Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > W środku nocy Magda Gessler opublikowała zdjęcie. Plotki okazały się prawdą
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 24.06.2024 09:57

W środku nocy Magda Gessler opublikowała zdjęcie. Plotki okazały się prawdą

Magda Gessler
Fot. KAPIF

Nie jest tajemnicą, że Magda Gessler uwielbia zaskakiwać. Tym razem pokusiła się o szczere wyznanie i udostępniła na Instagramie wyjątkowy post. Jakby tego było mało, zrobiła to w środku nocy. Gwiazda pochwaliła się tym, jak wygląda w naturalnych włosach. Plotki okazały się prawdą.

Magda Gessler królową mediów społecznościowych

Magda Gessler przez lata aktywności zaskarbiła sobie rzeszę fanów. Restauratorka dobrze radzi sobie nie tylko w kuchni czy przed kamerami, ale także w mediach społecznościowych. Przyzwyczaiła już swoich obserwujących do nietypowych wpisów, dosadnych komentarzy czy publikowania postów w środku nocy. Tym razem jednak zaskoczyła wszystkich. Postanowiła podzielić się zdjęciem, na które wielu od lat czekało.

Roksana Węgiel pokazała mamę, a fani oszaleli. Wyglądają jak bliźniaczki

Restauratorka pokazała zdjęcie w naturalnych włosach

Około godziny 3:00 nad ranem na oficjalnym profilu gwiazdy na Instagramie pojawiło się jej zdjęcie z młodości. Tym, co przykuwa największą uwagę, są oczywiście słynne włosy prezenterki. Wiele osób przez lata zastanawiało się, jak wyglądają jej naturalne, pozbawione doczepów loki. Magda Gessler do zdjęcia dołączyła krótki i zarazem zaczepny opis.

Kto to? - napisała.

ZOBACZ: Joanna Kurska nie wytrzymała, poszło o Zenka Martyniuka. “Ta władza wstydzi się polskości”

Oprócz słynnej burzy loków na zdjęciu można zobaczyć młodą restauratorkę w białym kostiumie. Jej ubiór niemal całkowicie zlewa się z białą kanapą, na której siedzi. Jak dodała w opisie, fotografia pochodzi z sesji zdjęciowej do jednego z magazynów. 

Fani prowadzącej "Kuchenne rewolucje" zachwyceni

Pod postem ze zdjęciem szybko zaczęły pojawiać się wpisy od fanów i obserwatorów restauratorki. Wielu z nich zwróciło uwagę na naturalny wygląd gwiazdy. W komentarzach przewijają się praktycznie same pozytywne opinie gratulujące Magdzie Gessler jej odwagi w pokazywaniu starych fotografii oraz chwalące zarówno obecny jak i ten przeszły wygląd.

Bardzo ładnie naturalnie, z własnymi włosami;

Pani Magdo, wspaniale w każdym wydaniu!!! Pozdrawiam!;

Piękne zdjęcie, zawsze pani ładnie wyglądała i stylowo, po prostu kobieta z klasą;

Nasza kochana pani Madziusia - piszą zachwyceni internauci.

ZOBACZ: Nel z "Pustyni i w puszczy" wzięła ślub. Fani dobrze znają jej wybranka

Magda Gessler dała się poznać przede wszystkim jako restauratorka i właścicielka sieci restauracji. Największą popularność zdobyła jednak jako prowadząca program “Kuchenne rewolucje” na antenie TVN. Format doczekał się już 28 sezonów i nadal cieszy się ogromną popularnością. Gwiazda ponadto jest jurorką w “Masterchefie”, felietonistką i autorką kilku książek.

KAPIF_oryginal_K1175438F.jpg
Magda Gessler (2024). Fot. KAPIF