Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Książę William jakiego nie znacie. "Najlepsze zdjęcie w historii rodziny"
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 21.06.2024 16:37

Książę William jakiego nie znacie. "Najlepsze zdjęcie w historii rodziny"

Książę William
fot. KIRILL KUDRYAVTSEV/AFP/East News

21 czerwca książę William, przyszły król Wielkiej Brytanii, obchodził swoje 42. urodziny. Z tej okazji księżna Kate, jego żona, podzieliła się na mediach społecznościowych wyjątkowym zdjęciem, które błyskawicznie zdobyło serca fanów. Tej strony następcy tronu jeszcze nie znaliśmy.

Księżna Kate opublikowała wyjątkowe zdjęcia księcia Williama. Od tej strony go nie znaliśmy

Z okazji urodzin księcia Williama księżna Kate opublikowała w mediach społecznościowych szczególne zdjęcie. Na fotografii widzimy przyszłego władcę w towarzystwie trójki dzieci - 10-letniego George'a, 9-letniej Charlotte i 6-letniego Louisa. Cała czwórka została uchwycona w powietrzu podczas zabawy na plaży. Ta niezwykle radosna i pełna naturalności chwila została uchwycona przez samą księżną Kate w Norfolk w Anglii.

Opublikowane zdjęcie przedstawia podskakującego księcia Williama, trzymającego za ręce swoje dzieci. Cała czwórka wygląda na niesamowicie szczęśliwą i beztroską. Pod fotografią księżna Kate napisała wzruszające życzenia. Wszystkiego najlepszego, tato! Wszyscy bardzo Cię kochamy - czytamy w poście.

W ciągu kilku godzin od publikacji zdjęcie stało się viralem, a pod postem pojawiły się setki komentarzy zachwyconych fanów, którzy komplementowali naturalność i radość uchwycone na fotografii. Wiele osób pokusiło się nawet o wyjątkowo odważne stwierdzenie.

Możliwe, że to najlepsze zdjęcie, jakie kiedykolwiek udostępnili - takie swobodne, normalne, pełne radości", "To prawdopodobnie najlepsze zdjęcie tej rodziny, jakie widziałem. Co za ujęcie! Znakomite zdjęcie. Normalna rodzina. - czytamy w komentarzach zachwyconych internautów.

Wielu komentujących zwróciło również uwagę na brak księżnej Kate na zdjęciu. Choć wiadomo, że to ona była fotografem, to zdaniem niektórych jej nieobecność czyni zdjęcie niekompletnym.

Tak Robert Lewandowski poznał Anię. Oczarował ją jednym zadaniem

Książę William umiejętnie godzi obowiązki z życiem rodzinnym

Z okazji urodzin syna, król Karol III również złożył mu życzenia, dzieląc się na swoich profilach społecznościowych czarno-białym zdjęciem, na którym trzyma małego Williama na rękach. Do fotografii dołączył prosty opis - "Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin księcia Walii".

Opublikowane przez monarchę wspomnieniowe zdjęcie przywołało wiele ciepłych skojarzeń wśród najstarszych poddanych i wywołało wzruszenie wśród fanów rodziny królewskiej.

Mimo radosnej atmosfery wokół urodzin księcia Williama, ostatnie miesiące były trudne dla brytyjskiej rodziny królewskiej. Król Karol III i księżna Kate walczą z nowotworami. Pomimo tych poważnych problemów zdrowotnych w rodzinie książę William pozostaje aktywny publicznie i podejmuje się dodatkowych obowiązków, aby wspierać rodzinę w tym trudnym czasie.

Brytyjczycy są pod wrażeniem tego, jak książę William radzi sobie w trudnej sytuacji

Kilka dni przed swoimi urodzinami, książę William brał udział w ceremonii Trooping the Colour, gdzie pojawił się na balkonie Pałacu Buckingham wraz z królem Karolem. Było to pierwsze publiczne wystąpienie księżnej Kate od czasu jej diagnozy, co wywołało wiele pozytywnych reakcji wśród obserwatorów. Książę William był także obecny na Royal Ascot oraz podczas meczu Anglia-Dania w ramach Euro 2024, gdzie wspierał angielską drużynę jako prezes Związku Piłki Nożnej.

Poddani brytyjskiej monarchii są pełni podziwu dla księcia Williama, który nie zaniedbuje swoich obowiązków. Jego zaangażowanie w sport i wydarzenia publiczne jest widoczne i doceniane zarówno przez Brytyjczyków, jak i przez międzynarodowych obserwatorów.

Radosne zdjęcie z dziećmi opublikowane z okazji urodzin oraz pełne ciepła życzenia od króla Karola pokazują, że mimo trudności, rodzina królewska wciąż potrafi cieszyć się wspólnymi chwilami i doceniać każdy moment spędzony razem. Wielbiciele rodziny królewskiej doceniają te dowody "normalności" w rodzinie królewskiej. Takie zdjęcia, jak te opublikowane z okazji urodzin księcia Williama, przypominają o ludzkiej stronie monarchii. Przyszły monarcha najwyraźniej znalazł przepis na równowagę między obowiązkami a życiem rodzinnym.

Książę William cieszy się ogromną sympatią poddanych również ze względu na swoją umiejętność łączenia tradycji z nowoczesnością. Przyszły władca stara się być wierny kultywowanym przez setki lat tradycjom, ale nie boi się łamać zasad, choćby wspierając swoją żonę podczas walki z nowotworem.