Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katastrofa w małżeństwie Elżbiety Jaworowicz. Widzowie nie mieli pojęcia
Irmina Jach
Irmina Jach 17.09.2023 12:20

Katastrofa w małżeństwie Elżbiety Jaworowicz. Widzowie nie mieli pojęcia

Elżbieta Jaworowicz
KAPIF

Elżbieta Jaworowicz niewątpliwie jest twarzą TVP. Widzowie nie wyobrażają sobie “Sprawy dla reportera” bez legendarnej już gospodyni. Niewielu fanów dziennikarki wie jednak, że ich idolka ma za sobą bardzo trudne doświadczenia. Jej małżeństwo z kierowcą rajdowym Leszkiem Jaworowiczem było kompletną katastrofą.

Elżbieta Jaworowicz wychodziła za mąż trzy razy

Elżbieta Jaworowicz, która została zatrudniona w TVP po wygranym konkursie, podbiła stację szturmem, ostatecznie zastępując Andrzeja Wróblewskiego i Jacka Maziarskiego, dotychczasowych gospodarzy “Sprawy dla reportera”. 

Sukcesy zawodowe nie szły w parze z tymi prywatnymi. Elżbieta Jaworowicz wychodziła za mąż trzykrotnie. Jej pierwszym mężem był warszawski biznesmen, który żyje z dala od świata show-biznesu. Po rozstaniu dziennikarka związała się z kierowcą rajdowym Leszkiem Jaworowiczem, którego nazwisko nosi do dziś.

Krzysztof Jackowski miał niepokojącą wizję. Ostrzega Polaków przed tym, co ma nastąpić

Elżbieta Jaworowicz przeżyła miłosne rozczarowanie

Związek z Leszkiem Jaworowiczem zdecydowanie nie należał do udanych. Dziennikarka TVP w jednym z wywiadów przyznała, że “żałuje czasu straconego na osobiste niepowodzenia, których była współautorką”. 

- Postawiłam na związek, który kompletnie nie był dla mnie. Dzieliło nas wszystko - upodobania, system wartości, styl życia. Ja studiowałam trzeci fakultet, on wolał zupełnie inne "rozrywki". Byliśmy za młodzi, za głupi. Dzisiaj mamy poprawne stosunki. Pocieszam się, że każde cierpienie ma swój sens. Po coś to było - wyznała Elżbieta Jaworowicz.

Elżbieta Jaworowicz miała romans?

Po rozstaniu Elżbiety Jaworowicz i Leszka Jaworowicza media błyskawicznie obiegła informacja o domniemanym romansie gospodyni “Sprawy dla reportera”. Dziennikarka TVP miała spotykać się z piosenkarzem Wojciechem Gąssowskim, znanym Polakom przede wszystkim z hitu “Gdzie się podziały tamte prywatki”.

Podobno para mieszkała razem, ale nigdy nie zdecydowała się na potwierdzenie plotek. Ostatecznie Elżbieta Jaworowicz ucięła wszelkie spekulacje. - Lojalny, miły. Łączyła nas raczej przyjaźń niż kochanie - wyznała. 

Wkrótce prowadząca “Sprawę dla reportera” odnalazła szczęście u boku Eugeniusza Mleczaka, byłego rzecznika Ministerstwa Obrony Narodowej, z którym stanęła na ślubnym kobiercu w 2010 roku. 

- Jestem szczęśliwa, kocham i jestem kochana. Sądzę, że po raz pierwszy w życiu jestem kochana naprawdę. Mam nareszcie oddanego przyjaciela - wyznała niedługo po trzecim zamążpójściu.

Źródło: Viva