Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Niebywałe, jak mieszka Agnieszka Chylińska. "U nas jest totalny syf"
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 19.09.2023 12:15

Niebywałe, jak mieszka Agnieszka Chylińska. "U nas jest totalny syf"

Agnieszka Chylińska
KAPiF

Agnieszka Chylińska niechętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Jednak podczas pandemii zaangażowała się w akcję czytania bajek dla dzieci i przy okazji pokazała zakątki swojego mieszkania. Okazuje się, że wystrój jest dość nietypowy. Jak mieszka Chylińska?

Spekulacje na temat relacji Chylińskiej i jej agentki

W ostatnim czasie w sieci zrobiło się głośno o Agnieszce Chylińskiej i jej relacji z menadżerką. Wokalistka jakiś czas temu opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym trzyma się za ręce ze swoją agentką. Wówczas wśród internautów wybuchło spore zamieszanie, a teraz ten temat powrócił.

Joanna Ziędalska-Komosińska wydała ostatnio oświadczenie w tej sprawie. Odniosła się do plotek i zaznaczyła, że wszyscy zainteresowani powinni zająć się własnym życiem, przepracować pewne kwestie, a nawet udać się na terapię.

Niespodziewane sceny w TVP. Widzowie mogli zobaczyć nietypowy komunikat

Agnieszka Chylińska o swoim domu. "U nas jest totalny syf"

Wielu fanów Chylińskiej uważa, że wnętrza jej domu idealnie odzwierciedlają to, jaka jest wokalistka. Bardzo cenią w niej to, że zawsze jest szczera, naturalna i nie ma w niej niczego udawanego, przekoloryzowanego, czy sztucznego. Niedawno w rozmowie z “Super Expressem” wyznała, jak naprawdę wygląda jej dom. - U nas w domu jest totalny syf - zdradziła. Podkreśliła jednak, że ekran telewizora musi być dokładnie wyczyszczony.

Jak mieszka Agnieszka Chylińska?

Agnieszka Chylińska zaangażowała się w akcję czytania książek dla dzieci podczas pandemii. Nagrywała filmiki, na których fani wokalistki mogli zobaczyć, jak wygląda dom Chylińskiej. Wystrój mógł zadziwić wiele osób.

Nie znajdziemy tam luksusowych mebli, czy designerskich dodatków, które bardzo dużo kosztują. Wnętrza nie pasują też zbytnio do mrocznego wizerunku artystki. Nie brakuje tam ramek wypełnionych rodzinnymi zdjęciami, świętych obrazów, książek i starych mebli.

Dom Agnieszki Chylińskiej.jpg
Zaskakujący wystrój domu Agnieszki Chylińskiej fot. Instagram @agnieszka.chylinska
Dom Agnieszki Chylińskiej (2).jpg
Zaskakujący wystrój domu Agnieszki Chylińskiej fot. Instagram @agnieszka.chylinska