Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ojczym Agnieszki Włodarczyk jest młodszy od niej o dekadę!
Katarzyna Lendzion
Katarzyna Lendzion 27.02.2024 18:46

Ojczym Agnieszki Włodarczyk jest młodszy od niej o dekadę!

Agnieszka Włodarczyk
KAPiF, @agnieszkawlodarczykofficial/ Ojczym Agnieszki Włodarczyk jest młodszy od jej męża!

Mama Agnieszki Włodarczyk wzięła ślub z dużo młodszym od siebie mężczyzną! Już między nim a aktorką jest duża różnica wieku. Ceremonia odbyła się prawie w tym samym terminie, co ślub samej Agnieszki. Za kogo wyszła mama Włodarczyk? 

Agnieszka Włodarczyk w show-biznesie od dziecka

Agnieszka Włodarczyk, znana w dużej mierze z roli w serialu "13 posterunek", szybko wkroczyła w świat dorosłych. Za tę decyzję odpowiedzialna była jej mama - Anna Stasiukiewicz, która pragnęła pomóc córce zrealizować marzenia o aktorstwie. Już jako nastolatka Agnieszka brała udział w konkursie Miss Polski Nastolatek, potem jako 14-latka zadebiutowała w musicalu ”Metro”, gdzie skłamała, mówiąc, że jest o rok starsza. W wieku 17. lat zagrała tytułową rolę w filmie "Sara" wraz z Bogusławem Lindą w 1997 roku. 

Choć odniosła sukces, miała pretensje do matki, która, nie zważając na konsekwencje, skierowała ją w brutalny świat show-biznesu. Włodarczyk wspominała, że już w wieku 14 lat zakładała szpilki i nakładała pełen makijaż, aby sprawiać wrażenie starszej i zyskać więcej angaży. Włodarczyk nie rozmawiała z matką przez 2 lata. Dopiero po długim okresie wzajemnych żali Agnieszka i Anna Stasiukiewicz postanowiły się pogodzić.

Chodziło jej raczej o to, żebym się uniezależniła finansowo, żebym nie liczyła, jak inne kobiety, wyłącznie na swoich mężów czy kochanków - aktorka mówiła w rozmowie z ”Vivą!”.  

Agnieszka Włodarczyk o tegorocznych świętach. Nie przygotowała nic i zdradziła swoje plany

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub

Pod koniec listopada 2023 roku Agnieszka Włodarczyk zawarła związek małżeński z Robertem Karasiem - polskim triathlonistą. Karaś jest mistrzem i rekordzistą świata w Ultra Triathlonie na dystansie potrójnego Ironmana i podwójnego Ironmana. Para zaczęła się spotykać w 2020 roku, a w lipcu 2021 roku zostali rodzicami małego Milana.

Ceremonia ślubna odbyła się w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Aktorka osobiście zajęła się organizacją ślubu, podkreślając, że przysięga w Dubaju miała charakter tylko symboliczny.

Prawdziwy ślub wzięliśmy ponad miesiąc temu w Polsce [...]. A tutaj mieliśmy taki ślub już dla siebie, to się właśnie nazywa "ślub symboliczny”. Nie było nikogo, kto nam go udzielał, nawet „aktora”. Po prostu powiedzieliśmy sobie przysięgę w oczy. Było to bardzo intymne, przepiękne. Do tej pory się wzruszam, jak o tym mówię – powiedziała Włodarczyk na Instastory.

Matka Agnieszki Włodarczyk wzięła ślub po raz trzeci

Gdy Agnieszka Włodarczyk miała zaledwie 2 lata, Anna Stasiukiewicz rozstała się z ojcem aktorki. Później ponownie wzięła ślub i powitała na świecie syna, Roberta. To małżeństwo również się nie udało, ale niedawno Stasiukiewicz podjęła decyzję o kolejnym związku, tym razem z mężczyzną młodszym o 30 lat - Naderem. Nowy ojczym Agnieszki Włodarczyk jest od niej młodszy o dekadę. Aktorka wspiera 62-letnią matkę i życzy jej szczęścia u boku 32-letniego partnera. Mimo wszystko, sama wyszła za mąż za młodszego o 8 lat Roberta Karasia.

Nie żałuję niczego. W moim wieku robię szalone rzeczy i cieszę się życiem, póki ono trwa - wyznała 62-latka na mediach społecznościowych. 

Facebook @AnnaStasiukiewicz
Facebook @AnnaStasiukiewicz

Ślub Stasiukiewicz z Naderem odbył się kilka tygodni przed ceremonią Agnieszki - to dlatego matka nie towarzyszyła córce w Emiratach. 

Ta rolka jest dla tych, co potępiają, wtrącają się w czyjeś życie i oceniają, jakby ktoś ich słuchał. Hahaha, nic nie słyszę. I po co ta zazdrość? Zazdrość urodzie szkodzi - Stasiukiewicz napisała pod jednym z filmów.

Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka Włodarczyk (fot. KAPiF)
Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka Włodarczyk (fot. KAPiF)