fanów, gdy w trakcie jednego z odcinków "Mam talent" wspomniała o swoich dzieciach i mężu, czego nie robi często. Teraz znana wokalistka zdecydowała się na kolejne osobiste wyznanie. - […] Od jakiegoś czasu tak żyję. Jest mi z tym bardzo dobrze - przyznaje. 

Agnieszka Chylińska
24.05.2024 10:48 W urodziny Agnieszka Chylińska pokazała list. Treść zaskoczyła nawet wiernych fanów

Agnieszka Chylińska w czwartek 23 maja obchodziła 48. urodziny. Z tej okazji artystka postanowiła napisać do siebie list, w którym zawarła życzenia. Czego winszuje sobie artystka?

Agnieszka Chylińska
23.05.2024 22:13 Fani są wściekli na Agnieszkę Chylińską. "Powinna wylecieć"

Finał 15. sezonu popularnego programu "Mam Talent" wywołał mnóstwo emocji wśród widzów i internautów. Tym razem zwycięzcą został 14-letni raper Bartek Wasilewski, którego talent i osobista historia poruszyły zarówno jurorów, jak i publiczność. Niestety nie wszyscy zgadzają się z tą decyzją, przez co oberwało się Agnieszce Chylińskiej.

Agnieszka Chylińska
23.05.2024 12:32 Wiemy jaka prywatnie jest Agnieszka Chylińska. Zdradziła ją koleżanka po fachu

Agnieszka Chylińska jest artystką, która przez lata swojej kariery dała się poznać nie tylko jako charyzmatyczna wokalistka, ale także kontrowersyjna skandalistka. Wiele osób zastanawia się, jak gwiazda zachowuje się poza sceną i cieniu reflektorów. Wątpliwości rozwiać postanowiła znana aktorka, która miała przyjemność współpracować z jurorką “Mam Talent!”. 

Mam Talent
20.05.2024 19:11 Mama zwycięzcy "Mam talent" boi się wychodzić z domu. Porażające wyznanie

Bartek Wasilewski był jednym z uczestników najnowszej edycji “Mam Talent”. Nastolatek swoim wokalem oraz wzruszającymi tekstami swoich utworów poruszył jury, a także widzów, dzięki czemu wygrał show. Okazuje się jednak, że sława ma swoje blaski i cienie, o czym opowiedziała mama chłopaka.

Agnieszka Chylińska
19.05.2024 09:15 Od plotek aż huczy. Agnieszka Chylińska wyznała prawdę o swojej menadżerce

Agnieszka Chylińska jest jedną z najbardziej lubianych polskich wokalistek. Fani uważnie śledzą każdy jej krok. Odkąd na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie, na którym trzyma się za ręce z menadżerką Joanną Ziędalską-Komosińską, pojawiła się fala spekulacji o ich rzekomo wyjątkowo bliskiej relacji. Co na to artystka?

Julia Wieniawa, Marcin Prokop, Agnieszka Chylińska
18.05.2024 22:40 Finał "Mam talent". Wiemy, kto wygrał 15. edycję programu. Zaskakujące

Zakończyła się 15. edycja programu Mam talent. Kto wygrał?

Agnieszka Chylińska i Julia Wieniawa
16.05.2024 14:32 Julia Wieniawa zdradziła kulisy "Mam Talent". "Byłam przerażona"

Program "Mam Talent!" od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów telewizji TVN. Każdy sezon przynosi nowe talenty, niezapomniane występy i emocjonujące momenty. Jednak w obecnym sezonie jedną z największych niespodzianek była zmiana w składzie jury – do zespołu dołączyła Julia Wieniawa. Teraz gwiazda zdradziła jak wyglądały kulisy jej angażu.

Agnieszka Chylińska
09.05.2024 18:40 Agnieszka Chylińska niespodziewanie zwróciła się do fanów. Ogłosiła "koniec i początek"

Agnieszka Chylińska opublikowała na Instagramie, które rozgrzało jej fanów do czerwoności. Artystka zapowiedziała, że występy w "Mam talent" to jej niejedyne plany na nadchodzące miesiące.

Mam Talent
27.04.2024 22:21 Ogromne zaskoczenie w "Mam talent". To oni przeszli do finału

W sobotę 27 kwietnia wyemitowano kolejny odcinek “Mam Talent”. Program został emitowany na żywo i zdecydowanie obfitował w emocje. Wiadomo, kto stanie w szranki o główną wygraną.

Agnieszka Chylińska
21.04.2024 17:37 Agnieszka Chylińska zaskoczyła w "Mam Talent". Nagle wypaliła o mężu

Agnieszka Chylińska zazwyczaj nie jest wylewna jeśli chodzi o kwestię swego życia prywatnego. Piosenkarka w ostatnim odcinku "Mam talent!" jednak zaskoczyła wszystkich niespodziewanym wyznaniem na temat swoich córek i męża.

Marcin Prokop
21.04.2024 10:16 Marcin Prokop w "Mam talent!" wspomniał o swojej córce. Miał ważny powód

Program "Mam talent" powrócił na ekrany telewizorów, a widzowie z niecierpliwością czekają na kolejne pełne emocji i wzruszających historii odcinki. W pierwszym półfinale o te drugie zadbał Marcin Prokop, który dość zaskakująco postanowił wspomnieć o swojej córce.

Marcin Prokop i Agnieszka Chylińska
16.04.2024 20:42 Niebywałe, o czym Chylińska rozmawiała z Prokopem. Tego w telewizji nie pokazali

W ostatnim odcinku "Mam talent!" doszło do dość niespodziewanej wymiany zdań pomiędzy Agnieszką Chylińską a Marcinem Prokopem. Jurorzy programu rozmawiali o zaskakującej rzeczy.

Marcin Prokop i Widuto
14.04.2024 12:13 "Mam talent". Marcin Prokop zaskoczył. Internauci zszokowani

Za nami kolejny odcinek “Mam Talent”, w którym nie zabrakło ciekawych momentów. W ostatnim epizodzie castingowym jeden z jurorów, Marcin Prokop, zdecydował się na zdecydowany ruch po występie zespołu Widuto. W internecie zawrzało.

Agnieszka Chylińska
10.04.2024 16:55 Tyle Agnieszka Chylińska zarobi w USA. Kwota robi wrażenie

Agnieszka Chylińska to jedna z najbardziej popularnych polskich wokalistek. Jej koncerty cieszą się dużym zainteresowaniem, co oczywiście nie pozostaje bez wpływu na zarobki artystki, która w tym roku ponownie wybiera się w trasę po USA. Kwoty, które tam zarabia, robią wrażenie. 

Agnieszka Chylińska
07.04.2024 13:42 Nikt nie wie, jak wygląda mąż Chylińskiej. W końcu coś o nim ujawniła

Agnieszka Chylińska zadziwiła fanów “Mam Talent” aż dwukrotnie w czasie jednego odcinka. Nietypowy występ jednego z uczestników show TVN sprawił, że gwiazda zdecydowała się na szczere wyznanie dotyczące swojego męża. Do tej pory nikt nie wiedział, jak wygląda mąż Agnieszki Chylińskiej, ale teraz pewne jest jedno.

Agnieszka Chylińska
07.04.2024 08:45 Chylińska zaskoczyła w "Mam Talent" wyznaniem o córkach. Tego jeszcze nie mówiła

Agnieszka Chylińska niespodziewanie w programie “Mam Talent” ujawniła jeden szczegół z życia swojej rodziny. Piosenkarka chroni prywatności swoich dzieci, ale w związku z występem grupy młodych dziewczyn, opowiedziała o córkach. - Na pewno by mnie utłukły - mówiła jurorka już po zakończonym występie przed głosowaniem o dalsze przejście grupy.

Mam Talent
06.04.2024 23:05 "Mam talent". Chylińska i Wieniawa chciały przerwać występ gwiazdora internetu

Za nami kolejny odcinek “Mam Talent”. Jedną z jego gwiazd był 38-letni piosenkarz, który wzbudził w jury mieszane uczucia. Pan Savyan porwał do tańca publiczność, ale zdaniem Julii Wieniawy i Agnieszki Chylińskiej zasłużył tylko na przycisk sygnalizujący brak aprobaty. Ostatecznie gwiazdor YouTube przeszedł do dalszego etapu, ale tam będzie musiał walczyć o przychylność damskiej części jury.

Mam Talent
06.04.2024 22:45 Agnieszka Chylińska ujawniła, co myśli o Wieniawie i Prokopie. "Prawda zawsze wylezie"

Agnieszka Chylińska znana jest z tego, że nie owija w bawełnę. Piosenkarka wprost mówi to, co myśli nawet wtedy, gdy nie jest to miłe dla odbiorcy. Nic więc dziwnego, że wszystkich mocno ciekawiło, jak dogada się z nowymi jurorami “Mam Talent” - Julią Wieniawią i Marcinem Prokopem. Pytana o tę współpracę gwiazda, wyjawiła wszystko jak na spowiedzi.

Agnieszka Chylińska
03.04.2024 09:33 Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Artystka wyjawiła prawdę

Agnieszka Chylińska wprawdzie jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek i cieszy się dużym zainteresowaniem, mimo to rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, w tym o mężu, z którym doczekała się trójki dzieci. Czasem jednak uchyla rąbka tajemnicy - co zatem o nim wiemy?

Julia Wieniawa i Marcin Prokop
13.03.2024 08:00 Prokop i Wieniawa narzekają na pracę w ”Mam Talent”!

Z początkiem marca wystartowała nowa edycja “Mam Talent” - zupełnie odmieniona. Pojawili się nowi prowadzący, a także jury. Do grona oceniających umiejętności uczestników dołączył Marcin Prokop oraz Julia Wieniawa. Co sądzą o swojej pracy?

Julia Wieniawa
09.03.2024 21:31 Julia Wieniawa była przerażona. Jej piski zagłuszyły publiczność

Program “Mam Talent” w ostatnim odcinku przyniósł wiele emocji. Jednak drastyczne przeżycia miała jedna z jurorek. Julia Wieniawa musiała stawić czoła swojej największej fobii. Młoda aktorka była przerażona!

Agnieszka Chylińska
09.03.2024 20:32 Uderzył w czuły punkt Chylińskiej! Nie wytrzymała i zalała się łzami

Odcinki, w których trakcie możemy oglądać castingowe zmagania uczestników w programie “Mam Talent”, są pełne zaskoczeń i humoru. W pierwszym odcinku telewizyjnego show TVN prowadzący Jan Pirowski zdecydował się, aby Olivia ze Stalowej Woli pojawiła się w półfinale dzięki złotemu przyciskowi. W drugiej odsłonie programu Agnieszka Chylińska zalała się łzami!

Agnieszka Chylińska
09.03.2024 19:18 Czacza z Karpacza podbija sieć! Jurorzy zachwyceni

Program “Mam Talent” potrafi zachwycić do łez, ale również porządnie rozbawić. Niektórzy uczestnicy twierdzą, że mają talent, ale jury może posiadać odmienne zdanie. Na szczęście w studiu jest publiczność i niekiedy zdarza się, że to ona ratuje osoby przychodzące zaprezentować swoje umiejętności.