Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Krzysztof Rutkowski zdradził, ile zarabia. Kwota zwala z nóg
Patryk Idziak
Patryk Idziak 20.06.2024 13:03

Krzysztof Rutkowski zdradził, ile zarabia. Kwota zwala z nóg

Krzysztof Rutkowski
fot. KAPiF

Krzysztof Rutkowski, najbardziej rozpoznawalny detektyw w Polsce, zasłynął z udziału w licznych głośnych sprawach. Poza prowadzeniem biura detektywistycznego zajmuje się też brylowaniem w show-biznesie, a fanów szczególnie elektryzuje jego majętność i życie w splendorze. Krzysztof Rutkowski ujawnił, ile ma pieniędzy.

Krzysztof Rutkowski chętnie afiszuje się z pieniędzmi

18 czerwca na Galę Gwiazd Plejady Krzysztof Rutkowski i jego żona Maja weszli na salę w wielkim stylu, zresztą jak zawsze. Detektyw bez licencji słynie nie tylko ze spraw, przy których prowadził śledztwo i pomagał policji, ale też, a może obecnie przede wszystkim, ze swojego wizerunku medialnego. Zdjęcie charakterystycznej fryzury prawdopodobnie wystarczyłoby fanom do identyfikacji. Oprócz tego gustowne, ekstrawaganckie stroje, drogie dodatki. Co by nie mówić, Krzysztof Rutkowski ma doskonałe pojęcie o tym, jak przyciągać uwagę.

Niedawno Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski odnawiali przysięgę małżeńską, na którą zaprosili 200 gości, a uroczystość miała ich kosztować milion złotych. Podczas imprezy Krzysztof junior otrzymał także swój komunijny prezent – samochód.

Tyle wynosi emerytura Majki Jeżowskiej. Trudno ukryć zdziwienie

Krzysztof Rutkowski inkasuje mnóstwo pieniędzy, ale nie za wszystko trzeba mu płacić

Detektyw Krzysztof Rutkowski nie jest tani, bo chwali się dużą skutecznością. Rozwiązywał sprawy dla gwiazd, m.in. dla Edyty Górniak, rozbił grupę przestępczą czy angażował się w śledztwo w sprawie śmierci Anastazji Rubińskiej. Znając swoją wartość, chętnym skorzystać z jego usług podaje adekwatne do tego kwoty. W niektórych przypadkach nie bierze pieniędzy.

Oczywiście są przypadki, które robimy zupełnie bono. Są to sprawy, które dotyczą ratowania życia ludzkiego, rozwiązywania różnego rodzaju przypadków kryminalnych, które w rezultacie zakończyły się śmiercią dla osoby, która była głównym pokrzywdzonym. Natomiast rodzina prosi nas o pomoc w wyjaśnieniu tego zdarzenia i nie dysponuje pieniędzmi. […] Jeżeli chodzi o sprawy dzieci, pomocy dzieciom, również staramy się robić to zupełnie za darmo – mówił w “Fakcie”.

Ile pieniędzy zarabia Krzysztof Rutkowski? Mowa o setkach tysięcy

Wystawne życie Krzysztofa Rutkowskiego skłania do rozmyślań, ile tak właściwie ma pieniędzy. Pytanie o zarobki padło w programie “Bez żadnego trybu”, ale zanim detektyw odpowiedział, wyjaśnił, że jego zarobki to też kapitał operacyjny dla jego firmy, więc z tym, co ma, bywa różnie. Wyznał, że gdyby nie miał rodziny, wystarczyłoby mu 10 tysięcy złotych.

Rutkowski to firma, pamiętaj. Rutowski czasami wydaje jednego dnia 100 tys. […] Muszę zarabiać miesięcznie tyle, żeby to wszystko utrzymać, bo u mnie są ludzie. Miesięcznie muszę zarabiać ok. 200 tys. złotych, żeby to wszystko działało tak, jak działa. To jest minimum. Są miesiące, kiedy zarabiamy milion – powiedział Krzysztof Rutkowski.