Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Był pierwszym mężem Chylińskiej. Zabrał głos w sprawie ich związku
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 01.03.2024 11:37

Był pierwszym mężem Chylińskiej. Zabrał głos w sprawie ich związku

Agnieszka Chylińska
To on był pierwszym mężem Agnieszki Chylińskiej. Fot. KAPiF

Agnieszka Chylińska strzeże swojej prywatności jak lwica, jednak mimo tych starań do mediów przedostały się kolejne wieści na temat jej pierwszego nieudanego małżeństwa. Z kim była wówczas związana i dlaczego miłość nie przetrwała? Komentarze byłych zakochanych wiele o tym mówią.

Agnieszka Chylińska otwiera się przed fanami w swoich utworach

Agnieszka Chylińska nie zwykła rozprawiać o prywacie w wywiadach ani z firmowym uśmiechem pozować z partnerem na okładkach kolorowych pism. Artystka wybrała inny kanał dystrybucji swoich emocji. Jest nią muzyka, w której otwiera się przed słuchaczami w sposób odróżniający ją od wielu piosenkarzy.

Jurorka "Mam talent" w przeciwieństwie do innych gwiazd (np. Maryli Rodowicz lub Dody) zazwyczaj sama komponuje teksty utworów. Właśnie dlatego są one nadzwyczaj szczere i opowiadają o kłębiących się w niej przeżyciach. Kiedyś - jeszcze za czasów zespołu O.N.A - również tak było. O czym wówczas śpiewała?

Agnieszka Chylińska
To on był pierwszym mężem Agnieszki Chylińskiej. Fot. KAPiF
Mama Włodarczyk wyszła za obcokrajowca. Rożnica wieku jest ogromna

Chylińska śpiewała o toksycznej miłości. Takie było jej pierwsze małżeństwo?

Początki muzycznej działalności Agnieszki Chylińskiej były mocno kontrowersyjne. Wokalistka szokowała wulgarnością nie tylko na scenie, ale także werbalnie. W albumach O.N.A. można posłuchać jej tekstów, w których relacjonuje swoje ciężkie doświadczenia związane z toksyczną miłością. Można domniemywać, że miała na myśli m.in. swoje pierwsze małżeństwo.

Aktualnie 47-latka związana jest z tajemniczym Markiem, z którym wychowuje trójkę dzieci. Mało kto wie, że ma za sobą także rozwód. Z kim przed laty ślubowała sobie wierność, miłość i uczciwość małżeńską?

Agnieszka Chylińska
To on był pierwszym mężem Agnieszki Chylińskiej. Fot. KAPiF
Agnieszka Chylińska
To on był pierwszym mężem Agnieszki Chylińskiej. Fot. KAPiF

Pierwsze małżeństwo Agnieszki Chylińskiej. "Bałam się tej miłości"

Agnieszka Chylińska ma za sobą matrymonialną porażkę. Jako młoda, gniewna i zbuntowana artystka ulokowała uczucia w mężczyźnie, z którym nie było jej dane szczęście. Ich małżeństwo trwało jedynie półtora roku. Ówczesny wybranek Kris Krysiak najwyraźniej nie postrzega tego epizodu w tak negatywny sposób.

Mieliśmy z Agnieszką wielu wspólnych znajomych, obracaliśmy się w tym samym środowisku. Życie codzienne i praca się przenikały, jednak dbaliśmy o to, by mieć prywatność i czas dla siebie - mówił na łamach Pani.

Agnieszka Chylińska nie ukrywała, że partnera poznała w nieprzychylnym czasie, kiedy walczyła z samą sobą i codziennie toczyła wewnętrzny spór o to, jakim człowiekiem chce być.

Nie chcąc być zraniona, sama musiałam ranić. Przed samą sobą pozowałam na osobę silną. Mówiłam facetowi rano: "To teraz spadaj". Obawiałam się, że zostanę dotknięta, więc musiałam się opancerzyć. Tak się bałam tej miłości, że wmówiłam sobie, iż nie istnieje - wspominała w Vivie.

Nie da się ukryć, że tak wrażliwej, skomplikowanej i nieoczywistej artystycznej osobowości rzeczywiście trudno było odnaleźć samą siebie. Fani są zatem podwójnie uradowani, że ich idolce udało się to u boku Marka, z którym nieprzerwanie jest od wielu lat.

Agnieszka Chylińska
To on był pierwszym mężem Agnieszki Chylińskiej. Fot. KAPiF