Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tak teraz mieszka Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia". Jego dom przeszedł metamorfozę
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 02.05.2024 16:08

Tak teraz mieszka Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia". Jego dom przeszedł metamorfozę

Bandziorek
fot. Kadr z programu "Chłopaki do wzięcia", prod. Polsat Play

Program "Chłopaki do wzięcia" stał się niekwestionowanym hitem polskiej telewizji od momentu swojej premiery na antenie Polsat Play w 2012 roku. Serial dokumentalny opowiadający o grupce mężczyzn spragnionych miłości wypromował wiele "gwiazd", których życie do dziś wzbudza ogromne emocje. Jednym z ulubieńców widzów był Krzysztof Dzierżonowski, zwany Bandziorkiem. Jak mu się teraz wiedzie?

Jak teraz mieszka Krzysztof Bandziorek Dzierżonowski z ukochaną Danusią?

Dynamiczna fabuła, barwne postacie i przygrywające w tle disco-polo sprawiło, że setki tysięcy widzów pokochało "Chłopaków do wzięcia" i występujących w serialu... chłopaków do wzięcia. Produkcja doczekała się aż 23 sezonów, a uczestnicy programu stali się prawdziwymi gwiazdami. Jedną z nich jest Krzysztof Dzierżonowski, znany szerzej jako Bandziorek, który po licznych perypetiach znalazł swoje szczęście u boku ukochanej Danusi.

Krzysztof Dzierżonowski jeszcze całkiem niedawno przebywał w zakładzie karnym, ale ta burzliwa przeszłość nie zatrzymała go w dążeniu do lepszego życia. Po wyjściu na wolność Bandziorek poznał Danusię, z którą postanowił ułożyć sobie życie. 

Danusia
fot. kadr z programu “Chłopaki do wzięcia”, prod. Polsat Play
Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" ma nową pracę. To bardzo odpowiedzialny zawód

Bandziorek i Danusia wyremontowali swój dom na Mazurach

Para postanowiła osiedlić się na malowniczych Mazurach, w cichej i spokojnej okolicy. To tutaj, z dala od zgiełku miasta, znaleźli swoją oazę spokoju. Dom Bandziorka i Danusi, otoczony małymi jeziorami, stał się nie tylko ich schronieniem, ale także miejscem, gdzie realizują swoje marzenia i plany.

Ostatnio życie pary zostało zakłócone przez plotki o kryzysie w ich związku. Media donosiły o rozstaniu, jednak para zdążyła szybko zdementować te informacje. Romantyczna kolacja w Szczytnie udowodniła, że miłość między nimi nadal kwitnie.

Jednak to nie wszystko, co budzi zainteresowanie fanów. Ostatnio para postanowiła odnowić swoje mazurskie gniazdko. Widzowie mieli “Chłopaków do wzięcia” okazję zajrzeć do odnowionego salonu, który zachwyca nowoczesnym wyglądem i przytulną atmosferą. 

Dom Bandziorka
fot. kadr z programu “Chłopaki do wzięcia”, prod. Polsat Play

Dzięki "Chłopakom do wzięcia" Bandziorek odnalazł swoje szczęście

Zmienione kolory ścian, nowe meble i imponujących rozmiarów telewizor to tylko niektóre z elementów, które nadają wnętrzu nowego charakteru. Warto przy tym zaznaczyć, że Bandziorek dotychczas nie pławił się w luksusach i widać, że u boku Danusi jego komfort życia znacząco się podniósł.

Odnowienie domu Bandziorka i Danusi to symboliczny na kolejnym etapie ich wspólnego życia. To dowód na to, że para nie tylko potrafi pokonywać trudności, ale również potrafi cieszyć się chwilą i inwestować w swoją przyszłość. Dla fanów "Chłopaków do wzięcia" jest to kolejny dowód na to, że każdy może znaleźć swoje szczęście. Zobaczcie sami, jak mieszka obecnie Krzysztof Bandziorek Dzierżonowski.