Rozrywka.Goniec.pl > Izabella Krzan

Izabella Krzan

Izabella Krzan
28.09.2023 17:02 Izabella Krzan mówi wprost o końcu kariery w TVP. "Czas się ewakuować"

Izabella Krzan może się pochwalić dynamiczną i pełną sukcesów karierą telewizyjną, o której wielu prezenterów mogłoby tylko pomarzyć. Czy gospodyni "Pytania na śniadanie" właśnie osiągnęła kres swoich możliwości i zamierza w chwale odejść z TVP? Izabella Krzan zaszczyciła to pytanie odpowiedzią.

Krzan Kammel
22.09.2023 12:25 "Pytanie na śniadanie". Skandaliczne zachowanie Izabelli Krzan. Kammel się zagotował

Izabella Krzan i Tomasz Kammel tworzą jeden z najbardziej lubianych duetów programu “Pytanie na śniadanie”. Prezenter niespodziewanie ujawnił kulisy pracy na planie śniadaniówki. Opowiedział o skandalicznym zachowaniu współprowadzącej.

Izabella Krzan
20.09.2023 13:56 Rozstanie z TVP będzie nieuniknione? Izabella Krzan zdradziła prawdę

Izabella Krzan już od wielu lat współpracuje z Telewizją Polską i nie ukrywa, że bardzo lubi swoją pracę. Teraz okazało się, że ma zupełnie inne plany na przyszłość i nie są one związane z działalnością przed kamerami. Prezenterka wyznała, że marzy o zdecydowanie spokojniejszym życiu. Rozstanie z TVP jest więc nieuniknione?

Izabella Krzan/Katarzyna Chichopek/Maciej Kurzajewski
18.09.2023 21:20 Zaskakujące słowa Izabelli Krzan o ślubie "Kurzopków". Tego nikt się nie spodziewał

Miłość Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego ewidentnie kwitnie, sugerują to chociażby ich social media, w których chętnie zamieszczają wspólne zdjęcia. Od pewnego czasu pojawiają się dodatkowo plotki, że zakochani planują ślub. Czy Izabella Krzan będzie zaproszona na tę uroczystość?

Izabella Krzan
13.09.2023 19:27 Izabella Krzan ma starszego brata. Niewiele osób wie, kim jest Grzegorz Krzan

Izabella Krzan od lat związana jest z TVP, gdzie wraz z Tomaszem Kammelem prowadzi “Pytanie na śniadanie”. Niewiele osób wie, że modelka ma brata, który odnosi wiele sukcesów na różnych płaszczyznach. Kim jest Grzegorz Krzan?

Pytanie na śniadanie, Izabella Krzan, Tomasz Kammel
07.09.2023 14:12 Tomasz Kammel zaliczył wpadkę w "Pytaniu na śniadanie". Ekspertka zwróciła mu uwagę

Tomasz Kammel i Izabella Krzan w czwartkowym wydaniu śniadaniówki TVP gościli wielu gości i przeprowadzili ciekawe rozmowy z ekspertami. Podczas przedstawiania jednej ze specjalistek, prezenter “Pytania na śniadanie” zaliczył wpadkę. Kobieta zwróciła mu uwagę, a ten od razu zaczął się tłumaczyć. Jak wybrnął z całej sytuacji? 

Izabella Krzan
21.08.2023 18:08 Izabella Krzan pokazała się w różowym bikini. Fani zachwyceni

Po intensywnej pracy w TVP, Izabella Krzan wybrała się na zasłużony odpoczynek. Prezenterka regeneruje siły na Mazurach i w mediach społecznościowych dzieli się z fanami kadrami z tego czasu. Ostatnio na Instagram trafiła fotorelacja, w której prowadząca “Pytania na śniadanie” pozuje w uroczym różowym bikini. Internauci ruszyli z komplementami. 

Kammel Krzan
18.08.2023 11:40 "Pytanie na śniadanie". Tomasz Kammel szczerze o swoich uczuciach do Izy Krzan. Już tego nie ukrywa

Tomasz Kammel i Izabella Krzan tworzą jeden z najpopularniejszych wśród widzów duetów programu “Pytanie na śniadanie”. Prezenter postanowił wyznać w mediach społecznościowych swoje uczucia do koleżanki  pracy. To niemałe zaskoczenie dla jego fanów.

Koncert Silna Biało-Czerwona, Izabella Krzan, Robert Brzozowski
13.08.2023 13:22 Wpadka na koncercie TVP dla wojskowych. Izabella Krzan i Rafał Brzozowski musieli interweniować

W sobotę TVP transmitowała zorganizowany przez siebie koncert dla wojskowych. Podczas wydarzenia nie obyło się bez wpadki. Musieli interweniować prowadzący - Izabella Krzan i Rafał Brzozowski. Wybrnęli z niezręcznej sytuacji?  

Izabella Krzan
09.08.2023 23:00 Wiadomo, w kim zakochana jest Izabella Krzan. Jej przyszli teściowie to uznani artyści

Izabella Krzan jest nie tylko wziętą prezenterką, ale także szczęśliwie zakochaną kobietą. Swoje serce oddała Dominikowi Kowalskiemu, który, jak się okazało, pochodzi z uzdolnionej artystycznie rodziny. Niebywałe jest także to, w czym ukochany pomaga prezenterce. 

Izabella Krzan
02.08.2023 19:35 Izabella Krzan ledwo straciła pracę w TVP, a tu takie wieści. Wygryzie koleżankę

Izabella Krzan niedawno straciła posadę w programie “Kamper Polska”. Prezenterka jednak nie traci czasu i już znalazła dla siebie coś nowego. Weźmie udział w projekcie, w którym uczestniczyła do tej pory Ida Nowakowska.

Izabella Krzan
02.08.2023 11:23 Izabella Krzan straciła posadę w TVP. Produkcja podjęła decyzję

Izabella Krzan zapewne nie spodziewała się, że straci program, którego była prowadzącą. Niestety ze względu na niską oglądalność Telewizja Polska zdecydowała się na krok, by zrezygnować z tego formatu. Bezsprzecznie musi to być cios dla Izabelli Krzan, dla której prowadzenie tego programu musiało być niezwykle interesujące.

Izabella Krzan, Tomasz Kammel
24.07.2023 14:19 Tak zwraca się Tomasz Kammel do Izabelli Krzan. Prezenterka "Pytania na śniadanie" ujawniła jak nazywa ją współprowadzący

Ostatnio Izabella Krzan i Tomasz Kammel byli na urlopie i przez pewien czas widzowie “Pytania na śniadanie” nie mogli ich oglądać na ekranie. Teraz para prowadzących wróciła z wypoczynku i od razu zrobiła zamieszanie w śniadaniówce TVP. Izabella Krzan postanowiła bowiem zdradzić, jak zwraca się do niej kolega z duetu. W trakcie, gdy dwójka gospodarzy obserwowała, jak gościni przyrządza kwiaty w kuchni, prezenterka wyjawiła, jak nazywa ją dziennikarz. 

Izabella Krzan i Tomasz Kammel
04.07.2023 17:35 Izabelli Krzan zaszalała na planie "Pytania na śniadanie". Części garderoby leciały na ziemię

"Pytanie na śniadanie" to obok "Dzień dobry TVN" ulubiony program śniadaniowy Polaków. Duża przy tym zasługa prowadzących, którzy potrafią przyciągnąć przed telewizory osoby, którym nie do końca po drodze z Telewizją Polską. Choć prym w tej materii wiodą Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek, to doskonale radzi sobie również duet Izabella Krzan i Tomasz Kammel. Dali tego dowód w jednym z ostatnich odcinków.

Izabella Krzan
24.06.2023 11:42 Izabella Krzan w "Pytaniu na śniadanie" pochwaliła się nową fryzurą. Udana?

Izabella Krzan wraz z Tomaszem Kammelem poprowadziła sobotni poranek w ramach "Pytania na śniadanie".  Wartkie dyskusje i przejmujące tematy  zeszły na drugi plan, ponieważ prezenterka zaprezentowała się w nowej fryzurze. Czy Izabella Krzan zdecydowała się na dużą metamorfozę?

None
26.03.2023 22:44 Wpadka w "PnŚ". Izabella Krzan nie wiedziała, że jest na wizji, widzowie wszystko słyszeli

Podczas niedzielnego wydania programu "Pytanie na śniadanie" Izabella Krzan rozmawiała z gośćmi o inflammagingu. Ich prywatną wymianę zdań usłyszała cała Polska.

None
23.02.2023 19:16 Izabella Krzan mieszka jak w bajce. Zniewalający apartament robi wielkie wrażenie

Izabella Krzan chętnie pokazuje na Instagramie nie tylko zdjęcia z egzotycznych podróży, ale również kadry ze swojego apartamentu w stolicy. Klimatyczne mieszkanie dosłownie tonie w kwiatach i gustownych dodatkach. Zobaczcie, jak mieszka prowadząca "Pytanie na śniadanie".

tomasz kammel
15.02.2023 10:47 Tomasz Kammel zdobył się na walentynkowe wyznanie. Wszystko dla jednej osoby

Tomasz Kammel zdobył się na walentynkowe wyznanie, którego nikt się nie spodziewał. Chodzi o jego telewizyjną partnerkę z "Pytania na śniadanie", Izabellę Krzan. Czy między nimi jest coś więcej?

Mama Izabelli Krzan odradza jej macierzyństwo. Podała zaskakujący powód
14.02.2023 14:45 Mama Izabelli Krzan odradza jej macierzyństwo. Podała zaskakujący powód

Izabella Krzan, znana jako prezenterka programu "Koło fortuny", obecnie jest w szczęśliwym związku i naturalną koleją rzeczy, szczególnie w TVP, wydaje się zamążpójście i założenie rodziny. Okazuje się, że celebrytka wcale się nie śpieszy, a dodatkowo jej własna mama odradza jej aktualnie macierzyństwo.

izabella krzan
13.02.2023 09:18 Izabella Krzan musiała podjąć ważną decyzję. Wystawiła swój związek na próbę

Izabella Krzan naraziła swój związek na wielką próbę w imię obowiązków w Telewizji Polskiej. Ile kosztowała ją ta trudna decyzja i jakie poniosła konsekwencje? Gospodyni "Pytania na śniadanie" zdobyła się na szczerze wspomnienia i ujawniła, jak było naprawdę.

pytanie na śniadanie izabella krzan tomasz kammel
21.01.2023 17:06 "Pytanie na śniadanie". Dyskusja zamieniła się w pyskówkę, Tomasz Kammel musiał uspokajać gości

W sobotnim wydaniu "Pytania na śniadanie" w studiu stawili się prawnik, dyrektor szkoły i maturzystka. To różnorodne i (jak się okazało) mocno spolaryzowane trio dyskutowało tak zaciekle, że Tomasz Kammel i Izabella Krzan byli zmuszeni do stanowczej interwencji. Jaki problem poróżnił gości tak mocno, że doszło aż do regularnej pyskówki?

Izabella Krzan
18.12.2022 12:53 "Pytanie na śniadanie". W programie pojawiła się mama Izabelli Krzan. Pani Bożena zachwyciła widzów

Izabella Krzan zaprosiła mamę do niedzielnego wydania programu "Pytanie na śniadanie". Pani Bożena przygotowała tradycyjne potrawy i opowiedziała, jak wyglądają święta w jej domu. Podobieństwo obu pań jest uderzające.

izabella krzan tomasz kammel pytanie na śniadanie
03.11.2022 20:19 "Pytanie na śniadanie". Tomasz Kammel i Izabella Krzan przyłapani za kulisami. Są ze sobą bardzo blisko

"Pytanie na śniadanie" połączy kolejną parę? Tomasz Kammel i Izabella Krzan zostali przyłapani za kulisami "śniadaniówki" w dość dwuznacznej pozie. To tylko poczucie humoru, czy już zażyła relacja? To pytanie na razie pozostawiamy bez odpowiedzi, jednak osobliwego zdjęcia – ostrzegamy – nie da się już "odzobaczyć". Nikt nie przypuszczał, że prowadzący są ze sobą tak blisko.

Izabella Krzan miała wypadek na wakacjach. Piękna prezenterka przywiezie ze sobą pamiątkę
10.10.2022 16:43 Izabella Krzan miała wypadek na wakacjach. Piękna prezenterka przywiezie ze sobą pamiątkę

Izabella Krzan obecnie odpoczywa na Bali, gdzie zbiera siły na kolejne zawodowe wyzwania, które bez wątpienia Telewizja Polska dla niej planuje. Ostatnio opublikowała w mediach społecznościowych instastory, w którym podzieliła się ze swoimi fanami informacją o nieprzyjemnej sytuacji, do której doszło podczas wycieczki do Ubud.

Izabella Krzan
04.09.2022 07:52 Izabella Krzan pokazała tatuaż. Ma go w intymnym miejscu, fani są zachwyceni

Izabella Krzan zaskoczyła swoich fanów publikując w mediach społecznościowych fotografię, na której zobaczyć możemy jej tatuaż. Nie byłoby w tym nic zadziwiającego, gdyby nie miejsce, które wybrała na jego wykonanie. Choć tatuaż Izabelli Krzan nie jest zbyt dużych rozmiarów, nie umknął ciekawskim oczom internautów, którzy o swojej spostrzegawczości szybko dali znać w komentarzach. Izabella Krzan ma tatuaż Izabella Krzan to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy wśród widzów TVP. Była Miss Polonia, która wkrótce po zdobyciu tytułu rozpoczęła pracę w mediach, dziś znana jest jako gospodyni "Pytania na śniadanie". Poranny program, który współprowadzi wraz z Tomaszem Kammelem jest chętnie oglądanych przez widzów również dzięki bardzo wyluzowanemu sposobowi prowadzenia show, w którym wprawiła się gwiazda. Izabella Krzan, jak na modelkę przystało, prowadzi również swój profil na Instagramie, gdzie dzieli się ze swoimi fanami ciekawymi przemyśleniami, ale przede wszystkim fotografiami, na których zobaczyć możemy ją m.in. u boku kolegi z programu, czy swojego partnera. Wyświetl ten post na Instagramie Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan) W ostatnim czasie gwiazda podzieliła się zdjęciem wykonanym nad jednym z mazurskich jezior. Ciekawskie oczy internautów szybko wypatrzyły na nim jeden szczegół - tatuaż, którego nie widzieliśmy nigdy wcześniej. Tatuaż na pupie Izabelli Krzan- Mazury, czy morze? - pytała fanów Izabella Krzan w opisie swojej najnowszej fotografii na Instagramie. Z pewnością niewielu z nich mogło się jednak skupić na pytaniu, gdyż uwagę zaprzątał tatuaż widoczny na pupie gwiazdy "Pytania na śniadanie". To niewielkie serduszko znajdujące się na lewym pośladku. Wyświetl ten post na Instagramie Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan) - Fajna dziara - napisał bez ogródek jeden z fanów. - Fajne serduszko na pupie - wtórował mu inny. Izabella Krzan chętnie wypoczywa na Mazurach, choć w ostatnim czasie przekonała się, że lato nad jeziorami ma też swoje minusy. Podczas jednego z wypadów została ukąszona przez końską muchę. Artykuły polecane przez Goniec.pl:Mąż Iwony Pavlović wkracza do akcji i rozprawia się z Rutkowskim. „Poczekamy do poniedziałku i zobaczymy”Fenomenalny występ w 1. odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo". Poznajecie, kto wcielił się we FLO RIDĘ? Mamy wideo"Kuchenne rewolucje" przerwane przez policję i strażaków. Magda Gessler najadła się strachuŹródło: goniec.pl

Iza Krzan
01.08.2022 19:52 Izabella Krzan wypoczywa na Mazurach. Niestety, doszło do bolesnego incydentu

Izabella Krzan wybrała się na urlop. Piękna dziennikarka - w przeciwieństwie do koleżanek po fachu - nie zdecydowała się na tropiki, a na swojskie Mazury. Niestety, celebrytka szybko poznała ciemne strony tego rejonu Polski. Zamiast wypoczywać nad brzegiem jezior i stawów, walczy z dokuczliwymi gzami.Izabella Krzan nie ma łatwo - z uwagi na nieustępliwe muchy, nie może eksponować atrakcyjnego ciała w wyselekcjonowanych przed wyjazdem kostiumach kąpielowych. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" postanowiła pożalić się na swój los na Instagramie.

Tomasz Kammel
27.07.2022 16:19 "Pytanie na śniadanie". Tomasz Kammel zadrwił z Izabelli Krzan na wizji. Posunął się za daleko?

"Pytanie na śniadanie" po przerwie znowu prowadzą Tomasz Kammel i Izabella Krzan. Para powróciła na ekrany, a pierwszy wspólny występ rozpoczął się od zadziwiającego komentarza prezentera w stosunku do współprowadzącej show. Doprawdy, "skojarzenia" Tomasza Kammela związane z koleżanką z "Pytania na śniadanie" są co najmniej dyskusyjne. "Pytanie na śniadanie". Tomasz Kammel i Izabella Krzan powracają "Pytanie na śniadanie" to, obok "Dzień dobry TVN", jeden z dwóch najpopularniejszych porannych programów telewizyjnych Polaków. Widzowie chętnie zasiadają przed telewizorami, by móc spędzić pierwsze godziny dnia z ulubionymi prezenterami. W związku z okresem wakacyjnym wiele z gwiazd show przebywa na urlopie, w związku z tym obowiązki w programie zostały odpowiednio podzielone. W przeciągu ostatniego miesiąca na przykład, nie mogliśmy cieszyć się w nim towarzystwem Tomasza Kammela i Izabelli Krzan. W czasie odpoczynku od "Pytania na śniadanie" 27-letnia prezenterka wypoczywała m.in. na Warmi i w Londynie. Jej starszy o 24 lata kolega z programu wybrał Włochy, gdzie zażywał słonecznej pogody Toskanii. 26 lipca gwiazdy powróciły jednak do pracy po przerwie i poprowadziły wspólne wydanie show. Widzowie mogli być jednak zadziwieni jednym z komentarzy, które wobec Izabelli Krzan wystosował Tomasz Kammel. Oczyma wyobraźni Tomasza Kammela Izabella Krzan ubrana jest w piżamę We wtorkowym "Pytaniu na śniadanie" Izabella Krzan ubrana była w stylowy biały komplet w różowe kwiaty. W twarzowej stylizacji z pewnością wzbudzała zachwyt wśród widzów programu. Tomaszowi Kammelowi strój dużo młodszej koleżanki skojarzył się jednak zupełnie inaczej. Prezenter zdecydował się na uwagę, że prezenterka wygląda w swoim ubraniu jak w piżamie. - Patrzę na ciebie i mam wrażenie, że to jest praca zdalna. Bo tak jakoś elegancko, ale piżamowo muszę powiedzieć - wywnioskował dziennikarz. - To jest strój do wybierania strojów - szybko zripostowała go koleżanka z "Pytania na śniadanie". Artykuły polecane przez Goniec.pl:66-letnia Monika Olejnik zrzuciła ubrania na plaży. Można pomylić ją z 20-latką w tym obcisłym strojuNie żyje Jacek Ochman. Były partner Sylwii Bomby i ojciec jej córeczki"Rolnik szuka żony". Ania Bardowska pokazała, jak ich synek pomaga tacie w polu. Film rozczulił fanówŹródło: Goniec.pl

kammel krzan
15.04.2022 21:59 Izabella Krzan rzuciła jajkiem w Tomasza Kammela. Nagranie trafiło do sieci

Izabella Krzan zaatakowała "jajem" Tomasza Kammela w studiu "Pytania na śniadanie". Prezenter zarejestrował wszystko swoim telefonem, który po chwili wylądował na ziemi. Nagranie trafiło do sieci.Piątkowe wydanie "Pytania na śniadanie" poprowadzili Izabella Krzan i Tomasz Kammel. Gwiazdor przyznał się fanom na Instagramie, że wstał bardzo wcześnie rano i jest nieco znużony. O pomoc w zatuszowaniu oznak zmęczenia widocznych na swojej twarzy prezenter poprosił jedną z makijażystek.

  • 1
  • 2