Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Syn Krzysztofa Rutkowskiego założył złoty łańcuch i dał popis. Internauci wyją ze śmiechu
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 23.06.2024 12:52

Syn Krzysztofa Rutkowskiego założył złoty łańcuch i dał popis. Internauci wyją ze śmiechu

Krzysztof Rutkowski, Krzysztof Rutkowski Junior
Fot. KAPIF, instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski

Dzień Ojca to święto, podczas którego Internet zalewają wpisy z życzeniami i słowami miłości w kierunku wszystkich ojców. Tym razem na taki krok odważali się również Rutkowscy. Na ich profilach na Instagramie pojawiło się nagranie Krzysztofa Juniora, który postanowił naśladować swojego tatę. Obserwatorzy nie mogli wytrzymać bez śmiechu.

Dzień Ojca u polskich celebrytów

Dzień Ojca to święto, które wyrazem szacunku i wdzięczności ojcom. W Polsce obchodzone jest corocznie 23 czerwca. Po raz pierwszy w polskim kalendarzu pojawiło się ono w 1965 roku. Uroczystość ta, co roku staje się okazją do publikacji wspólnych zdjęć czy składania publicznych życzeń. 

Z opcji tej oczywiście chętnie korzystają celebryci. Na Instagramach członków rodziny Rutkowskich pojawiło się z tej okazji zabawne wideo. Krzysztof Rutkowski Junior postawił bowiem na nietypowy sposób okazania wdzięczności swojemu tacie.

Zofia Zborowska zaprojektowała tatuaż dla swojego męża. Internauci pękają ze śmiechu

Krzysztof Rutkowski Junior naśladuje swojego ojca

W udostępnionym na profilach rodziców filmie widać młodego Rutkowskiego ubranego w stylu swojego ojca. Na głowie ma słynne okulary, jego ulubioną czapkę z daszkiem, a całość dopełnia złoty łańcuch na szyi. Junior ponadto starał się w jak największym stopniu odtworzyć ruchy i sposób mówienia ojca.

ZOBACZ: Krzysztof Rutkowski przygotował prezent dla syna. Luksus to mało powiedziane

Całość udostępnionego nagrania dopełnia opis. Rodzice zwrócili w nim uwagę na to, że prawdziwą nagrodą jest bycie autorytetem i wzorem do naśladowania dla swojego dziecka. Para ponadto złożyła życzenia z okazji przypadającego na 23 czerwca święta wszystkim ojcom.

Z każdym rokiem coraz młodszy. Być autorytet i wzorem do naśladowania przez swoje dziecko to najlepsza nagroda dla każdego taty!!! Wszystkiego Najlepszego Panowie!!! - napisano pod nagraniem

Internauci zachwyceni kreacją Juniora

Pod filmikiem szybko pojawiła się masa komentarzy od fanów i obserwujących Rutkowskich. Wśród nich pojawiły się niemal same pozytywne opinie na temat występu Krzysztofa Rutkowskiego Juniora. Część z komentatorów napisała nawet, że nie mogła powstrzymać śmiechu, oglądając poczynania syna słynnego detektywa.

Bomba, gleba i pozamiatane;

Hahaa dobry jest. Moja córka też ojca naśladuje. Raz się tak wymalowała, jego ciuchy założyła wpadła do pokoju że ja aż zamarłam…;

Siema młody. Pocieszny jesteś - pisali zachwyceni fani.

ZOBACZ: Smutne urodziny Zenka Martyniuka, żona zabrała głos. Nie tak to miało wyglądać

Przypomnijmy, że Krzysztof Rutkowski zdobył rozpoznawalność udziałem w programie TVN “Detektyw”. W trakcie swojej kariery zaangażowany był w sprawy zabójstwa Magdaleny Waśniewskiej czy zaginięcie Ewy Tylman. Licencję detektywa stracił w 2010 roku. Milioner ma za sobą również karierę polityczną jako poseł na sejm IV kadencji i deputowany Parlamentu Europejskiego.