Rozrywka.Goniec.pl > Zdrowie

Zdrowie

Magdalena Ogórek
03.03.2024 15:39 Ogórek w krótkiej bluzce eksponuje żebra. Przesadziła?

Magdalena Ogórek nie pracuje aktualnie w żadnych mediach, ale aktywnie prowadzi swojego Instagrama. Dzieli się swoimi zdjęciami, a obserwatorzy zauważyli szczególną zmianę w jej wyglądzie. Sami zobaczcie nową fotografię. 

Kamil Baleja
03.03.2024 15:02 Kamil Baleja cudem uniknął śmierci. Jego słowa wyciskają łzy

Dramatyczną i pełną głębokich doświadczeń historię Kamila Balei można traktować jako ostrzeżenie dla wszystkich tych, którzy nie zdają sobie sprawy z kruchości ludzkiego zdrowia, a intensywne życie jest nieustanną gonitwą za kolejnymi sukcesami. Bohater “Tańca z Gwiazdami” ujmująco i rozbrajająco szczerze opowiedział o widmie śmierci, pobycie w szpitalu i bezwzględnej diagnozie, jaką usłyszał wówczas od lekarzy. Ten czas na zawsze odmienił jego postrzeganie świata.

Marcin Bosak
03.03.2024 13:01 Marcin Bosak miał nowotwór. Niebywałe, co wtedy usłyszał od żony

Marcin Bosak powrócił pamięcią do najmroczniejszego okresu ze swojego życia. Wyznał, co usłyszał od żony w dniu, w którym dowiedział się od lekarzy o chorobie nowotworowej. Zdradził też, że stanął przed obliczem kalectwa.

papież Franciszek
01.03.2024 10:38 Nostradamus przewidział problemy papieża!? Kto go zastąpi?

W wizje Nostradamusa można wierzyć lub nie, ale niektóre z nich rzeczywiście się sprawdzają. Inne zaś mają spełnić się już wkrótce. Jedna z nich tyczy się papieża Franciszka. Słowa proroka jasno wskazują, kto zostanie jego następcą. Nie wszyscy będą zachwyceni.

Gwiazda Papa Dance apeluje o pomoc
27.02.2024 21:05 Gwiazda Papa Dance apeluje o pomoc. Trwa walka o zdrowie

Papa Dance to polski zespół, który działa już w branży muzycznej od około czterdziestu lat. Przez ten czas zgromadzili ogromną ilość fanów, którzy teraz mają możliwość pomóc jednemu z członków grupy. Okazało się, że jeden z założycieli poważnie zachorował i przerwał swoją karierę. Zaapelował o pomoc.

Małgorzata Opczowska
27.02.2024 19:11 Opczowska nagle zniknęła z sieci. Przekazała niepokojące wieści

Ostatnie miesiące okazały się być niezwykle trudne dla Małgorzaty Opczowskiej. Chorowała duża część jej rodziny, sama straciła pracę w porannym paśmie TVP. Teraz opublikowała sugestywne zdjęcie. Co się dzieje z Małgorzatą Opczowską? 

Małgorzata Potocka długo ukrywała poważną chorobę
27.02.2024 16:55 Potocka długo ukrywała poważną chorobę. "Czołgałam się do toalety"

Małgorzata Potocka dopiero jakiś czas temu postanowiła podzielić się informacją na temat swojej poważnej choroby, z którą się zmagała. Wcześniej wiedzieli o tym tylko bliscy. Przez swój słaby stan zdrowia wycofała się z życia publicznego i postanowiła zadbać o siebie. Dziś wyznała, z czym musiała się mierzyć, wiadomo, jak wyglądała jej szara codzienność w obliczu choroby. 

Joanna Opozda traci wzrok? Aktorka postanowiła zaregować
27.02.2024 15:57 Opozda traci wzrok? Aktorka zareagowała. "Szukam psa przewodnika"

Joanna Opozda 2 lata temu urodziła swojego synka Vincenta, który dziś jest jej oczkiem w głowie. Niedawno celebrytka obchodziła jego urodziny i zaprosiła najbliższe jej osoby. W mediach pojawiają się informacje na temat jej stanu zdrowia i problemów ze wzrokiem, które miały się pogłębić po porodzie. Gwiazda nie zostawiła tego bez komentarza i szybko zareagowała. 

Joanna Opozda
26.02.2024 17:52 Joanna Opozda ma problemy ze wzrokiem. Wróciły po porodzie

Joanna Opozda już jakiś czas temu mówiła o tym, że ma problemy ze wzrokiem, jednak zdecydowała się na zabieg, który znacznie poprawił jej widzenie. Niestety po porodzie wszystko wróciło, a aktorka sama przyznała, że “nic nie widzi”.

Doda
26.02.2024 15:05 Doda będzie miała nową twarz?! Operacja jest już zaplanowana

Doda postanowiła oszukać metrykę i poddać się zabiegowi, dzięki któremu - przynajmniej w założeniach - będzie wyglądać na kilka lat mniej. Mowa nie o wypiciu eliksiru młodości, a operacji twarzy. Szczegóły przedsięwzięcia są już znane.

Anna Przybylska
26.02.2024 14:21 Anna Przybylska nie wiedziała, że te objawy oznaczają ciężką chorobę

Anna Przybylska, nie zdając sobie sprawy z zagrożenia, nie reagowała na pierwsze objawy rozwijającej się w niej choroby. O kulisach pierwszej diagnozy i tym, co uparcie bagatelizowała zmarła aktorka, opowiedziała jej siostra. Czy ta historia mogła skończyć się inaczej?

Marek Walczewski
04.02.2024 11:21 Choroba wyniszczała go na oczach widzów. Aktor z "13. Posterunku" nie pamiętał nawet, jak się nazywa

Marek Walczewski w pamięci wielu widzów zakorzenił się jako zabawny Stępień z "13. Posterunku", jednak aktor na swoim koncie ma także inne, bardziej mroczne i potworne role. Jego kariera została przerwana przez bezwzględną chorobę, którą jeszcze na planie mogli obserwować koledzy. Jak gwiazdy kultowego serialu wspominają te trudne momenty?

Colin Farrell
28.01.2024 08:30 Colin Farrell ma dwóch synów. Jeden z nich boryka się z rzadką chorobą. Co mu dolega?

Colin Farrel jest ojcem dwóch synów, jednak jeden z nich oprócz radości przysparza mu sporo zmartwień. Cierpi na rzadką i nieuleczalną chorobę. Co na ten temat mówi słynny aktor? Okazuje się, że w związku z dolegliwością dziecka musiał podjąć ważną życiową decyzję.

Shannen Doherty
23.01.2024 21:15 Do ciężko chorej gwiazdy dotarła tragiczna wiadomość. Ulubienica widzów opublikowała łamiącą serce relacje

Schorowana gwiazda kultowego amerykańskiego serialu musiała zmierzyć się z kolejną tragiczną wiadomością. Aktorka opublikowała w sieci specjalne zdjęcie, po którym złe wieści rozprzestrzeniły się w zastraszającym tempie.

Dawid Kubacki
21.01.2024 11:49 "Serce Marty stanęło o 9:05". Kubacki zdradza szczegóły koszmaru

O stanie zdrowia Marty Kubackiej mówiła cała Polska. Żona Dawida Kubackiego nagle trafiła do szpitala, a jej życie było poważnie zagrożone. Skoczek wyjawił, jak wyglądały okoliczności tych ponurych wydarzeń. Nie da się ukryć, że również on przeżył wtedy prawdziwy horror.

Kazik Staszewski
12.01.2024 12:01 Kazik walczy z chorobą, odwołano jego koncerty. W jakim jest stanie?

Ta informacja zdecydowanie zasmuci fanów twórczości Kazika Staszewskiego. Z powodów stanu zdrowia, muzyk został zmuszony do odwołania koncertów, tak wyczekiwanych przez wiele osób. Co dzieje się z legendarnym liderem Kultu i kiedy powróci na scenę?

Chłopaki do wzięcia Motyl
09.01.2024 16:10 "Chłopaki do wzięcia": bohater programu w złym stanie! Trafił do szpitala i przekazał przykre wieści

Niepokojące wieści dla fanów programu "Chłopaki do wzięcia". Jeden z najpopularniejszych uczestników w związku z pogarszającym się stanem zdrowia trafił do szpitala. Kawaler opublikował w sieci specjalne oświadczenie, w którym opisał szczegóły dolegliwości, z jakimi się boryka. O kim mowa?

Sebastian Karpiel-Bułecka
06.01.2024 16:36 "Medykamenty nie pomagają". Zespół przekazał przykre wieści, Sebastian Karpiel-Bułecka nie dał rady wyjść na scenę

Koledzy Sebastiana Karpiel-Bułecki z zespołu Zakopower przekazali niepokojące wieści na temat zdrowia swojego lidera. Muzyk boryka się z niedyspozycją, przez którą musiał zrezygnować z wcześniej zaplanowanych przedsięwzięć zawodowych. Co dokładnie się stało?

Krzysztof Respondek
25.12.2023 08:20 ”On nie uciągnie”. Wychodzi na jaw, co mówili lekarze Krzysztofa Respondka

Krzysztof Respondek zmarł nagle, w wieku zaledwie 54 lat. Jak wyglądały jego ostatnie godziny przed śmiercią od momentu, gdy trafił do karetki? Przyjaciele ujawnili smutne okoliczności tych wydarzeń. Wiadomo również, co na ten temat mówili lekarze. Okazuje się, że zmarły mógł cierpieć na okrutną chorobę.

Krzysztof Respondek
23.12.2023 16:14 Joanna Bartel opowiedziała o ostatniej rozmowie z Respondkiem. Łzy same płyną po policzkach

Śmierć Krzysztofa Respondka odbija się szerokim echem w mediach. Głos w tej sprawie zabrała jego wieloletnia znajoma, Joanna Bartel. Aktorka wyjawiła, o czym rozmawiała z lekarzem, który walczył o jego życie. O tych faktach mało kto zdawał sobie sprawę. Co dokładnie wyszło na jaw?

Michał Figurski
23.12.2023 12:01 Poznajecie mężczyznę ze zdjęcia? Dziś zna go cała Polska, przeszedł niebywałą przemianę

Poznajecie sympatycznego młodzieńca spozierającego ze zdjęcia? Jeśli w głowie piętrzą Wam się różne odpowiedzi, warto najpierw zapoznać się z serią mało znanych ciekawostek na jego temat. Wówczas łatwiej będzie odgadnąć nazwisko tej tajemniczej postaci.

Beata Tyszkiewicz
20.12.2023 11:18 "Problemy z chodzeniem, wzrokiem, jest osłabiona". Bakuła przekazała przykre wieści o Beacie Tyszkiewicz

Beata Tyszkiewicz kilka lat temu podjęła decyzję o wycofaniu się z życia publicznego. Sławna aktorka postanowiła przerwać milczenie i wyjaśnić, z jakich powodów zdecydowała się na taki ruch. Wówczas nieoczekiwanie głos zabrała Hanna Bakuła, która przedstawiła najnowsze wieści o stanie zdrowia 85-latki, z którą się przyjaźni. Fani nie tego się spodziewali.

Gabriel Seweryn
04.12.2023 19:56 Gabriel Seweryn zmarł po NZK. Co to oznacza? Przeżywa zaledwie jedna na 10 osób

Gabriel Seweryn zmarł w szpitalu, a na akcie zgonu podano przyczynę śmierci. Okazuje się, że popularny celebryta zmarł na NZK. Co to oznacza? Niewiele osób wie, ale w podobnych sytuacjach przeżywa zaledwie 10% pacjentów.  

Ewa Szykulska
01.12.2023 18:16 Najnowsze wieści o stanie zdrowia Ewy Szykulskiej. Aktorka przerwała milczenie

Ewa Szykulska w ostatnim czasie zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi, które zakończyły się pobytem w szpitalu. Wówczas stan aktorki był ciężki, miała trudności z oddychaniem. Jak obecnie czuje się artystka?

Dominika Chorosińska
28.11.2023 14:18 Pewnego dnia syn powiedział jej, że nic nie widzi. Rodzinę Dominiki Chorosińskiej spotkał koszmar

Niechlubny epizod z życia Dominiki Chorosińskiej wrócił do mediów jak bumerang po tym, jak Mateusz Morawiecki desygnował ją na szefową Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w swoim przyszłym potencjalnym rządzie. Choć fani doskonale pamiętają zdradę, jakiej dopuściła się względem męża, to w jej życiu rodzinnym nie brakowało także innych trudności. Pewnego dnia synek oznajmił jej, że przestał widzieć. Jak potoczyła się ta historia?

Tomasz Lis
27.11.2023 16:13 Tomasz Lis ma za sobą poważną operację. Po roku wyjawił niepokojące szczegóły [FOTO]

Tomasz Lis wspomnieniami wrócił do sytuacji sprzed roku, gdy trafił na stół operacyjny. Dziennikarz wówczas przeszedł poważną operację serca. Zamieścił krótki, choć wymowny wpis, w którym wspomniał również o ojczyźnie.

Małgorzata Tomaszewska
25.11.2023 10:35 Ciężarna Małgorzata Tomaszewska poinformowała o chorobie. W sieci pojawiło się smutne nagranie

Ciężarna Małgorzata Tomaszewska zrobiła sobie dłuższą przerwę od prezenterskich obowiązków, jednak nie spędza tego czasu na samych przyjemnościach. Choć powinna odpoczywać i czekać na szczęśliwe rozwiązanie, to tuż przed nim napotkała na groźną chorobę. Dziennikarka opowiedziała o niej w niepokojącym nagraniu.

MasterChef
23.11.2023 20:40 Uczestnik "MasterChefa" ma ciężko chore dziecko. Dziewczynka ma zespół wad 22Q11. Jego świat legł w gruzach

Jeden z uczestników najnowszej edycji programu "MasterChef" opowiedział o rzadkiej chorobie, z jaką mierzy się jego dziecko. W specjalnym reportażu zdradził, czym charakteryzuje się uszkodzenie chromosomu 22Q11. Jak wygląda życie jego ukochanej córki Emilii, której zdrowotna bolączka początkowo została zignorowana przez lekarzy?