Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Żona Krzysztofa Rutkowskiego wściekła się na widok jego byłej kochanki. "Niech przeprosi"
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 19.06.2024 20:19

Żona Krzysztofa Rutkowskiego wściekła się na widok jego byłej kochanki. "Niech przeprosi"

Maja i Krzysztof Rutkowscy
fot. KAPIF

Maja i Krzysztof Rutkowscy we wtorek 18 czerwca pojawili się na gali Plejady i bawili się świetnie do momentu, gdy na ich drodze nie stanęła rzekoma była kochanka detektywa. Reakcja pary była niemal natychmiastowa.

Maja i Krzysztof Rutkowscy udali się na galę - cali w złocie

We wtorek 18 czerwca wiele znakomitych osób pojawiło się na gali organizowanej przez serwis “Plejada”. Wśród nich znaleźli się również Maja i Krzysztof Rutkowscy. Małżonkowie chętnie pozowali do zdjęć, z dumą prezentując swoje oryginalne stylizacje

Tego dnia obydwoje postawili na bardzo podobne kreacje - łączyły ich zarówno kroje, jak i kolory. Rutkowscy mieli na sobie jasne płaszcze przełamane złotym kolorem, a dodatkowo detektyw postanowił swój ubiór wzbogacić o masywną, złotą biżuterię. 

Maja i Krzysztof Rutkowski z uśmiechami na twarzy pozowali do zdjęć i chętnie udzielali wywiadów, jednak w pewnym momencie ich nastrój zapewne prysł, niczym bańka mydlana. Wszystko za sprawą kobiety, którą spotkali na imprezie.

Chajzer pokazał zdjęcie z wypadku syna. Wcześniej reklamował kebaba

Rzekoma kochanka Rutkowskiego pojawiła się na imprezie, na której był obecny detektyw wraz z żoną

Maja i Krzysztof Rutkowski są razem już wiele lat. Para doczekała się także narodzin syna, który przed kilkoma tygodniami przystąpił do Pierwszej Komunii Świętej. Choć zwykle można spotkać ich w czułych objęciach, to jednak ich związek niegdyś został wystawiony na poważną próbę.

W 2018 roku tuż po zaręczynach pary detektywów pojawiły się doniesienia o rzekomym romansie Krzysztofa Rutkowskiego z Dominiką Zasiewską. Ten jednak nieustannie zaprzeczał tym doniesieniom.

To bzdura. Nie mam romansu, a przygotowania do ślubu trwają zgodnie z wcześniej ustalonym planem - mówił w rozmowie z “Twoim Imperium”.

We wtorek cała trójka miała okazję spotkać się na gali “Plejady”. Reakcja Mai Rutkowskiej była niemal natychmiastowa.

ZOBACZ TAKŻE: Burzliwy związek Julii Wieniawy. Potwierdziła najgorsze

Maja Rutkowski reaguje na widok rzekomej kochanki Krzysztofa Rutkowskiego

Dominika Zasiewska poinformowała, że otworzyła swój kanał na YouTube. Zdradziła także, że udała się na galę w roli reporterki i będzie przeprowadzać wywiad z Katarzyną Dowbor. Przechadzała się za kulisami imprezy, aż w pewnym momencie trafiła na Maję i Krzysztofa Rutkowskich, którzy wówczas udzielali wywiadu portalowi shownews.pl. 

Jak podaje serwis, w momencie, gdy Maja dostrzegła “Wodziankę”, dość nerwowo zareagowała na jej widok i przerwała rozmowę, wyrażając jednocześnie swoje zdanie.

Możemy się przesunąć? Bo tutaj jakieś osoby sobie robią na naszym tle wywiad i w ogóle nagrywają bez pozwolenia. To jest chamstwo, no nie będzie dziewczyna na tle naszym nagrywać, niech przeprosi, Krzysztof! - mówiła wyraźnie zirytowana Maja Rutkowski.

Krzysztof Rutkowski postanowił nieco uspokoić zdenerwowaną żonę, prosząc ją, by “zostawiła to”.

Zostaw to, zostaw to, zostaw… - powiedział, próbując następnie nieco odejść od tematu.