Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Izabella Krzan ostro do szefowej "Pytania na Śniadanie". "Radzę odstawić laptopa"
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 21.06.2024 18:54

Izabella Krzan ostro do szefowej "Pytania na Śniadanie". "Radzę odstawić laptopa"

Izabella Krzan
fot. KAPIF

Ostatnie zmiany w popularnym programie TVP2 "Pytanie na Śniadanie" wywołały liczne kontrowersje zarówno wśród widzów, jak i pracowników stacji. W ostatnim czasie sprawa odżyła ponownie dzięki słowom nowej szefowej programu i byłych prowadzących program. Na internetowe wyzwiska postanowiła zareagować Ida Nowakowska i Izabella Krzan, która zwróciła się do Kingi Dobrzyńskiej z prośbą.

Szefowa "Pytania na Śniadanie" publicznie zaatakowała byłych prowadzących

Kinga Dobrzyńska, obecna szefowa "Pytania na Śniadanie", jakiś czas temu podjęła decyzję o radykalnych zmianach w składzie prowadzących program, co spotkało się z dużą krytyką zarówno ze strony widzów, jak i byłych współpracowników. W obliczu pogarszających się wyników oglądalności Kinga Dobrzyńska postanowiła publicznie odpowiedzieć na negatywne komentarze w mediach społecznościowych, co niestety przyniosło odwrotny do zamierzonego skutek.

[…] Widocznie poziom dzisiejszego "Pytania na Śniadanie" jest za trudny. Nie ma durnych tancerek i nadętych chłopczyków przekonanych, że istnieje cud narodzin, i trzeba udawać kogoś kim się nie jest - napisała Kinga Dobrzyńska na Facebooku.

W swoich wpisach na Facebooku Kinga Dobrzyńska nie szczędziła ostrych słów wobec poprzednich prowadzących. Określenia takie jak "durna tancerka" skierowane do Idy Nowakowskiej oraz aluzje do Tomasza Kammela spotkały się z powszechnym oburzeniem. Doszło do tego, że za zachowanie szefowej "PnŚ" postanowiła oficjalnie przeprosić Telewizja Polska.

Otrzymujemy od widzów wiele opinii - zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. Na każdą jesteśmy otwarci [...] Kinga Dobrzyńska zbyt emocjonalnie zareagowała na krytykę pojawiającą się w mediach społecznościowych, za co przepraszamy - czytamy w komunikacie.

Żona Jacka Kurskiego przejechała się po nowej szefowej "PnŚ". Tak ostro jeszcze nie było

Ida Nowakowska i Izabella Krzan reagują na słowa Kingi Dobrzyńskiej

Ida Nowakowska, która szczególnie została dotknięta przez wypowiedzi Kingi Dobrzyńskiej, nie kryła swojego rozczarowania. W swoim oświadczeniu zwróciła uwagę na fałszywe zachowanie kobiety, która według niej do samego końca udawała jej dobrą koleżankę, komplementując ją, tylko po to, by później publicznie ją oczernić.

Izabella Krzan, była gwiazda "Pytania na Śniadanie" i Miss Polonia 2016, również zdecydowała się skomentować całą sytuację. W swoim wystąpieniu w "Kanale Zero", gdzie obecnie pracuje, prezenterka wyraziła swoje zdanie na temat działań Kingi Dobrzyńskiej. Podkreśliła, że frustracja nowej szefowej jest wynikiem niezadowalających wyników oglądalności programu oraz że jej emocjonalne reakcje są nieprofesjonalne.

Z perspektywy czasu podchodzę do tego bardziej ze śmiechem niż bólem po tej sytuacji. Zostajecie dyrektorem lub szefową dużego formatu śniadaniowego, dostajecie tę rolę od swojego kolegi tak naprawdę no i chcesz jakoś podołać temu wszystkiemu, więc wprowadzasz zmiany. Zmiany spotykają się z dużą krytyką widzów, którzy piszą o tym w komentarzach. Jednocześnie pani Kinga gwarantuje, że w ciągu sześciu miesięcy wszystko się unormuje i będzie dobrze - zdradziła Izabella Krzan.

Ida Nowakowska zaapelowała do Kingi Dobrzyńskiej. "Radzę odstawić laptopa"

Izabella Krzan nie ograniczyła się jedynie do oceny zachowania szefowej "Pytania na Śniadanie". Dziennikarka postanowiła zaapelować do Kingi Dobrzyńskiej, aby ta zachowała większą profesjonalizm w swoich działaniach.

Mam tylko jedną radę. Pani Kingo, jako młodsza koleżanka, ale mimo wszystko w kwestii internetu bardziej doświadczona, radzę z całego serca, jeżeli frustracja się już wylewa, radzę odstawić laptopa, a wszelkie wątpliwości czy problemy rozwiązywać z koleżankami z pracy, na przykład prowadzącymi "Pytania na Śniadanie", a wszystkim innym ludziom dać święty spokój i być doświadczoną szefową, albo chociaż ją udawać - podsumowała.

Afera wokół "Pytania na Śniadanie" ujawniła głębokie podziały i napięcia wewnątrz zespołu, który od lat kreowany jest na wielką "telewizyjną rodzinę". Kontrowersje te podkreślają, jak ważna jest profesjonalna komunikacja i odpowiednie reagowanie na krytykę - szczególnie w tak popularnych programach telewizyjnych. Przyszłość "Pytania na Śniadanie" zależy teraz od zdolności jego zarządu do wyciągnięcia wniosków z tej sytuacji i przywrócenia zaufania widzów, które mocno ucierpiało wskutek wpisów szefowej programu.

Kinga Dobrzyńska
fot. KAPIF
Tomasz Kammel i Izabella Krzan
fot. KAPIF