Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Włodarczyk i Karaś są już po ŚLUBIE! Okoliczności ceremonii zwalają z nóg
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 29.11.2023 20:23

Włodarczyk i Karaś są już po ŚLUBIE! Okoliczności ceremonii zwalają z nóg

Agnieszka Włodarczyk
Włodarczyk i Karaś są już po ŚLUBIE! Fot. Instagram @agnieszkawlodarczykofficial @robert_karas_teamkaras

Agnieszka Włodarczyk datę 29 listopada 2023 roku zapamięta na całe życie. Szczęściem, jakie towarzyszyło jej tego dnia, podzieliła się z fanami. Opublikowała w sieci romantyczne zdjęcie, które oznaczyła wymownym podpisem. Fani zareagowali błyskawicznie.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś poznali się w 2020 roku

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś uchodzą za jedną z najlepiej dobranych i najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Ona jest uwielbianą aktorką, która ma w swoim dorobku kultowe filmy (m.in. “Sara”), on zaś jest rekordzistą Polski i świata na dystansie pięciokrotnego Ironmana. Choć połączenie dwóch tak barwnych charakterów wydaje się szalone, oboje zapałali do siebie namiętnym uczuciem.

Gwiazda "13. Posterunku" i sportowiec zaczęli randkować w 2020 roku. Po raz pierwszy spojrzeli sobie w oczy kilka miesięcy wcześniej, choć wiedzieli o swoim istnieniu z mediów..  Jak wielokrotnie przyznawali w wywiadach, nie byli wtedy w najlepszej formie mentalnej, jednak udało im się znaleźć wspólny język.

Znaliśmy się wcześniej z social mediów. Aga życzyła mi powodzenia na zawodach czy gdzieś tam uczestniczyliśmy w akcjach charytatywnych. Ja już od jakiegoś czasu mieszkałem, w grudniu 2019 wyjechałem z Elbląga, rozstałem się z żoną, szukałem swojego miejsca, byłem za granicą parę razy i w Polsce, nie potrafiłem się odnaleźć, miałem bardzo trudny czas - wyznał luby aktorki w programie “Jazda z Wujaszkiem”. 

Dodał, że połączyły ich nie tylko podobne upodobania i pasje, ale także wspólne wartości i sposób na spędzanie wolnego czasu. Zakochani w lipcu 2021 roku powitali na świecie synka.

Agnieszka Włodarczyk jak lwica broni Roberta Karasia. Oberwało się internautom

Zaobrączkowana Agnieszka Włodarczyk pokazała romantyczne kadry z mężem

Agnieszka Włodarczyk nie ukrywała, że w związku z Robertem Karasiem czuje się wyjątkowo komfortowo. Nie dziwi więc, że para postanowiła oficjalnie potwierdzić łączące ich uczucie. Doszło do tego 29 listopada tego roku, a radosna wieść została okraszona romantyczną fotografią.

Świeżo upieczeni małżonkowie, zapozowali na tle pustyni, obdarzając się uśmiechami i życzliwymi spojrzeniami. Widać, że doskonale czują się w swoim towarzystwie. Aktorka na tę okazję ubrała zwiewną białą suknię z materiału przypominającego koronki, zaś jej luby założył na siebie eleganckie białe spodnie i koszulę w tym samym kolorze. Jak skomentowali to internauci?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś są już po ślubie

29.11.23  - czytamy na Instagramie Agnieszki Włodarczyk, gdzie na szczęśliwą pannę młodą czekała moc życzeń i gratulacji.

Fani 42-latki podzieli jej entuzjazm. Cieszą się, że miłosne spełnienie znalazła we właściwym mężczyźnie. Podkreślili, że u boku Roberta Karasia wygląda na wyjątkowo zadowoloną, co dobrze wróży na ich wspólną przyszłość.

  • Wszystkiego najwspanialszego. Cudownie się razem prezentujecie, to będzie Wasz super czas
  • Wreszcie małżeństwo. Ściskam Was i cieszę się, że się poznaliście
  • Życzę Wam, żeby wszystko zawsze było tak, jak jest. Po prostu
  • Miłości, szczęścia, cierpliwości i samych miłych chwil - czytamy. Przyłączacie się do tych życzeń?

Źródło: “Jazda z Wujaszkiem”