Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Sanatorium miłości". Przekazano smutne informacje. Plotki o Janinie okazały się prawdą
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 14.05.2024 11:39

"Sanatorium miłości". Przekazano smutne informacje. Plotki o Janinie okazały się prawdą

Sanatorium miłości
kadr programu "Sanatorium miłości" prod. TVP

Janina i Tadeusz poznali się dzięki udziałowi w “Sanatorium miłości”, a widzowie mieli nadzieję, że tej parze uda się stworzyć trwały i szczęśliwy związek. Ostatecznie ta relacja, to już przeszłość. Kuracjusze zdradzili szczegóły ich rozstania.

Janina i Tadeusz poznali się dzięki udziałowi w "Sanatorium miłości"

“Sanatorium miłości” na antenie TVP zadebiutowało przed kilkoma laty i szybko wzbudziło zainteresowanie widzów. Byli ciekawi przygód, które przeżywali kuracjusze znajdujący się w kwiecie wieku. A oni sami wzięli udział w formacie, by nie tylko spędzić czas w niesamowity sposób, ale także poznać nowych ludzi, a nawet miłość. Niektórym uczestnikom udało się stworzyć trwałe relacje.

Wielu oglądających wierzyło, że ten wyczyn uda się także Janinie oraz Tadeuszowi, którzy pojawili się w 6. edycji “Sanatorium miłości”. W tych nadziejach utwierdzali ich sami kuracjusze, którzy przed kamerami roztaczali wizję na wspólną przyszłość.

Krynica nas złączyła, to będzie nasze miasto. Pamiętasz ten plac, gdzie się poznaliśmy? To była pierwsza taka randka, podczas której trzymałam cię za rękę. Chciałabym, żeby tutaj w Krynicy odbyła się nasza przysięga. Marzy mi się też, aby iskrzyła się u mnie obrączka - mówiła Janina.

Tadeusz także snuł dalekosiężne wizje dotyczące związku z Janiną. Cieszył się, że będzie mógł spędzać z nią dużo czasu, zabierając kobietę na spacery, gdzie będą towarzyszyć im jego czworonogi.

Chciałbym się pokazać na tej wsi mojej, w Krzyżanowicach, że nie idę sam z pieskami, a ktoś koło mnie idzie jeszcze i trzyma Sonie, a ja Wiki, albo odwrotnie - mówił mężczyzna w rozmowie z Martą Manowską.

Rutkowscy krytykowani za komunię. Żona reaguje na komentarze

Związek Janiny oraz Tadeusza z "Sanatorium miłości" ostatecznie nie przetrwał

Choć można było dostrzec, że pomiędzy dwójką emerytów wywiązała się nić porozumienia, ostatecznie okazało się, że para postanowiła się rozstać. Początkowo były to pogłoski, jednak Janina zdecydowała się na potwierdzenie tej nowiny. Zdradziła, że choć nie są już razem, trzyma kciuki, by Tadeusz znalazł kogoś, z kim będzie szczęśliwy.

Nie jesteśmy razem. Tadeusz świetnie zaczął, ale… ja potrzebuję innego mężczyzny. On jest dziś moim znajomym i mocno trzymam kciuki za to, żeby miał z kim wyprowadzać swoje pieski. Wielokrotnie powtarzałam w programie, że nie mam pewności, że jestem dla niego ważna, ale nie wszystkie moje wypowiedzi pokazały kamery. Po prostu nie zbudowaliśmy więzi i nie mam o to pretensji. Wciąż mamy ze sobą kontakt - powiedziała Janina w rozmowie z portalem shownews.pl.

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Walach od 22 lat ma męża. Niewielu wie, że to znany aktor

Tadeusz z "Sanatorium miłości" mówi o relacji z Janiną

Tadeusz podczas rozmowy z Plejadą otworzył się na temat związku z Janiną. Mężczyzna przyznał, że jest ona wspaniałą kobietą, jednak od zakończenia programu, nie widzieli się. Zdradził, że na drodze stanęły im pewne przeciwności, m.in. mieszkaniowe. Kuracjusz obawiał się, że kobieta, która mieszka w Warszawie, może mieć problem, by odnaleźć się na wsi, którą on zamieszkuje. 

Inną kwestią, która go wyraźnie zaniepokoiła, były finanse. Mężczyzna wyznał, że Janina miała go wypytywać o wysokość emerytury, co przyczyniło się, że zaczął wątpić w ich relację.

Nabrałem wątpliwości, gdy zaczęła pytać o wysokość mojej emerytury, mój dom i jego wartość. Podczas krótkich wywiadów powiedziałem wprost, że mam wahania względem niej, bo nie wiem, czy jest zainteresowana moją osobą, czy może moją emeryturą - powiedział Tadeusz.