Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Filip Chajzer stanął po stronie Kaźmierskiej. Tak tłumaczy aferę z Dagmarą
Patryk Idziak
Patryk Idziak 24.06.2024 21:27

Filip Chajzer stanął po stronie Kaźmierskiej. Tak tłumaczy aferę z Dagmarą

Filip Chajzer i Dagmara Kaźmierska
fot. KAPiF

Filip Chajzer, zapytany o swoje zdanie na temat Dagmary Kaźmierskiej i jej przeszłości, stanął w obronie celebrytki. Ta nie przegapiła okazji, by mu podziękować za dobre słowo.

Filip Chajzer i Dagmara Kaźmierska rywalizowali w "Tańcu z gwiazdami"

Jeszcze nie tak dawno temu Filip Chajzer i Dagmara Kaźmierska w roli gwiazd stanęli w szranki o Kryształową Kulę w programie “Taniec z gwiazdami” Polsatu. Dziennikarz odpadł z niego “naturalnie”, przegrywając w liczbie głosów widzów, natomiast Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z dalszych zmagań z powodu powracającej, uciążliwej kontuzji. W trakcie trwania programu Goniec opublikował reportaż ujawniający szczegóły mrocznej przeszłości celebrytki.

Ida Nowakowska poucza kobiety w sprawie ślubu. To sądzi o narzeczeństwie

Filip Chajzer staje w obronie Dagmary Kaźmierskiej. "Była prawdziwa, była szczera"

Na temat Dagmary Kaźmierskiej wypowiadało się już wiele znanych osobistości. I choć przeważały głosy krytyki, to nie brakowało też postawy zrozumienia. Szczególnie dało się ją zauważyć już wśród samych fanów Dagmary Kaźmierskiej, którzy negowali słuszność wyciągania sprawy sprzed lat, a w gorszych przypadkach próbowali nawet usprawiedliwiać jej dawną działalność.

Filip Chajzer zapytany przez serwis Przeambitni o to, co sądzi o Dagmarze Kaźmierskiej, wahał się nad odpowiedzią i szukał odpowiednich słów. Jego zdaniem nie było żadnej tajemnicy, bo gwiazda “Królowych życia” nie fałszowała swojej przeszłości.

Poznałem Dagmarę i uważam na moje osobiste doświadczenie, że ta kobieta jest naprawdę... I teraz co powiedzieć, żeby... Dla mnie ona była w porządku po prostu. Była prawdziwa, była szczera. Ona nie ukrywała tego przez co przeszła, jaką miała przeszłość, gdzie spędzała kawałek swojego czasu i za co. Ja tutaj nie widziałem z jej strony próby zafałszowania tej historii – powiedział Filip Chajzer.

Dagmara Kaźmierska dziękuje Filipowi Chajzerowi. Udostępniła jego wypowiedź na swoich mediach

Filip Chajzer podkreślił w rozmowie, że Dagmara Kaźmierska nie tańczyła zbyt dobrze, ale miała za sobą rzeszę widzów, którzy na początku ją wspierali, a potem nagle się odwrócili. Jak jednak stwierdził na koniec, taka jest telewizja i trzeba to zrozumieć.

Skoro w wypowiedzi Filipa Chajzera nie było słowa niechęci wobec Dagmary Kaźmierskiej, ta zdecydowała się ją przesłać na swoje instastory z dopiskiem: “Filipku dziękuję i spokoju życzę”.