Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Krzysztof Jackowski miał niepokojącą wizję. Ostrzega Polaków przed tym, co ma nastąpić
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 16.09.2023 18:03

Krzysztof Jackowski miał niepokojącą wizję. Ostrzega Polaków przed tym, co ma nastąpić

Krzysztof Jackowski
YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski podzielił się z internautami kolejną niepokojącą wizją. Jasnowidz przewidział coś, co może zaniepokoić naszych rodaków. Co nas czeka według słynnego profety?

Krzysztof Jackowski przedstawił nową wizję

Krzysztof Jackowski zdobył rozpoznawalność jako jasnowidz, który przyczynił się do rozwiązania wielu zagadek kryminalnych. Ludzie z całej Polski zgłaszają się do niego o pomoc między innymi w sprawach zaginięć i zagadkowych śmierci swoich najbliższych.

Profeta prowadzi kanał na YouTube, na którym dzieli się z internautami swoimi przemyśleniami na temat przyszłości. Ostatnio przedstawił wizję, która zaniepokoiła Polaków. Warto zaznaczyć, że do słów jasnowidza należy podchodzić z dystansem.

Córka Lewandowskich przyłapała ich i zrobiła zdjęcie. Wszystko jest już jasne

Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego

Tym razem Krzysztof Jackowski zobaczył dramatyczną sytuację na Bliskim Wschodzie. - Tam się zacznie dziwna wojna - jak kocioł - mówił na nagraniu.

Znany jasnowidz przewidział, że epicentrum wydarzeń nastąpi w Azji. Mimo to przykre konsekwencje wojny dotkną również Polaków.

- Kojarzy mi się miejsce totalnie wysadzone lub zbombardowane, albo zniszczone jednym, wielkim wybuchem. I od tego czasu wszystko będzie szybko, szybko, szybko. W Polsce też - szybko - powiedział Jackowski.

Krzysztof Jackowski zaniepokoił Polaków

Krzysztof Jackowski przestrzegł rodaków przed dużymi zmianami. Jak zobaczył w swojej wizji, sytuacja będzie dotyczyła Polaków, jednak nie zostaną oni wysłani na front.

- U nas się będzie mówiło o tym bardzo dobitnie, że nas to dotyczy. To nie będzie tak, że my pójdziemy, czy ludzie z Polski będą wysyłani w ten kocioł na Bliski Wschód - zapowiedział profeta. - My mamy jedno zadanie - pilnować ściany wschodniej - dodał Krzysztof Jackowski.