Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Agentka Chylińskiej wydała oświadczenie. Chodzi o plotki dotyczące ich bliskiej relacji
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 18.09.2023 13:32

Agentka Chylińskiej wydała oświadczenie. Chodzi o plotki dotyczące ich bliskiej relacji

Agnieszka Chylińska, Joanna Ziędalska-Komosińska
KAPiF/Facebook @Agnieszka Chylińska

Joanna Ziędalska-Komosińska współpracuje z Agnieszką Chylińską już od szesnastu lat. Jakiś czas temu w sieci pojawiły się plotki na temat relacji piosenkarki z jej agentką. Wielkie emocje wywołało zdjęcie, na którym trzymają się za ręce. Teraz Ziędalska-Komosińska postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

Spekulacje na temat relacji Chylińskiej z jej agentką

Agnieszka Chylińska prywatnie jest żoną i matką trójki dzieci, jednak w mediach nie chwali się rodzinnymi chwilami. Rzadko wspomina o ukochanym i ich pociechach, nie zabiera ich także ze sobą na ścianki. Dwa lata temu gwiazda opublikowała w sieci zdjęcie, na którym pozuje ze swoją agentką. Na ujęciu trzymają się za ręce i wyglądają na bardzo szczęśliwe.

Wśród fanów wywołało to ogromne poruszenie i natychmiast pojawiły się rozmaite teorie i spekulacje na temat relacji, która łączy obie panie. Joanna Ziędalska-Komosińska nie pozostawiła tych plotek bez odpowiedzi. - Doceniam państwa wyobraźnię, ale proszę mieć na uwadze, że relacje międzyludzkie, to przede wszystkim dbanie o drugiego człowieka, wiara w niego, dbanie o jego bezpieczeństwo, potrzeby wyższe, szacunek, dobro, zdrowie, jakość życia, świadomość oraz samoocenę tak, by mógł pięknie wzrastać - napisała. To jednak nie zatrzymało krzywdzących spekulacji.

Katastrofa w małżeństwie Elżbiety Jaworowicz. Widzowie nie mieli pojęcia

Agentka Chylińskiej wydała specjalne oświadczenie

Teraz Joanna Ziędalska-Komosińska po raz kolejny odniosła się do tych plotek. Na jej profilu na Facebooku pojawiło się specjalne oświadczenie. - Drodzy, postawmy już kropkę. Już wystarczy. Za dużo. Niech każdy zajmie się swoim życiem. Przestanie intrygować, inwigilować, szczuć, kłamać, podglądać, szukać, wtykać nos w nieswoje sprawy, jątrzyć, złorzeczyć, zazdrościć - zaczęła menadżerka Agnieszki Chylińskiej.

Ziędalska-Komosińska zabrała głos w sprawie plotek

W dalszej części wpisu agenta gwiazdy zwróciła uwagę wszystkim zainteresowanym, że powinni zająć się swoim życiem, przepracować pewne kwestie, a nawet wybrać się na terapię. - Żyj i pozwól żyć innym. Jest tyle pięknych pasji, zainteresowań, kolorów. Zostawcie. Zajmijcie się sobą. Swoim wnętrzem. Skorzystajcie z terapii. Rozwijajcie duszę. Naprawdę, energia zła, którą wysyła nadawca, wraca do niego samego ze zdwojoną siłą. Otoczcie się wartościowymi ludźmi. Życzę wam wszystkiego, co najlepsze. Szczerej miłości nade wszystko. To jest sens - dodała na zakończenie.