Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Znany youtuber trafił do szpitala. Jest w stanie krytycznym
Patryk Idziak
Patryk Idziak 19.06.2024 14:19

Znany youtuber trafił do szpitala. Jest w stanie krytycznym

Robert Michalski Povagowani
fot. kadr z YouTube @Povagowani

Youtuber, który prowadzi jeden z najpopularniejszych w Polsce kanałów o motoryzacji, trafił do szpitala. Jego stan jest krytyczny, o czym poinformowała żona.

Stworzył jeden z najbardziej rozpoznawalnych kanałów tematycznych

Robert Michalski jest pomysłodawcą i prowadzącym kanału “Povagowani”,  w którym serwuje widzom przeróżne ciekawostki o motoryzacji, omawia samochody, budowę silnika, a także analizuje wszystkie aspekty technicznie danego pojazdu. To prawdziwy ekspert w swojej dziedzinie, a kanał zebrał już ponad pół miliona subskrybentów.

Zespół Łzy traci piękną wokalistkę. Czy to następny skutek afery?

Youtuber w krytycznym stanie trafił do szpitala

Zaledwie kilka dni temu na kanale pojawił się nowy materiał, a teraz żona Roberta przekazała, że youtuber z powodu choroby serca trafił do szpitala. Problemy ze zdrowiem zmuszają go do zawieszenia kanału.

Kochani, z tej strony Magda, żona Roberta. Nie mam dobrych wiadomości. Robert wczoraj trafił do szpitala w związku ze swoimi problemami z sercem i jest w stanie krytycznym. Niestety na chwilę obecną zawieszamy działanie kanału. Proszę jedynie o trzymanie kciuków i dobre myśli w naszym kierunku.

Youtuber w szpitalu
fot. Instagram @povagowani

Znany youtuber tworzył odcinek z Buddą

Kamil Labudda, znany szerzej jako “Budda”, obiekt wielu medialnych wrzaw z powodu swojej loterii o luksusowe samochody, również współpracował przy jednym z odcinków kanału “Povagowani”. Wówczas oddał pod oględziny i analizę youtubera Roberta Michalskiego swoje Bugatti Veyron.