Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Mama Włodarczyk wyszła za obcokrajowca. Rożnica wieku jest ogromna
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 29.02.2024 08:21

Mama Włodarczyk wyszła za obcokrajowca. Rożnica wieku jest ogromna

Agnieszka Włodarczyk z mamą
Instagram @agnieszkawlodarczykofficial/Facebook @Anna Stasiukiewicz;Mama Agnieszki Włodarczyk wyszła za obcokrajowca.

Wygląda na to, że w ostatnim czasie nie tylko Agnieszka Włodarczyk stanęła na ślubnym kobiercu - zrobiła to również… jej mama. Anna Stasiukiewicz powiedziała “tak” młodszemu o 30 lat obcokrajowcowi. Co o swoim wybranku mówi kobieta?

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub

Agnieszka Włodarczyk już od kilku lat związana jest z Robertem Karasiem. Zakochani doczekali się narodzin syna, a wspólne życie układają sobie poza granicami Polski. Niedawno zaskoczyli swoich obserwatorów, gdy poinformowali ich o ożenku.

Do ślubu aktorki i sportowca doszło pod koniec listopada 2023 roku w Dubaju. Na tę okazję Agnieszka Włodarczyk przygotowała specjalną kreację, która miała pasować do stylu ceremonii- rodem z westernu. Jak zdradziła artystka w social mediach, miało nie być welonu, szpilek i błyskotek - były za to kowbojskie kapelusze i buty.

Była to jednak przysięga o charakterze symbolicznym, a zakochani ślub wzięli ponad miesiąc wcześniej w Polsce. Dlaczego zatem zdecydowali się na takie rozwiązanie?

Prawdziwy ślub wzięliśmy ponad miesiąc temu w Polsce [...]. A tutaj mieliśmy taki ślub już dla siebie, to się właśnie nazywa "ślub symboliczny”. Nie było nikogo, kto nam go udzielał, nawet „aktora”. Po prostu powiedzieliśmy sobie przysięgę w oczy. Było to bardzo intymne, przepiękne. Do tej pory się wzruszam, jak o tym mówię - mówiła aktorka na InstaStories.

Ojczym Agnieszki Włodarczyk jest młodszy od niej o dekadę!

Mama Agnieszki Włodarczyk również wzięła ślub

Wygląda na to, że nie tylko Agnieszka Włodarczyk w ostatnim czasie wzięła ślub, bowiem jej mama, według medialnych ustaleń, również postanowiła powiedzieć sakramentalne “tak”. Kim jest wybranek Anny Stasiukiewicz? Okazuje się, że zakochanych dzielą aż trzy dekady. W jaki sposób doszło do ich poznania? Pomogły im w tym social media.

Przez Facebooka i, żeby była jasność, nie chciałam go. Wiadomość od niego leżała w spamie, jak pięćdziesiąt innych od starających się i piszących do mnie komplementy mężczyzn. Nader też pisał, ale ja odpisywałam, że mnie młodzi nie interesują. Nie szukałam i nie chciałam młodego, jednak los mi spłatał figla... A że mam młodą duszę z pozytywnym nastawieniem, więc weszłam w to - wyjaśniła mama Agnieszki Włodarczyk w rozmowie z “ShowNews”.

Pojawiły się również plotki, że mężczyzna ma arabskie korzenie, a ślub był mu potrzebny do zalegalizowania swojego pobytu w Polsce. Jak na te doniesienia zareagowała Anna Stasiukiewicz? Wyjaśniła, że jej wybranek, wbrew temu, co niektórzy mówią, nie jest Turkiem - urodził się we Włoszech. Powiedziała również, że rozmawiają ze sobą w języku angielskim.

Wybranek Anny Stasiukiewicz jest młodszy od niej o 30 lat

Uwadze nie umknął też fakt, że świeżo poślubionych małżonków dzieli znaczna różnica wieku. Ukochany Anny Stasiukiewicz jest młodszy od niej o trzy dekady, a od jej córki, Agnieszki Włodarczyk, o 10 lat. Choć 62-latka wyraźnie jest zachwycona tą znajomością, zdaje sobie sprawę, że dzielące ich lata są kontrowersyjnym tematem. 

Ja nikogo do niczego nie namawiam, a związek z młodym mężczyzną to dla mnie wcale nie rarytas. To nie jest łatwa droga. Ale póki istnieje uczucie, warto być razem, choć parę lat. Dopóki będzie kochał, szanował, będę z nim. A jak nie, to droga wolna i będę życzyła mu szczęścia z młodą piękną kobietą - powiedziała kobieta w rozmowie z “ShowNews”.

Okazuje się, że nie tylko Anna Stasiukieiwcz postanowiła związać się z młodszym mężczyzną. Na ten sam krok zdecydowała się również Agnieszka Włodarczyk, bowiem Robert Karaś jest młodszy od niej o 8 lat. Przez pewien czas ta różnica wieku była im wypominana, co aktorkę wyraźnie irytowało.

W Polsce jak facet ma młodszą żonę, to normalne, ale jak żona ma młodszego męża, to wzbudza kontrowersje. Robert jest ode mnie młodszy równo 8 lat i 3 miesiące. Jak na polskie standardy, to dość dużo - napisała w social mediach.

Agnieszka Włodarczyk
fot. KAPIF;Mama Agnieszki Włodarczyk wyszła za obcokrajowca