Rozrywka.Goniec.pl > Pytanie Na Śniadanie

Pytanie Na Śniadanie

Prowadzący "Pytanie na śniadanie"
24.05.2024 19:55 Wielkie zmiany w "Pytaniu na śniadanie", zacznie się już 25 maja. Widzowie od razu to wychwycą

Na początku roku program "Pytanie na śniadanie" przeszedł znaczną metamorfozę, co odbiło się szerokim echem w mediach. Nowa szefowa programu, Kinga Dobrzyńska zdecydowała się na drastyczne zmiany personalne, nie szczędząc nawet największych gwiazd.  Wygląda na to, że już wkrótce będziemy świadkami kolejnych odważnych posunięć.

TVP
18.05.2024 08:35 Widzowie TVP ją kochali. Musiała zrezygnować z pracy w telewizji

Przed laty była jedną z twarzy TVP. Prowadziła “Wiadomości”, była także gospodynią “Pytania na śniadanie”. W pewnym momencie zniknęła jednak z wizji, tłumacząc, że spowodowały to naciski polityczne. Czy teraz Grażyna Bukowska zdecydowałaby się na powrót do Telewizji Polskiej?

Magdalena Schejbal
17.05.2024 13:37 Aktorka dołączyła do obsady "Pytania na Śniadanie". Widzowie będą zachwyceni

W ostatnim czasie “Pytanie na śniadanie” przeszło ogromne zmiany, a z formatu porannego zniknęli dotychczasowi prowadzący. Pojawiła się informacja, że do nowej ekipy dołączyła kolejna osoba - jest nią aktorka Magdalena Schejbal. Wiadomo, czym będzie się zajmowała.

Tomasz Wolny
15.05.2024 17:27 Tomasz Wolny przekazał smutne wieści. Odeszła Zofia "Sosenka" Czekalska

Tomasz Wolny od dłuższego czasu nie jest widoczny w mediach. Teraz były prowadzący “Pytania na Śniadanie” powrócił aby podzielić się z fanami ważną informacją. Zrobił to za pomocą poruszającego wpisu na Instagramie. 

Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz
09.05.2024 13:50 Wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Filip Antonowicz musiał szybko się ratować

Wypadki w programach nadawanych na żywo są nieuniknione, a czasem nawet stają się impulsem do zabawnych sytuacji. To właśnie między innymi za to widzowie śniadaniówek tak bardzo lubią poranne formaty - pełno w nich nieprzewidzianych w scenariuszu zdarzeń, które często wprawiają w dobry humor na początek dnia.

Aleksander Sikora
01.05.2024 17:30 Aleksander Sikora przerwał milczenie ws. odejścia z "Pytania na śniadanie"

Aleksander Sikora był jednym z gospodarzy “Pytania na śniadanie”, którzy w ostatnich miesiącach pożegnali się z pracą. Prezenter niedawno postanowił zdradzić kilka szczegółów dotyczących współpracy z TVP. Wspomniał również o konsekwencjach.

Katarzyna Dowbor
01.05.2024 09:56 Katarzyna Dowbor zniknie z "Pytania na śniadanie"? Zabrała głos

W mediach pojawiły się doniesienia sugerujące możliwe zakończenie przygody Katarzyny Dowbor z "Pytaniem na śniadanie". Te spekulacje wywołały wiele dyskusji na temat przyszłości popularnej dziennikarki, której rzekomo praca w śniadaniówce miała nieco uprzykrzać życie - przede wszystkim przez poranne wstawanie.

Katarzyna Dowbor
30.04.2024 14:43 Katarzyna Dowbor pożegna się z "Pytaniem na śniadanie"? Ujawniono nowe szczegóły

Od momentu, kiedy Katarzyna Dowbor dołączyła do zespołu "Pytania na Śniadanie", jej fani z utęsknieniem czekali na każdy kolejny odcinek z jej udziałem. Propozycja prowadzenia śniadaniówki była dla popularnej dziennikarki prawdziwym zbawieniem po tym, jak bezpardonowo pożegnano się z nią w Polsacie. Wygląda jednak na to, że i w słynnej śniadaniówce TVP może nie zagrzać miejsca na dłużej.

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner
25.04.2024 20:18 Magdalena Cielecka szczerze o swoim związku. Dzieli ich 16 lat

W świecie show-biznesu miłość często staje się tematem dyskusji i plotek. Nie brak historii, w których zakochanych dzieli znaczna różnica wieku, choć najczęściej dotyczą one relacji starszych mężczyzn z młodszymi kobietami. Może właśnie dlatego związek Magdaleny Cieleckiej i Bartosza Gelnera tak mocno przykuwa uwagę portali plotkarskich. Aktorka jest 16 lat starsza od partnera.

Pytanie na śniadanie
22.04.2024 18:31 Niezręczna wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Prowadzący ledwo wybrnął

Chwila niezręczności w “Pytaniu na śniadanie”. W poniedziałkowym wydaniu programu doszło do bardzo niefortunnej wpadki, która przydarzyła się jednemu z prowadzących. Filip Antonowicz chciał przedstawić gościnię studia, ale nie do końca wyszło tak, jak wyjść miało. Całą sytuację uratowała ostatecznie jedynie trzeźwa reakcja prezentera. Od blamażu było o krok.

Ewa Błaszczyk
21.04.2024 19:36 Córka Ewy Błaszczyk trafiła do szpitala. Wiemy, co się stało

Ewa Błaszczyk od lat opiekuje się córką Olą, która cały czas przebywa w śpiączce. Aktorka gościła niedawno w programie "Pytanie na śniadanie" gdzie zdradziła najnowsze informacje dotyczące stanu zdrowia Oli. Jak się okazuje, niedawno konieczna była pilna wizyta w szpitalu.

Maciej Kurzajewski
09.04.2024 14:30 Maciej Kurzajewski zmieni pracodawcę? Konkurencyjna stacja miała złożyć ofertę

Jakiś czas temu Maciej Kurzajewski pożegnał się z funkcją gospodarza “Pytania na śniadanie”, jednak na brak zajęć nie musi narzekać. Nadal pracuje jako dziennikarz, a dodatkowo wraz z Katarzyną Cichopek wystartowali z nowym projektem. Pojawiły się jednak pogłoski, że otrzymał ciekawą propozycję z konkurencyjnej stacji.

Ida Nowakowska
07.04.2024 17:14 Ida Nowakowska ujawniła kulisy zwolnienia z TVP. "Poczułam się dyskryminowana"

Ida Nowakowska jakiś czas temu pożegnała się z "Pytaniem na śniadanie", gdzie pełniła funkcję prowadzącej. Niedawno postanowiła opowiedzieć o współpracy z ówczesnym prezesem TVP i o kulisach zwolnienia. 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
06.04.2024 10:14 Katarzyna Cichopek w ogniu krytyki. "Nie byłam w stanie jej oglądać"

Katarzyna Cichopek do niedawna była niekwestionowaną twarzą programu "Pytanie na śniadanie", który prowadziła wraz z narzeczonym Maciejem Kurzajewskim. Para w styczniu musiała pożegnać się ze śniadaniówką. Mimo to gwiazda "M jak miłość" ostatnio padła ofiarą niewybrednych komentarzy ze strony innej celebrytki.

Tomaszewska i Sikora
05.04.2024 14:35 Tomaszewska o odejściu Aleksandra Sikory z TVP. Padły ważne słowa

Małgorzata Tomaszewska niedawno rozstała się z TVP. Wielu widzów ubolewa nad faktem, że uwielbiany przez nich duet prezenterów, który tworzyła wraz z Aleksandrem Sikorą w "Pytaniu na śniadanie" to już przeszłość. Tomaszewska skomentowała w ostatnim czasie zmiany, do których doszło, a także odniosła się do rozstania z TVP Aleksandra Sikory.

Pytanie na śniadanie
04.04.2024 11:02 Wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Tak zwrócił się do Beaty Tadli

Wpadki w programach emitowanych na żywo zdarzają się dość często. Tym razem pojawiła się ona w “Pytaniu na śniadanie”, na szczęście szybko zareagowała na nią Beata Tadla, uspokajając jednocześnie zaproszonego do studia gościa.

Małgorzata Tomaszewska
03.04.2024 16:46 Małgorzata Tomaszewska zabrała głos po zwolnieniu z TVP. Mówi o swoich planach

Jedna z najbardziej popularnych polskich prezenterek telewizyjnych Małgorzata Tomaszewska w rozmowie z Plejadą opowiedziała, jak wygląda jej życie po zwolnieniu z "Pytania na śniadanie". Gwiazda podzieliła się także swoimi planami na przyszłość. Jej wypowiedź wywołała spekulacje fanów. 

Aleksander Sikora
03.04.2024 12:34 Aleksander Sikora zwolniony z TVP. Na jaw wyszły kulisy

Aleksander Sikora przez kilka lat był pracownikiem Telewizji Polskiej - spełniał się jako jeden z gospodarzy “Pytania na śniadanie”, prowadził również imprezy organizowane pod patronatem TVP. W styczniu 2024 roku zniknął jednak z wizji. Wiadomo, jakie były szczegóły dotyczące zwolnienia ze stacji, a sam prezenter wyjawił, że ma plany na przyszłość.

Łukasz Nowicki
02.04.2024 13:02 Łukasz Nowicki wyjawił prawdziwe powody odejścia z "Pnś". "To najbardziej mi ciążyło"

Odejście Łukasza Nowickiego z “Pytania na śniadanie” było dla fanów aktora wielkim ciosem. On sam jednak podkreślał, że była to jego osobista decyzja, poprzedzona wieloma przemyśleniami. Niecały rok po tych wydarzeniach gwiazdor zdecydował się nieco szerzej opowiedzieć o powodach podjęcia tak radykalnych kroków w wywiadzie dla Andrzeja Sołtysika i portalu Świat Gwiazd. Przyznał wówczas, że szczególnie ciążyła mu jedna rzecz, od której musiał się uwolnić. 

Małgorzata Tomaszewska wraz z synem Enzo
28.03.2024 20:07 Tomaszewska ma taką relację z ojcem. Uwierzyła w to co jej powiedział

Małgorzata Tomaszewska to była gwiazda programu “Pytanie na Śniadanie”. Prezenterka telewizyjna odpowiedziała na moje pytania związane ze świętami Wielkiej Nocy. Dowiedziałem się między innymi o tym jak ma zamiar spędzić ten czas, a także kto najczęściej w jej dzieciństwie najlepiej bawił się w Lany Poniedziałek.

Pytanie na śniadanie
19.03.2024 12:00 ”Pytanie na Śniadanie” z nową gwiazdą! Kto to jest?

W ostatnim czasie w “Pytaniu na śniadanie” zaszło wiele zmian, których celem było odświeżenie dotychczasowego programu. W śniadaniówce pojawiły się nowe duety, jednak wygląda na to, że to nie jest koniec, a do obecnej obsady dołączy nowa postać. Będzie to znana aktorka.

Małgorzata Tomaszewska
17.03.2024 16:57 Małgorzata Tomaszewska pokazała córkę. Wspólnie wyglądają prześlicznie

Od porodu Małgorzaty Tomaszewskiej nie minął nawet miesiąc, ale już wiemy, jak wygląda dziewczynka. Była prezenterka opublikowała wspólne zdjęcie z córeczką na mediach społecznościowych. 

Pytanie na śniadanie
16.03.2024 16:04 Najpierw wszystkich zwolnili z TVP a teraz? Prawdziwa burza w komentarzach

Przez ”Pytanie na Śniadanie” przeszło wiele zmian w tym roku, a wielu widzów nadal nie może się pogodzić z odejściem poprzedniej ekipy gospodarzy formatu. W sobotnim odcinku programu zapowiedziano kolejną wielką wiadomość. Czeka nas więcej prowadzących?  

"Pytanie na śniadanie"
16.03.2024 11:20 Łzy w "Pnś", Dowbor nie wytrzymała. To nagranie rozczuliło prowadzących

Sobotniego poranka widzowie "Pytania na śniadanie" byli świadkami niecodziennej sytuacji. Katarzyna Dowbor nie zdołała powstrzymać łez. Co u zazwyczaj profesjonalnej prezenterki wywołało tyle emocji? Wystarczyło jedno nagranie. I Wy nic lepszego dziś nie zobaczycie.

"Pytanie na śniadanie"
14.03.2024 19:12 Kuriozalna wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Aż nas przytkało

W "Pytaniu na śniadanie" od niedawna możemy oglądać nowe duety, które zastąpiły poprzednią ekipę. Wśród nich pojawili się m.in. Beata Tadla oraz Tomasz Tylicki. Mimo tego, że widzowie przyjęli ich ciepło, w ostatnim czasie musieli zmagać się z kolejną, nie pierwszą już wpadką. Co się stało?

Teresa Lipowska i Katarzyna Cichopek
13.03.2024 16:12 Teresa Lipowska zareagowała na zwolnienie Cichopek. Wszystko jasne

Katarzyna Cichopek pod koniec stycznia br. przekazała, że zakończyła się jej przygoda z “Pytaniem na śniadanie”. Jak na te wieści zareagowała Teresa Lipowska, która z aktorką przez wiele lat miała okazję współpracować na planie “M jak miłość”?

Katarzyna i Maciej Dowborowie
12.03.2024 08:54 Co za doniesienia! Maciej Dowbor dołączy do ukochanej gwiazdy?

Maciej Dowbor to niewątpliwie twarz Polsatu. Prezenter obecnie prowadzi wraz z Maciejem Rockiem “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, jednak chodzą pogłoski, że niebawem będzie można oglądać go na antenie TVP. Czyżby miał dołączyć do obsady “Pytania na śniadanie”, gdzie pracuje jego mama, Katarzyna Dowbor?

Aleksandra Grysz
08.03.2024 08:57 Gwiazda "PnŚ" jest w ciąży! Pokazała rozczulające zdjęcie

Jedna z gwiazd “Pytania na Śniadanie” poinformowała fanów o radosnej nowinie. Okazuje się, że uwielbiana prezenterka jest w ciąży. Razem ze swoim partnerem przekazali cudowne wieści, a w sieci pojawiło się rozczulające zdjęcie. Gratulacje płyną z całego kraju!