Aktor

Marta Wierzbicka
15.06.2024 13:05 Wierzbicka w ostatniej chwili zmieniła zdanie. Do ślubu nigdy nie doszło

Marta Wierzbicka zasłynęła rolą w serialu “Na Wspólnej”, choć o jej działalności poza aktorstwem też było bardzo głośno. Na koncie ma m.in. sesję dla “Playboya”, która wywołała niemałe poruszenie, w chwili gdy się ukazała. Marta Wierzbicka przez 7 lat była w związku z Maciejem Zawadzkim. Postrzegano ich jako jedną z najsympatyczniejszych par w showbiznesie. Przed ślubem dzielił tylko krok, ale nagle we wszystko wmieszała się Zofia Zborowska.

Jerzy Zelnik
15.06.2024 10:31 Jerzy Zelnik pokłócił się z synem na wizji. Doszło do ostrej wymiany zdań

Wywiady pozwalają gwiazdom pokazać się z bardziej ludzkiej strony, bardziej dostępnej dla odbiorców, po prostu bliższej fanom. Jednak bywa i tak, że coś wymyka się spod kontroli. We wspólnym wywiadzie Jerzego Zelnika z synem, obaj zaczęli przerzucać się niewybrednymi komentarzami. “Ty przeważnie się relaksujesz. Ale czy budujesz coś?” – mówił Jerzy Zelnik.

Piotr Pręgowski
13.06.2024 08:05 Piotr Pręgowski znalazł nowe zajęcie. "To jest naprawdę fenomen"

Piotr Pręgowski widzom znany jest przede wszystkim jako Pietrek z “Rancza”. Charakterystyczna postać nieco go zaszufladkowała, co w następstwie mogło rzutować na dalsze propozycje aktorskie. Mimo to nie poddał się i znalazł zajęcie, które nie tylko go spełnia, ale także gwarantuje przypływ gotówki.

Joanna Szczepkowska
12.06.2024 22:23 Joanna Szczepkowska ma dwie córki. Wielu fanów nie wie, że obie są aktorkami

Joanna Szczepkowska to podziwiana i nagradzana aktorka, która zaczynała rolą w spektaklu “Trzy siostry” w Teatrze Telewizji. Później jej kariera nabierała tempa, grywała w różnych teatrach, obsadzano ją w kasowych filmach. Mało kto wie, że jej dwie córki także są aktorkami. Kobieta nigdy nie chciała na nie wpływać, by szły jej śladem.

Kevin Spacey
12.06.2024 18:31 Słynny aktor załamał się podczas wywiadu. Może stracić dach nad głową

Był niegdyś gwiazdą kina dramatycznego, zdobywcą dwóch Oscarów i Złotego Globu. Karierę zniszczyło mu jednak oskarżenie o molestowanie. Kevin Spacey w wywiadzie z Piersem Morganem opowiedział o tragicznej sytuacji finansowej. Być może czeka go bezdomność.

Barbara Sienkiewicz
12.06.2024 13:09 Nowe wieści ws. dzieci Barbary Sienkiewicz. "Fatalna sytuacja, nikt tego nie przewidział"

Od momentu, gdy pojawiła się informacja dotycząca śmierci Barbary Sienkiewicz, wielu internautów zastanawia się nad przyszłością jej dzieci. Aktorka osierociła bliźnięta majace 9 lat. Okazuje się, że Związek Artystów Scen Polskich chce im pomóc. Jakie są plany na dalsze działania?

Barbara Sienkiewicz
12.06.2024 08:39 Potężny problem przed pogrzebem Barbary Sienkiewicz. Niespodziewanie do akcji wkroczył sąd

Barbara Sienkiewicz, okrzyknięta mianem “najstarszej matki w Polsce” zmarła 7 czerwca w wieku 69 lat. Aktorka osierociła 9-letnie bliźnięta. Niestety nie jest to koniec zmartwień. Okazuje się, że kwestia pogrzebowa jest bardzo problematyczna, a do akcji musiał wkroczyć sąd.

Maria Dębska pod Sejmem
11.06.2024 23:19 Polskie gwiazdy wyszły pod Sejm, aby zawalczyć o swoje. Mają dosyć

Sejmowa Komisja Kultury i Środków Przekazu rozpoczęła prace nad nowelizacją ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Projekt, który trafił na obrady we wtorek 11 czerwca, wprowadza znaczące zmiany dotyczące tantiem za wykorzystywanie dzieł artystycznych w Internecie, co budzi wiele emocji wśród twórców i wydawców. Nic dziwnego, że pod sejmem zgromadziły się całe tłumy polskich celebrytów.

Roman Kłosowski
11.06.2024 18:16 Roman Kłosowski był legendą PRL-u. Po latach wyznał, że nie znosił roli Maliniaka

Roman Kłosowski to jedna z legend PRLu. Aktor największą sławę zdobył rolą Maliniaka w słynnym “Czterdziestolatku”. Jak się okazuje, mimo skoku popularności, artysta nie znosił roli kultowego technika. 

Marzena Kipiel-Sztuka
11.06.2024 12:42 Siostra zmarłej Marzeny Kipiel-Sztuki wyjawiła, jak wyglądały jej ostatnie chwile

Śmierć Marzeny Kipiel-Sztuki, do której doszło w minioną niedzielę, była ogromnym ciosem dla wielu ludzi. Wśród osób, które ubolewają nad jej przedwczesnym odejściem, jest także siostra aktorki. Kobieta opowiedziała o ostatnich chwilach serialowej Halinki oraz o prośbach dotyczących pogrzebu.

Barbara Sienkiewicz
11.06.2024 09:11 Wiadomo, co stanie się z dziećmi Barbary Sienkiewicz. Na jaw wyszły nowe informacje

W piątek 7 czerwca w mediach pojawiła się smutna informacja związana ze śmiercią Barbary Sienkiewicz. Aktorka zmarła w wieku 69 lat, pozostawiając dwójkę dzieci. Krótko po śmierci mamy trafiły one do placówki opiekuńczej. Co dalej z przyszłością niespełna 10-letnich bliźniąt?

Elżbieta Romanowska
10.06.2024 14:40 Prawda o prowadzącej "Nasz nowy dom" wyszła na jaw. Szokujące wyznanie

Elżbieta Romanowska jakiś czas temu dołączyła do ekipy “Naszego nowego domu”, z którą przemierza Polskę, by wyciągnąć pomocną dłoń do osób, które tej pomocy potrzebują. A jak zmieniło się jej życie od momentu, gdy pojawiła się w programie? Aktorka zdecydowała się na odważne i pełne emocji wyznanie.

Marzena Kipiel-Sztuka i Bartosz Żukowski
10.06.2024 09:11 Serialowy Walduś wspomina Marzenę Kipiel-Sztukę. Zmarła w jego urodziny

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje. Jej przedwczesna śmierć wywołała ogromne poruszenie wśród osób, z którymi przez ostatnie lata miała okazję pracować. Pośród nich znalazł się Bartosz Żukowski, wcielający się w postać jej serialowego syna. Aktor nie ukrywa swojego smutku, a z jego ust padły poruszające słowa. Aktorka zmarła w jego urodziny.

Janusz Rewiński
09.06.2024 21:36 Janusz Rewiński zostawił po sobie spory majątek. Szczegóły zaskakują

Janusz Rewiński zmarł 1 czerwca, a smutną informację dotyczącą śmierci aktora przekazał jego syn Jonasz. Artysta na swoim koncie ma wiele ról filmowych, a także liczne występy sceniczne oraz działania polityczne. Nic dziwnego, że zgromadził spory majątek.

Barbara Sienkiewicz
09.06.2024 20:18 Dzieci były świadkami śmierci Barbary Sienkiewicz? Dramatyczne doniesienia

Barbara Sienkiewicz nie żyje. Aktorka okrzyknięta "najstarszą matką w Polsce" zmarła 7 czerwca, osieracając dwójkę 9-letnich dzieci. Jak podają media, w chwili śmierci kobiety były obecne w domu.

Artur Żmijewski i żona Paulina Petrykat-Żmijewska
08.06.2024 21:11 Artur Żmijewski jest z żoną od ponad 30 lat. Kiedyś zostawił ją dla innej kobiety

Artur Żmijewski do dziś uchodzi za jednego z najpopularniejszych i najprzystojniejszych polskich aktorów. Przed laty kochała się w nim niemal każda ciotka, a sam artysta był świadom swojej atrakcyjności i chętnie ją wykorzystywał, grając w komediach romantycznych. Okazuje się, że również w życiu prywatnym miewał słabość do kobiet.

Józefowicz Urbańska
07.06.2024 20:09 Józefowicz i szokujące informacje o rozwodzie z Nataszą Urbańską. Ostra reakcja

Janusz Józefowicz podczas swojego występu na deskach teatru Studio Buffo miał poinformować, że jego małżeństwo z Nataszą Urbańską to już przeszłość. Para według jego relacji miała nie spotykać się ze sobą od kilku tygodni. Józefowicz ostro odniósł się do sprawy.

Janusz Rewiński i Tadeusz Drozda
07.06.2024 15:24 Tadeusz Drozda zniknął z ekranów, nagle pojawił się na pogrzebie. Niebywałe, jak teraz wygląda

Na pogrzebie Janusza Rewińskiego zjawiło się wiele osób, a wśród nich pojawili się także reprezentanci sceny satyrycznej, w tym Zenon Laskowik oraz dawno niewidziany Tadeusz Drozda. Podczas rozmowy z mediami zdradzi kilka szczegółów dotyczących relacji z aktorem.

Janusz Rewiński
07.06.2024 13:58 Syn Rewińskiego nagle chwycił za mikrofon. Żałobnicy śmiali się przez łzy

Podczas pogrzebu Janusza Rewińskiego nie zabrakło poruszających scen. Na mszy pogrzebowej zostały wygłoszone przemowy, a jedną z nich przygotował syn aktora, Aleksander. Zdradził wówczas kilka szczegółów z życia swojego znanego ojca, o których mało kto wiedział,

Janusz Rewiński
07.06.2024 13:19 Wielkie wyróżnienie dla Janusza Rewińskiego. Odczytano list od Andrzeja Dudy

Janusz Rewiński nie żyje. Pogrzeb znakomitego aktora odbył się w piątek 7 czerwca 2024 roku. W ostatniej drodze towarzyszyli mu najbliżsi oraz fani, a także znajomi i przyjaciele. Jego działalność artystyczną pośmiertnie docenił także prezydent Polski, Andrzej Duda. Podczas mszy odczytano list, który napisał.

Janusz Rewiński
07.06.2024 12:31 Zaskakujące sceny na pogrzebie Janusza Rewińskiego. Widok żałobników może zdziwić wielu

Janusz Rewiński nie żyje. Pogrzeb aktora rozpoczął się w piątek 7 czerwca o godzinie 12:00 w kościele p.w. Matki Bożej Anielskiej w Warszawie-Radości. Zmarłego artystę pożegnały tłumy, jednak widok żałobników wielu może wprowadzić w zdumienie.

Janusz Rewiński
05.06.2024 12:57 Pogrzeb Janusza Rewińskiego. Zabraknie znanego aktora, powiedział wprost

Mieczysław Hryniewicz nie wybiera się na pogrzeb zmarłego w minioną sobotę 1 czerwca Janusza Rewińskiego. Szczegóły ostatniego pożegnania popularnego “Siary” z “Kilera” nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że gwiazdor “Na Wspólnej” nie pojawi się na ceremonii. Dlaczego?

Janusz Rewiński, Jonasz Rewiński, Aleksander Rewiński
05.06.2024 08:52 Smutne słowa Janusza Rewińskiego o synach. Kim są Jonasz i Aleksander?

We wtorek 4 czerwca w mediach pojawiła się wiadomość o śmierci Janusza Rewińskiego. Aktor, satyryk i były poseł zmarł w minioną sobotę 1 czerwca. Popularny “Siara” z “Kilera” miał dwóch synów. Jak się jednak okazuje, w ostatnich latach ich kontakt nie był najlepszy. - Moi synowie mnie nie widzą miesiącami. Im to nie jest potrzebne i ja im nie jestem potrzebny - wyznał w jednym z wywiadów aktor.

Ojciec Mateusz
04.06.2024 18:08 Aktor "Ojca Mateusza" i "Rancza" skazany. Robił straszne rzeczy

W mediach pojawiła się informacja dotycząca aktora znanego z kultowych produkcji tj. “Ojciec Mateusz” “Ranczo”, czy “Listy do M.”. Rafał I. miał usłyszeć wyrok sądowy dotyczący bezwzględnego więzienia oraz wypłaty odszkodowania osobie poszkodowanej.

Eryk Kulm jr
04.06.2024 17:37 Nowy Chopin. Grał słynnego geja. Teraz zmierzy się z legendą Piotra Adamczyka

Właśnie trawą prace nad nową polską megaprodukcją, która ma być jedną z najdroższych w XXI wieku. Film będzie opowiadał o Fryderyku Chopinie i ma kosztować 64 miliony złotych. W roli słynnego kompozytora w "Chopin, Chopin!" zobaczymy Eryka Kulma juniora. 

Janusz Rewiński
04.06.2024 16:46 Nieznany drugi syn Rewińskiego. Padniecie na wiadomość, czym się zajmuje

W mediach pojawiła się smutna informacja dotycząca śmierci Janusza Rewińskiego. Przekazali ją synowie artysty - Jonasz oraz Aleksander. Czym zajmują się mężczyźni? Okazuje się, że obydwaj robią medialną karierę. 

Janusz Rewiński
04.06.2024 16:29 Piasecki o chorobie Rewińskiego. Drozda wspomniał jego piękny dom

Janusz Rewiński nie żyje. O śmierci filmowego Siary poinformował jego syn, Jonasz, zamieszczając w sieci poruszający wpis. Odejście aktora poruszyło wiele osób, w tym Tadeusza Drozdę oraz Krzysztofa Piaseckiego Jak satyrycy wspominają zmarłego artystę?

Janusz Rewiński
04.06.2024 13:22 Rewiński porzucił karierę i wyjechał na wieś. Tak wyglądały ostatnie lata jego życia

Janusz Rewiński, znany polski aktor, satyryk, i były polityk Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, zmarł 1 czerwca 2024 roku. O jego śmierci poinformował syn, który opublikował wzruszający post na mediach społecznościowych. Rewiński był postacią legendarną, uwielbianą przede wszystkim za rolę Stefana "Siary" Siarzewskiego w kultowym filmie "Kiler" i jego kontynuacji. Od dłuższego czasu unikał mediów i zniknął z telewizji, decydując się na życie na wsi.