Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Krzysztof Rutkowski przygotował prezent dla syna. Luksus to mało powiedziane
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 21.06.2024 20:07

Krzysztof Rutkowski przygotował prezent dla syna. Luksus to mało powiedziane

Krzysztof Rutkowski Krzysztof Rutkowski Junior
fot. KAPIF

Krzysztof Rutkowski, najbardziej znany w Polsce "detektyw bez licencji", nie szczędzi środków na celebrację ważnych wydarzeń rodzinnych. Jego życie prywatne jest pełne luksusu i przepychu, co pokazuje, chociażby sposób, w jaki obchodził Pierwszą Komunię Świętą swojego syna, Krzysztofa Juniora. Wygląda na to, że to nie koniec niespodzianek, jakie przygotował dla dziecka.

Krzysztof Rutkowski znany jest z życia pewnego przepychu i kosztownych prezentów

Pseudodetektyw chcący uchodzić za polskiego Jamesa Bonda, prowadził w przeszłości bujne życie miłosne. Celebryta ma na koncie cztery małżeństwa i liczne romanse. Krzysztof Rutkowski, który był trzykrotnie żonaty, ale dłużej zagrzał miejsce dopiero u boku młodszej o 25 lat Mai Plich. Obecna partnerka detektywa bez licencji jest jego czwartą żoną. Para wzięła pierwszy ślub w sierpniu 2019 roku w bajkowej scenerii pałacu w podwarszawskim Rozalinie. Wspólnie wychowują syna, Krzysztofa Juniora, który niedawno skończył 10 lat.

W tym roku małżeństwo obchodziło 5. rocznicę ślubu, którą uczcili odnowieniem przysięgi małżeńskiej. Ta wyjątkowa ceremonia, połączona z Komunią Świętą ich syna, pochłonęła około 400 tysięcy złotych. Wydarzenie to było nie celebracją wielu lat szczęśliwego małżeństwa, ale również wyrazem miłości i dumy z syna.

Prezenty komunijne Krzysztofa Juniora były niezwykle imponujące i rozpisywała się o nich kolorowa prasa. Detektyw bez licencji podarował swojemu 10-letniemu synowi sportowe BMW E36 z silnikiem E46, warte około 200 tysięcy złotych. Samochodem Junior będzie mógł uczyć się driftować na torze pod okiem instruktora. To jednak jedynie część hojności, jaką okazał Krzysztof Rutkowski. Jego syn ponadto otrzymał mikro auto oraz znaczną sumę pieniędzy w złotówkach i euro, co zdaniem celebryty pozwoliłoby mu na zakup kolejnego samochodu.

Sekret garnituru Probierza. Mówią o nim media na całym świecie

Krzysztof Rutkowski postanowił nagrodzić swojego syna za wyniki w nauce

Krzysztof Rutkowski nie kryje dumy z osiągnięć swojego syna. Krzysztof Junior zdał do czwartej klasy z wyróżnieniem, co dla ojca było powodem do wielkiego świętowania. Detektyw nie szczędzi pochwał dla syna, określając go jako prymusa. Po zakończeniu roku szkolnego, w którym Krzysztof Junior uzyskał bardzo dobre wyniki, Krzysztof Rutkowski postanowił zafundować synowi wyjątkowe wakacje w ramach nagrody. Celebryta zapowiedział, że będą "bogate".

Rodzina Rutkowskich planuje spędzić część lata w Grecji. Posiadają tam dom w pobliżu Aten oraz w pięknej turystycznej miejscowości, porównywanej do polskiego Sopotu. Będą więc dzielić czas między miejskie atrakcje a relaks nad morzem. To jednak nie koniec ich planów. Krzysztof Rutkowski wspomniał również o zakupie nieruchomości w Tajlandii. Niewykluczone, że część wakacji rodzina spędzi właśnie w tym egzotycznym kraju, co z pewnością będzie dla Juniora kolejną niesamowitą przygodą.

Krzysztof Rutkowski zabierze bliskich na "bogate wakacje". Jest im czego zazdrościć?

Nie da się ukryć, że Krzysztof Rutkowski "ma gest". Celebryta znany z prowadzenia licznych medialnych wystąpień, swoją karierę zaczynał w ZOMO, skąd został wyrzucony za poważne nadużycia. Mimo to zdołał zbudować jedno z najbardziej rozpoznawalnych biur detektywistycznych w Polsce, które teraz przynosi mu ogromne pieniądze, umożliwiając niezwykle wystawne życie.

Krzysztof Rutkowski słynie z tego, że swoje uczucia wyraża poprzez kosztowne i wystawne gesty. Wakacje w Grecji i Tajlandii, sportowe samochody i odnowienie przysięgi małżeńskiej to tylko niektóre z przykładów na to, jak celebryta dba o swoich najbliższych. Detektyw bez licencji nie przestaje zaskakiwać swoich bliskich. Jest im czego zazdrościć?

Krzysztof Rutkowski i Krzysztof Rutkowski Junior
fot. KAPIF
Krzysztof Rutkowski, Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski Junior
fot. KAPIF