Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Rutkowscy krytykowani za komunię. Żona reaguje na komentarze
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 14.05.2024 08:31

Rutkowscy krytykowani za komunię. Żona reaguje na komentarze

Krzysztof Rutkowski
fot. KAPIF? Instagram @detektywkrzysztofrutkowski

11 maja br. był dla rodziny Krzysztofa Rutkowskiego pełen wrażeń. Wówczas miały miejsce dwie ważne uroczystości - ślub detektywa z Mają, a także impreza komunijna ich syna. Huczne wydarzenie spotkało się jednak z wieloma nieprzychylnymi komentarzami ze strony internautów. Maja Rutkowski postanowiła zamieścić w sieci wymowny wpis, który może być odpowiedzią na ich słowa.

Huczne wydarzenia u Rutkowskich

Miniony weekend w rodzinie Krzysztofa Rutkowskiego przebiegł pod znakiem hucznej imprezy. Detektyw wraz z Mają wzięli ślub, po czym małżonkowie wraz z synem oraz zaproszonymi gośćmi udali się do sali, gdzie przygotowano wiele interesujących atrakcji i smakowitych dań. To właśnie tam rozpoczęło się przyjęcie zorganizowanie nie tylko z powodu zaślubin detektywa, ale także Pierwszej Komunii Świętej Krzysztofa Juniora. Chłopiec sakrament przyjął dzień później. 

Wydarzenie to było niezwykle huczne. Maja Rutkowski w rozmowie z “Faktem” zdradziła, że na tę okoliczność mogą wydać blisko 400 tysięcy złotych. Przy okazji wspomniała, co będzie czekać na zaproszonych gości.

Wiem, że mąż mówił, że wydamy 100 tys. zł na wszystko, ale jak to facet, w takich sprawach nie orientuje się i chyba pomylił złotówki z euro. Na pewno nie zmieścimy się w 100 tysiącach, tyle pochłoną same dekoracje, a jest jeszcze transport wszystkich rzeczy, restauracja i jedzenie, barmani i różne atrakcje, które szykujemy dla gości. Jak się zmieścimy w 100 tys. euro, to będzie dobrze - wyliczała Maja Rutkowski.

Co z majątkiem Jerzego Połomskiego? Sąsiedzi ujawnili, co widzieli

Internauci skrytykowali Krzysztofa Rutkowskiego

Choć Krzysztof Rutkowski oraz jego żona pragnęli, by ten dzień przebiegł idealnie i starali się skupić na każdym możliwym szczególe, nie żałując przy tym pieniędzy, internauci nie pozostawili na małżonkach suchej nitki. W sieci zawrzało od licznych nieprzychylnych komentarzy, które kierowali w stronę detektywa. Zarzucono mu konsumpcjonizm, a także poruszono temat jego syna.

Głupota ludzka przechodzi wszelkie pojęcie

Robienie z syna kopii ojca nie jest zdrowe dla dziecka i mocno świadczy o stanie ojca

Robią tylko krzywdę synowi… Przerost formy nad treścią, pełen odlot, pod czaszka dymi

Nawet z komunii dziecka musiał Pan zrobić szopkę i cyrk? Wie Pan, że komunia to przeżycie eucharystyczne? I serio? Samochód dla dziecka, które ma ledwo 11 lat? Szpan za wszelką cenę. Kompleksy ma Pan jak nic

Przykro się patrzy na taki przepych, brak umiaru i pozerstwo

W robieniu szopek jesteście najlepsi

Rodzina Adamsów? Co wy robicie temu dziecku - możemy przeczytać.

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel wydała ważne oświadczenie. Usłyszała wyrok sądu

Maja Rutkowski reaguje na krytykę

Możemy się domyślać, że komentarze pozostawione przez internautów mogły poruszyć rodzinę Rutkowskich, dlatego też nie ma w tym nic dziwnego, że ostatecznie żona detektywa, która początkowo wydawała się rozbawiona nieprzychylnymi wpisami, ostatecznie postanowiła zabrać głos. Zamieściła w sieci wymowny wpis, który może być odpowiedzią na słowa użytkowników sieci.

Moje bezcenne skarby. Moja rodzina oraz przyjaciele są schronieniem przed dziwnym i burzliwym dzisiejszym światem. Kochać i być kochanym… Nic więcej!!! - napisała Maja Rutkowski.