Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Maffashion i Michał Danilczuk są PARĄ. Wiadomość gruchnęła jak grom z jasnego nieba
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 06.06.2024 14:06

Maffashion i Michał Danilczuk są PARĄ. Wiadomość gruchnęła jak grom z jasnego nieba

Maffashion i Danilczuk
fot. KAPiF

Jeszcze w trakcie emisji "Tańca z Gwiazdami" wielu fanów spekulowało i podejrzewało, że pomiędzy Julią Kuczyńską, a jej tanecznym partnerem Michałem Danilczukiem rodzi się miłosne uczucie. Plotkom nie było końca, a najnowsze doniesienia wskazują na to, że fani "Maffashion" mogli mieć rację.

Maffashion i Michał Danilczuk są parą? Wszystko na to wskazuje

Maffashion i Michał Danilczuk tworzyli bardzo zgrany duet taneczny w ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami". Parze udało się dojść do samego finału, jednak ostatecznie zwycięstwo w programie przypadło Anicie Sokołowskiej i tańczącemu z nią Jackowi Jetschke.

Mimo iż Maffashion nie zdobyła Kryształowej Kuli, to jej nazwisko przez ostatnie tygodnie nie schodziło z medialnego świecznika. Portale plotkarskie oraz fani modowej influencerki od samego początku podejrzewali, że pomiędzy Kuczyńską a Danilczukiem może rodzić się coś więcej, niż tylko współpraca na parkiecie. Spekulowano o ich związku. Właśnie pojawiły się najnowsze doniesienia, które zdają się potwierdzać te plotki.

Prowadząca "DDTVN" pilnie trafiła do szpitala. Fani zamarli

Kwitnie uczucie pomiędzy Maffashion i Danilczukiem

Fani Maffashion o miłosnym uczuciu, jakie łączy ją z Michałem Danilczukiem, spekulowali zdecydowanie bardziej intensywnie, gdy w jednym z odcinków "TzG" para zakończyła swój taneczny występ pocałunkiem. Kuczyńska podkreślała wtedy jednak stanowczo, że łączy ich tylko przyjaźń.

ZOBACZ: Maffashion ma romans w "TzG"? “Może będzie kolejna choreografia w łóżku. Albo już była”

Aktualnie, wedle najnowszych doniesień Party.pl, Maffashion i Michał Danilczuk są parą. Źródło portalu ujawnia, że ich związek zmierza w dobrym kierunku i ma przed sobą świetlaną przyszłość. Danilczuk, który na co dzień mieszkał w Anglii, postanowił przeprowadzić się do Warszawy, aby być bliżej Kuczyńskiej.

To oczywiście początki związku, ale świetnie rokującego. Nie chcą mówić o tym publicznie - oboje są ostrożni w kontakcie z mediami, cenią swoją prywatność, ale i spokój - ujawnia informator portalu. 

Najbliżsi Maffashion i Danilczuka wiedzą więcej

Informator ponadto zdradza portalowi, że Maffashion i Michał Danilczuk nie ukrywają swojej miłości przed najbliższymi. Stronią od mediów, jednak z rodziną mają dzielić się szczęściem.

ZOBACZ: Adam Małysz dostał emeryturę. Kwota zaskoczy wielu

Oczywiście, że swojego związku nie ukrywają przed bliskimi, znajomymi i rodziną, bowiem spędzają razem sporo czasu, to żadna tajemnica. To, że Maffashion zabrała Michała na rodzinną komunię, nie jest przecież przypadkiem… - ujawnia źródło Party.pl