Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Julia Kamińska szczerze o swoich kłopotach zdrowotnych. "Zrobiłam szereg badań"
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 24.06.2024 13:54

Julia Kamińska szczerze o swoich kłopotach zdrowotnych. "Zrobiłam szereg badań"

Julia Kamińska
Fot. KAPIF

Julia Kamińska postawiła na szczere wyznanie. Postanowiła opowiedzieć o swoim stanie zdrowia. Za aktorką jest szereg badań i konsultacji ze specjalistami. Wszystko przez ból, który nie pozwalał jej normalnie funkcjonować.

Julia Kamińska to słynna "BrzydUla"

Julia Kamińska to jedna z popularniejszych polskich aktorek. Szczególną sympatię widzów zaskarbiła sobie rolą Urszuli Cieplak w hitowej produkcji TVN - “BrzydUla”. Gwiazda na swoim koncie ma także występy w takich filmach jak “Narzeczony na niby”, “Jak zostać gwiazdą” czy “Porady na zdrady 2”. Aktorkę można również pamiętać z udziału w programach “Twoja twarz brzmi znajomo” oraz “Taniec z Gwiazdami”.

W środku nocy Magda Gessler opublikowała zdjęcie. Plotki okazały się prawdą

Aktorce doskwierał niepokojący ból

Ostatnio gwiazda zmagała się z problemami zdrowotnymi. Doskwierał jej niepokojący ból, który utrudniał codzienne funkcjonowanie. Z tego powodu Julia Kamińska zdecydowała się na szereg badań i wizyt u specjalistów. O swoim zdrowiu postanowiła opowiedzieć w wywiadzie z serwisem “Jastrząb Post”.

Zrobiłam szereg badań. Dowiedziałam się, co jest przyczyną bólu i okazało się, że w dosyć sposób łatwy można ten ból wyeliminować. Oczywiście spadł mi kamień z serca. Wszystko jest dobrze, ale w takich momentach, kiedy przynajmniej początkowo ta diagnoza nie jest oczywista i robimy kolejne badania, (...) to są takie chwile strachu, który nie towarzyszy nam na co dzień. Dlatego tym bardziej, jeżeli miałam okazję przeżyć to sama, wiem, jak ważne jest to, żeby regularnie się badać i mieć maksymalną ilość informacji na temat swojego ciała i ducha - wyznała.

ZOBACZ: Aktor "Klanu" po ciężkiej operacji. Jest nagranie za szpitala

Aktorka zwróciła także uwagę na niezwykle ważną rolę profilaktyki. W swojej wypowiedzi podkreśliła, że nie wolno bagatelizować jakichkolwiek objawów i warto regularnie wykonywać badania kontrolne. W wielu przepadkach może to nawet uratować życie.

Łatwo jest nie pamiętać o badaniach regularnych w momencie, kiedy nic nas nie boli, a niestety bywa tak, że kiedy boleć zaczyna, to już może być za późno i robi się nieprzyjemnie. Dlatego badajmy się regularnie - dodała Kamińska.

Kamińska zaskoczyła mocną ripostą

Szczere wyznanie odnośnie zdrowia to nie jedyne odważne posunięcie ze strony Julii Kamińskiej. Gwiazda ostatnio wzięła udział w jednej z branżowych imprez. W jej trakcie prowadząca całe wydarzenie - Barbara Kurdej-Szatan postanowiła w nietypowy sposób zapowiedzieć aktorkę. Prezenterka wypomniała jej wiek.

Julia powiedz, też byłaś młoda, kiedy zaczynałaś swoją karierę - powiedziała ze sceny Kurdej-Szatan.

ZOBACZ: Lider zespołu łzy walczy z nowotworem, zdobył się na szczere wyznanie. “Załamałem się”

Kamińska postanowiła odpowiedzieć na tę zapowiedź. Rzuciła ze sceny ripostą w kierunku prowadzącej, a następnie zwinnie przeszła do dalszej części swojej wypowiedzi. Przypomnijmy, że aktorki ostatnio miały okazję spotkać się na planie filmu “Porady na zdrady 2”.

Byłam... to było dawno temu, słuchajcie. Wtedy nie było Instagrama, także to było dawno - powiedziała była “BrzydUla”.

KAPIF_oryginal_K1225750F.jpg
Julia Kamińska (2024). Fot. KAPIF