Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Odpadł przed Kaźmierską. Gwiazdor Polsatu wziął ślub
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 22.06.2024 16:14

Odpadł przed Kaźmierską. Gwiazdor Polsatu wziął ślub

Aleks Mackiewicz i Magdalena Zych
fot. Instagram: @aleks.mackiewicz, AKPA

Aleks Mackiewicz, aktor znany z serialu "Gliniarze", wziął ślub ze swoją wieloletnią partnerką, Magdaleną Zych. Po trzynastu latach wspólnego życia para zdecydowała się na sformalizowanie związku, a ceremonia odbyła się w piątek 21 czerwca.

Aleks Mackiewicz poślubił długoletnią partnerkę

Długo wyczekiwana uroczystość przyciągnęła uwagę mediów i fanów, a sami nowożeńcy postanowili się podzielić zdjęciami z tego wyjątkowego dnia. Zakochani zdecydowali się na ślub plenerowy, co dodało wydarzeniu wyjątkowemu uroku.

Para młoda przyjechała na miejsce zabytkowym czerwonym Mustangiem, co już na wstępie wprowadziło gości w zachwyt. Magdalena Zych prezentowała się olśniewająco w długiej białej sukni bez ramiączek, z drapowaniami w pasie i efektownym rozcięciem, które podkreślało jej zgrabne nogi. Swoją stylizację uzupełniła delikatnymi sandałkami na obcasie, wiązanymi na kostce, oraz efektownymi kolczykami. Były uczestnik "Tańca z gwiazdami" z również prezentował się doskonale, choć postawił na klasyczny garnitur w grafitowym kolorze, białą koszulę i elegancką muszkę.

Tuż po meczu Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z żoną. Posypały się gratulacje

Aleks Mackiewicz pokazał swoje umiejętności taneczne podczas wesela

Po wzruszającej ceremonii państwo młodzi wraz ze swoimi gośćmi udali się na wesele, które odbyło się w eleganckiej sali pod Warszawą. Wśród zaproszonych można było zauważyć znane twarze, w tym Adama Kszczota, który towarzyszył Aleksowi Mackiewiczowi w programie "Taniec z Gwiazdami".

Aktor, który wziął udział w ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami", dał podczas wesela popis swoich świeżo nabytych umiejętności tanecznych. Co ciekawe, pierwszy taniec młodej pary został przygotowany we współpracy z jego taneczną partnerką z programu, Izabelą Skierską. Choreografia wzbudziła zachwyt gości, a Aleks Mackiewicz zyskał dodatkowe uznanie za swoje taneczne umiejętności.

Aleks Mackiewicz i Magdalena Zych wzięli ślub po trzynastu latach wspólnego życia

Zakochani już jakiś czas temu planowali sakramentalne “tak”, ale ich zamiary pokrzyżowało życie. Wszystko wskazuje na to, że dobrze się złożyło, bo aktor dzięki temu mógł za darmo przygotować się do wesela i pierwszego tańca.

W czerwcu biorę ślub z moją partnerką, Magdą i dzięki programowi będę miał darmowy kurs tańca. Ogarniemy pierwszy pokazowy występ na weselu. Mieliśmy się pobrać we wrześniu zeszłego roku, ale ze względów logistycznych przenieśliśmy to na inny termin. Magda ogarnęła już piękną salę w hotelu niedaleko naszego miejsca zamieszkania pod Warszawą" - wyznał aktor portalowi zlotascena.pl.

Ślub Aleksa Mackiewicza i Magdaleny Zych to wydarzenie, na które bez wątpienia długo czekali sami zakochani i ich bliscy. Po trzynastu latach wspólnego życia para zdecydowała się na formalne przypieczętowanie swojej miłości i pozostaje jedynie życzyć im kolejnych wiosen w szczęściu i miłości.

Aleks Mackiewicz i Izabela Skierska
fot. KAPIF
Aleks Mackiewicz i Izabela Skierska
fot. KAPIF