Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Cezary Pazura ma "pęknięty" kręgosłup. Żona aktora przerwała milczenie
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 22.06.2024 10:30

Cezary Pazura ma "pęknięty" kręgosłup. Żona aktora przerwała milczenie

Cezary Pazura
Fot. KAPIF

Cezary Pazura od pewnego czasu zmaga się ze swoim zdrowiem. Niedawno wyznał, że ma problemy z kręgosłupem. Edyta Pazura postanowiła wyjawić, jak przebiega leczenie. Czy aktor będzie musiał przejść operację?

Cezary Pazura ma złamanie na kręgosłupie

Informacja o tym, że Cezary Pazura zmaga się z problemami zdrowotnymi, obiegła media kilka dni temu. W jednym z wywiadów wyznał on, że ma złamanie na kręgosłupie. Od tamtego czasu musi nosić specjalny pas stabilizujący, który ma zapobiec pogorszeniu się jego stanu. 

Według słów aktora, uszkodzenie to ma być wynikiem wieloletniej pracy fizycznej na planach filmowych. Wszystko przez brak wsparcia za strony kaskaderów czy dublerów podczas kręcenia najtrudniejszych scen.

"Milionerzy". To pytanie kosztowało ją trzy koła ratunkowe. Znasz odpowiedź?

Żona wprost o stanie popularnego aktora

Słowa Cezarego Pazury zabrzmiały na tyle poważnie, że wielu fanów zaczęło zastanawiać się, jaki jest jego faktyczny stan zdrowia i jakie może to nieść dla niego konsekwencje w przyszłości. W sytuacji głos postanowiła zabrać managerka i żona aktora - Edyta Pazura. W rozmowie z “Wirtualną Polską” postanowiła zdradzić, jak naprawdę czuje się gwiazdor oraz co mówią na jego temat lekarze.

ZOBACZ: Anna Lewandowska zabrała głos po porażce Polaków na Euro 2024. W komentarzach burza

Ukochana Pazury wyjawiła, że jest on pod stałą opieką lekarzy, dba o siebie i jednocześnie cały czas pozostaje aktywny zawodowo. Wielu osobą uszkodzenie kręgosłupa kojarzy się z operacją, jednak w przypadku aktora ma obejść się bez zabiegu. Według słów żony problem znajduje się w odcinku lędźwiowym, który nie jest operowalny

To jest pęknięcie, które odkryliśmy niedawno. Musi teraz przejść rehabilitację. Wszystko jest w porządku, funkcjonuje normalnie - wytłumaczyła Edyta Pazura w rozmowie z “Plejadą”.

Cezary i Edyta Pazura są małżeństwem od 15 lat

Przypomnijmy, że Edyta Pazura wyszła za słynnego aktora w 2009 roku. Parę dzieli aż 26 lat różnicy, co wywołało wiele kontrowersji wokół ich związku. W trakcie niemal 15 lat małżeństwa doczekali się oni trójki dzieci: Amelkę, Antoniego Józefa oraz Ritę. Edyta jest trzecią żoną Cezarego Pazury.

ZOBACZ: Problemy z pogrzebem Barbary Sienkiewicz. Jest data i miejsce

Cezary Pazura to jeden z najbardziej rozchwytywanych i najpopularniejszych aktorów w polskiej kinematografii. Zadebiutował w 1986 roku rolą druha Pumy w filmie “Czarne stopy”. Prawdziwym punktem zwrotnym w jego karierze była jednak rola Edwarda Wiadernego w produkcji “Kroll”. Za swoją kreację otrzymał wówczas nagrodę za najlepszą drugoplanową rolę męską na 16. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Wśród najpopularniejszych produkcji, w których zagrał można wymienić “Psy”, “Kiler” czy “Chłopaki nie płaczą”. Ze względu na swoją wielką popularność stał się ikoną lat 90. ubiegłego wieku. Poza karierą aktorską jest również reżyserem, piosenkarzem oraz twórcą internetowym. 

KAPIF_oryginal_K1220980F.jpg
Cezary i Edyta Pazura (2024). Fot. KAPIF