Rozrywka.Goniec.pl > Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski
04.04.2024 13:16 Rutkowski szczerze o swojej fryzurze. "Stawiam pióropusz"

Krzysztof Rutkowski znany jest nie tylko jako detektyw, ale także właściciel oryginalnej fryzury oraz fan luksusu i drogich ubrań. Postanowił odpowiedzieć internautom na nieprzychylne komentarze dotyczące jego wyglądu - zrobił to w sposób dość swoisty.

Krzysztof i Maja Rutkowscy, Kate Middleton
27.03.2024 16:29 Rutkowscy zakpili sobie z ciężko chorej Kate. Jak im nie wstyd!?

Krzysztof Rutkowski i jego ukochana Maja słyną z tego, że zabierają głos w najbardziej medialnych sprawa. Nie inaczej było, gdy cały świat zastanawiał się, gdzie zniknęła księżna Kate. W ich mediach społecznościowych pojawiło się wówczas coś, co obecnie bulwersuje internautów. Co takiego opublikowali?

Krzysztof Rutkowski
27.03.2024 15:51 Rutkowski już tak nie wygląda. W ruch poszła farba czarna jak heban

Krzysztof Rutkowski od zawsze zaskakuje swoich fanów nie tylko swoimi ustaleniami w najbardziej medialnych śledztwach, ale również wyjątkową fryzurą i charakterystycznymi stylizacjami. Okazuje się, że nie powiedział w kwestii swojego wyglądu jeszcze ostatniego słowa. Niedawno pokazał się w mediach społecznościowych w zupełnie nowej odsłonie. Internauci byli w szoku!

Krzysztof Rutkowski
10.03.2024 18:53 Krzysztof Rutkowski o nowej edycji "TzG". Ocenił zmiany w formacie

Za nami pierwszy odcinek nowego sezonu ”Tańca z Gwiazdami”. Opinie są mieszane, choć faktycznie można odczuć powiew świeżości. Jury wywołuje skrajne emocje, zwłaszcza między sobą, a uczestnicy starają się, jak mogą. Rozmawiamy z Krzysztofem Rutkowskim, byłym detektywem, który wziął udział w 13. edycji programu. Opowiada nam na temat realiów ”Tańca z Gwiazdami”. 

Krzysztof Rutkowski trafił do szpitala
28.02.2024 09:30 Krzysztof Rutkowski trafił do szpitala. W jakim jest stanie?

Krzysztof Rutkowski jest znany jako polski detektyw i przedsiębiorca, którego z pewnością kojarzy prawie każdy Polak. Od początku swojej kariery zdążył zaskarbić sympatię sporej ilość fanów i ludzi, którzy śledzą jego poczynania. Gwiazdor jest aktywny na swoim Instagramie, gdzie obserwuje go prawie 60 tysięcy użytkowników. Ostatnio wstawił zdjęcie, które zaniepokoiło jego widzów. Okazuje się, że trafił do szpitala.

Krzysztof Rutkowski
23.02.2024 15:03 Krzysztof Rutkowski zmarł zbyt wcześnie. Jego hity śpiewają do dziś

Ten gwiazdor disco polo przerwał swoją karierę ze względu na chorobę, która niestety go pokonała. Krzysztof Rutkowski zmarł 23 lutego 2017 roku. Tworzył muzykę, którą śpiewają aż do dziś. Jego hity to m.in. “Tarzan” i “Promienie”, wciąż cieszące się popularnością. 

Krzysztof Rutkowski, Aleksandra Adamska, Mandaryna
04.02.2024 08:36 "Azja Express": wyciekły nazwiska wszystkich uczestników! Jedno z nich rozwścieczyło widzów. To znienawidzona postać

Nowy sezon "Azja Express" wystartuje już jesienią tego roku. TVN kompletuje obsadę, która wyjedzie do dalekiego kraju na podróżniczą przygodę życia. Okazuje się, że o wielu nazwiskach już nieoficjalnie wiadomo. Jedno z nich rozwścieczyło fanów. Kto wzbudził aż tyle emocji?

Krzysztof Rutkowski
08.01.2024 14:17 Krzysztof Rutkowski poszedł na studia! Najsłynniejszy detektyw bez licencji w Polsce wybrał nietypowy kierunek

Krzysztof Rutkowski zdobył popularność za sprawą działalności swojej agencji detektywistycznej, która od lat podłącza się pod najbardziej medialne sprawy w naszym kraju. Choć celebryta stracił swoją licencję i oficjalnie nie może być nazywany detektywem, chętnie zabiera głos i angażuje się we wszelkiej maści poszukiwania. Po kontrowersyjnym gwiazdorze można spodziewać się wszystkiego... tymczasem poszedł na studiach

Maja Rutkowski
27.12.2023 18:20 Maja Rutkowski wręczyła synowi chomika. Zwierzę było w zafoliowanym pudełku, posypała się krytyka

Maja Rutkowski tuż po wigilijnej biesiadzie postanowiła obdarować swojego syna nietypowym prezentem. Krzysztof Rutkowski Junior dostał chomika. Problem w tym, że zwierzę znajdowało się w zafoliowanym pudełku. Na żonę sławnego detektywa posypała się krytyka. Jak odniosła się do zarzutów internautów?

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski
27.12.2023 13:00 Krzysztof Rutkowski z ukochaną Mają wychowują jeszcze jedną pociechę. 20-letnia Kaja to prawdziwa piękność

Krzysztof Rutkowski i Maja poznali się w 2012 roku i choć jest między nimi ćwierć wieku różnicy, to są ze sobą do dziś. W 2019 roku para stanęła na ślubnym kobiercu... choć po drodze celebryta zdążył wdać się w romans. Obecnie zakochani wychowują razem syna Krzysztofa juniora. Niewiele osób o tym wie, ale Maja ma jeszcze jedno dziecko z poprzedniego związku.

Krzysztof Rutkowsi
17.12.2023 18:38 Krzysztof Rutkowski dostał pracę w serialu! Właśnie się pochwalił. Tak teraz będzie zarabiał

Ten moment prędzej czy później musiał nadejść - Krzysztof Rutkowski już niedługo wejdzie na plan, by zagrać w popularnym serialu. W jakiej produkcji kontrowersyjny detektyw będzie mógł pochwalić się swoim kolejnym talentem? To dobrze znany tytuł z doborową obsadą.

Maja Rutkowski, Krzysztof Rutkowski i syn
24.11.2023 13:50 Krzysztof Rutkowski wyprawia synowi 10. urodziny. Wyda więcej, niż Polak zarobi w rok

Krzysztof Rutkowski, często błędnie nazywany detektywem, to celebryta, który słynie z prowadzenia agencji detektywistycznej, która chętnie podłącza się pod najbardziej medialne sprawy w Polsce. Ukochany Mai Rutkowski rozesłał właśnie do znajomych, przyjaciół i rodziny wiadomość, w której zaprasza na 10. urodziny swojego syna, Krzysztofa Juniora.

Krzysztof Rutkowski
21.11.2023 12:01 Co robić w trakcie zatrzymania? Krzysztof Rutkowski zaskoczył swoim poradnikiem. Tak określił osoby schwytane

Krzysztof Rutkowski to najbardziej znany polski detektyw. Chętnie bierze udział z zagadkowych sprawach, a jego praca często bywa medialna i wzbudza skrajne emocje. Niejednokrotnie miał doświadczenie z zatrzymywaniem osób podejrzanych i przestępców. Teraz postanowił zdradzić, jak należy zachowywać się podczas takiego zdarzenia.

Krzysztof Rutkowski
13.11.2023 05:26 Krzysztof Rutkowski ma ukryty talent. Wszystko wydało się na Instagramie

Krzysztof Rutkowski jest nie tylko najpopularniejszym detektywem w kraju, ale również jednym z najbardziej rozpoznawalnych celebrytów. Kontakt z fanami utrzymuje w mediach społecznościowych, dzieląc się urywkami codziennego życia. Ostatnio postanowił pochwalić się ukrytym talentem. 

Niewiarygodne, co zrobił 9-letni syn Rutkowskiego! Fot. Kapif / Instagram @detektywkrzysztofrutkowski
11.11.2023 15:44 Niewiarygodne, co zrobił 9-letni syn Rutkowskiego! Chłopiec ma przesłanie dla prezydenta. Padły mocne słowa

9-letni syn Krzysztofa Rutkowskiego zamieścił w sieci specjalne nagranie, w którym zwrócił się bezpośrednio do Andrzeja Dudy. Junior na tę okoliczność skrupulatnie się przygotował. Co miał do przekazania prezydentowi Polski? Padły zaskakujące słowa.

Krzysztof Rutkowski w sprawie Grzegorza Borysa
07.11.2023 10:23 Ledwo znaleziono ciało Grzegorza Borysa, a Rutkowski znowu jest w akcji! Z samego rana pojawił się komunikat

Za nami trwające osiemnaście dni poszukiwania Grzegorza Borysa. W próbach odnalezienia 44-latka uczestniczyło mnóstwo służb mundurowych z naszego kraju, w tym policja, żandarmeria, a nawet nurkowie. W sprawę zaangażował się również Krzysztof Rutkowski. Wygląda na to, że detektyw nie zamierza zwalniać tempa.

Krzysztof Rutkowski, Grzegorz Borys
06.11.2023 16:42 Krzysztof Rutkowski zabrał głos ws. Grzegorza Borysa. Internauci nie kryli emocji, padły mocne słowa

Niespełna trzy tygodnie temu media poinformowały o okropnej tragedii, do której doszło w Gdyni. Śmierć poniósł 6-letni Oluś, a głównym podejrzanym okazał się Grzegorz Borys, ojciec dziecka. W sprawę zaangażował się Krzysztof Rutkowski, który w dniu odnalezienia zwłok podejrzanego mężczyzny zamieścił w sieci wymowny post. 

Maja Rutkowski
28.10.2023 12:14 Maja Rutkowski wyznacza ogromną nagrodę za "głowę" Grzegorza Borysa! Przy okazji ujawniła pilnie strzeżone działania

W mediach wciąż nie milkną echa dotyczące strasznego zabójstwa 6-latka. Podejrzewany o ten tragiczny czyn jest ojciec chłopca, Grzegorz Borys. Od kilku dni trwają poszukiwania mężczyzny. Do akcji przyłączyła się Maja Rutkowski. Została wyznaczona nagroda za odnalezienie poszukiwanego.

Maja Rutkowski
26.10.2023 08:57 Wyszła ze szpitala, żeby szukać Grzegorza Borysa. Żona Rutkowskiego ruszyła w pogoń za oprawcą 6-latka!

Maja Rutkowski postanowiła zaangażować się w poszukiwania podejrzanego o morderstwo swojego 6-letniego synka Grzegorza Borysa z Gdyni. Żona detektywa Krzysztofa Rutkowskiego podzieliła się kadrami z przygotowań do obławy, przy okazji zdradzając nieco o swojej sytuacji zdrowotnej.

Krzysztof Rukowski/ Sebastian M.
04.10.2023 11:22 Krzysztof Rutkowski wyjawił prawdę, Sebastian M. zatrzymany! Kulisy akcji budzą skrajne emocje

Sebastian M., kierowca BMW, który był podejrzewany o spowodowanie śmiertelnego wypadku na autostradzie A1 tuż pod Piotrkowem Trybunalskim, został zatrzymany przez pracowników Biura Rutkowski na lotnisku w Dubaju. O tym wydarzeniu poinformował sam detektyw. Doniesienia te zostały potwierdzone przez ministra Mariusza Kamińskiego.

Krzysztof Rutkowski Sebastian Majtczak
02.10.2023 15:51 Krzysztof Rutkowski wie, gdzie ukrywa się Sebastian Majtczak? "Są sposoby, by go zatrzymać"

Krzysztof Rutkowski ogłosił, że zaangażuje się w poszukiwania Sebastiana Majtczaka, sprawcę tragicznego wypadku na autostradzie A1, w wyniku którego żywcem spłonęła trzyosobowa rodzina. Słynny polski detektyw ujawnił szczegóły swojej misji i w przeciwieństwie do policji nie bał się szumnych zapowiedzi o powodzeniu przedsięwzięcia. Jaki plan wobec uciekiniera Sebastiana Majtczaka ma Krzysztof Rutkowski?

Krzysztof Rutkowski
04.09.2023 20:27 Krzysztof Rutkowski odwiózł syna do szkoły wozem pancernym. "Jakby sobie zażyczył, pojechałaby kolumna"

Syn Mai i Krzysztofa Rutkowskich właśnie rozpoczął nowy rok szkolny i wszedł do niego z niebywałym przytupem. W pierwszy dzień szkoły Krzysztof Junior przyjechał luksusowym autem, a towarzyszył mu czołg, ponieważ, jak sam detektyw przyznał, chłopiec właśnie tego chciał. Dodatkowo ujawnił, w co jego syn był ubrany i ile kosztował jego zegarek. Kwota zwala z nóg.

Krzysztof Rutkowski
18.08.2023 10:04 Pałac Krzysztofa Rutkowskiego zamienia się w ruinę. Gmina ujawnia szczegóły

Zabytkowy pałac w Szczepowie to jedna z wielu nieruchomości Krzysztofa Rutkowskiego. Detektyw snuł wielkie plany na stworzenie w posiadłości luksusowego hotelu ze strefą SPA. Jego zamierzenia spełzły jednak na niczym, a pałac popadł w ruinę.

Krzysztof Rutkowski
02.08.2023 18:52 Niebywałe, czym wcześniej zajmował się Krzysztof Rutkowski. Duże zaskoczenie

Krzysztof Rutkowski nie zawsze zajmował się prowadzeniem firmy detektywistycznej. Choć dorobił się na tym fortuny, jego życie przed rozkręceniem własnego, dochodowego biznesu, wyglądało nieco inaczej. Co takiego robił znany detektyw w przeszłości? 

Krzysztof Rutkowski
26.07.2023 08:09 Wykształcenie Krzysztofa Rutkowskiego. Niebywałe, jaką szkołę ukończył

Jakie wykształcenie ma Krzysztof Rutkowski? Wiele osób zastanawia się, jakie nauki trzeba zdobyć, by móc zająć się branżą detektywistyczną i z widowiskowymi sukcesami stać się najpopularniejszym detektywem w Polsce. Okazuje się, że w kwestii kierunkowego wykształcenia Krzysztof Rutkowski niekoniecznie jest najlepszym przykładem. 

Krzysztof Rutkowski
07.07.2023 10:57 Krzysztof Rutkowski w tarapatach. Niemiecka prokuratura wszczęła śledztwo

Krzysztof Rutkowski obecnie stał się obiektem zainteresowania niemieckiej prokuratury. Wszystko za sprawą niedawnego incydentu dotyczącego naruszenia spokoju, uszkodzenia ciała, a także zakłócania porządku. Przy tym prowadzone będą badania mające za zadanie ustalić, czy nie doszło do złamania ustawy o kontroli broni wojennej.

Krzysztof i Maja Rutkowski
28.06.2023 15:02 Krzysztof Rutkowski nie oszczędza na żonie. Zrobił jej prezent wart fortunę

Krzysztof Rutkowski wielokrotnie udowodnił, że uwielbia rozpieszczać swoją żonę. Tym razem Maja otrzymała od niego cacko, którym może pochwalić się jedynie pięć kobiet na świecie. Jesteście ciekawi, co jej sprezentował?

Krzysztof Rutkowski
12.06.2023 16:21 Trudno uwierzyć, jak mieszka detektyw Rutkowski. Prywatny helikopter to tylko początek

Krzysztof Rutkowski wspólnie z żoną Mają i synem Krzysztofem juniorem mieszkają w przestronnej willi na łódzkim Rymanowie. Wnętrza zostały zaprojektowane przez samego detektywa. Niewielu może pozwolić sobie na taki luksus.