Rozrywka.Goniec.pl > Filip Chajzer

Filip Chajzer

Filip Chajzer
20.09.2023 15:16 Filip Chajzer pokazał zdjęcie z młodości. "Patrzę i nie wierzę"

Filip Chajzer niedawno zakończył wieloletnią współpracę ze stacją TVN. Dziennikarz opublikował w mediach społecznościowych swoje zdjęcie sprzed 20 lat i wrócił wspomnieniami do czasów, kiedy był studentem. Zdradził też, jakie ma plany na przyszłość.

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer
16.09.2023 08:36 Filip Chajzer i Małgorzata Ohme już się nie przyjaźnią? "Życzę mu wszystkiego, co najlepsze"

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme byli parą prowadzących “Dzień Dobry TVN” przez cztery lata. Byli także przyjaciółmi w życiu prywatnym, ale wiele wskazuje na to, że nie mają już tak dobrych relacji. Dziennikarz zabrał głos i dobitnie podsumował relacje w show-biznesie.

Filip Chajzer
08.09.2023 08:40 Zaskakująca informacja dotyczącą Filipa Chajzera. Dziennikarz planuje wydać książkę

W życiu Filipa Chajzera w ostatnim czasie zaszło wiele zmian. Dopiero co dziennikarz poinformował o rozpoczęciu pracy w Radiu Zet, a potem niczym grom z jasnego nieba gruchnęła wiadomość o jego odejściu z TVN-u, gdzie przez lata pracował jako prowadzący “Dzień Dobry TVN”. Teraz prezenter przyznał, że przed nim kolejne wyznanie, bowiem planuje wydać książkę.

Zygmunt Chajzer i Filip Chajzer
06.09.2023 21:12 Zygmunt Chajzer zabrał głos w sprawie zwolnienia syna z TVN. Padły zaskakujące słowa

W obecnych czasach trudno stwierdzić, czy to Zygmunt Chajzer, czy Filip Chajzer cieszą się większą popularnością. Choć 69-letni gwiazdor bez wątpienia jest postacią kultową, to od lat żyje gdzieś na uboczu, a jego 39-letni syn do niedawna świetnie sobie radził w telewizji. Czasy się jednak zmieniają. Chajzer senior postanowił właśnie zabrać głos w sprawie zwolnienia jego syna z TVN.

Filip Chajzer
02.09.2023 19:32 Filip Chajzer stracił pracę w TVN. Przerwał milczenie, padły mocne słowa

Filip Chajzer w ciągu ostatnich miesięcy mierzył się nie tylko z problemami zdrowotnymi, ale także pełną zwrotów akcji etiudą związaną z pracą. Teraz, gdy sytuacja powoli się stabilizuje, prezenter postanowił znów podgrzać atmosferę. Filip Chajzer po zwolnieniu z TVN zamieścił oskarżycielski wpis, w którym nie bał się mocnych sformułowań. 

Filip i Zygmunt Chajzerowie
31.08.2023 13:24 Zygmunt Chajzer nie zostawił suchej nitki na TVN-ie. Zrobił to w obronie Filipa Chajzera

Właśnie w mediach pojawiła się informacja dotycząca tego, że Filip Chajzer oficjalnie zakończył swoją współpracę z TVN-em. Dziennikarz poinformował chwilę wcześniej, że już niedługo rozpocznie pracę w Radiu ZET. Okazało się, że ta decyzja przyczyniła się do ogromnego zamieszania, w którym padło wiele nieprzyjemnych słów, m.in. z ust Zygmunta Chajzera. Oberwało się stacji telewizyjnej.

Filip Chajzer
30.08.2023 21:51 Filip Chajzer zdradził kulisy swojego odejścia z TVN. "Wolności oddać nie umiem"

Filip Chajzer właśnie poinformował na swoim Instagramie, że odchodzi ze stacji TVN. Taką decyzję spowodowała sytuacja, która się wydarzyła kilka godzin wcześniej. W swoim oświadczeniu wyjaśnił dokładnie powody swojej rezygnacji. Co takiego się wydarzyło?

Filip Chajzer
30.08.2023 12:37 Filip Chajzer ma nową pracę. Właśnie to ogłosił

Filip Chajzer, który do niedawna był jednym z prowadzących “Dzień Dobry TVN”, zawiesił swoją telewizyjną karierę, by móc w spokoju skupić się na zdrowiu. Teraz media donoszą, że dziennikarz najprawdopodobniej nie powróci już do pracy w telewizji śniadaniowej, jednak to nie oznacza, że całkowicie z niej rezygnuje. Okazuje się, że już niebawem obejmie ciekawą funkcję, związaną z show-biznesem.

Filip Chajzer
24.08.2023 12:38 Filip Chajzer wyprzedaje swój dobytek. Najpierw działka, a teraz samochód. Cena zwala z nóg

Filip Chajzer dopiero co ogłosił, że chce sprzedać swoją działkę, a teraz poinformował swoich fanów o kolejnej sprzedaży. Tym razem padło na jego luksusowy samochód. Internauci są zaskoczeni tą decyzją. Co stoi za nagłym pozbywaniem się dorobku przez prezentera?

Filip Chajzer
04.08.2023 22:41 Filip Chajzer od rozwodu ma już trzecią dziewczynę. Jest młodsza aż o 14 lat

Filip Chajzer nie ustaje w poszukiwaniu prawdziwej miłości. Odkąd rozstał się z matką swojego dziecka Małgorzatą Walczak, spotyka się już z trzecią dziewczyną. Tym razem jego wybranka jest aż o czternaście lat młodsza.

Filip Chajzer
27.07.2023 08:55 Filip Chajzer rusza z własnym biznesem. Niebywałe co zrobił, żeby go otworzyć

Filip Chajzer postanowił spełnić swoje wielkie marzenie i otworzyć własną restaurację. W mediach społecznościowych na bieżąco informuje o wszystkich przygotowaniach do wielkiego dnia, a przy okazji narzeka na wysokość odsetek kredytu, który - jak sam twierdzi - musiał wziąć, aby zrealizować swój plan. Ostatnio ogłosił na Instagramie, że aby wywiązać się ze zobowiązań, sprzedaje działkę należącą do jednego z Rodzinnych Ogródków Działkowych w Warszawie. 

Filip Chajzer
26.07.2023 14:06 Filip Chajzer zdradził, dlaczego nie chciał dłużej pracować w "Dzień dobry TVN". "Przestało mi się spinać"

Filip Chajzer odszedł z "Dzień dobry TVN", a niedługi czas później jego koledzy i koleżanki z zespołu również musieli pożegnać się z formatem. Czy syn Zygmunta Chajzera zdecydował się na krok wyprzedzający, czy późniejsze zwolnienia nie miały z nim nic wspólnego? Wyraźnie odmieniony Filip Chajzer odniósł się do plotek, ujawnił prawdziwe powody swojej rezygnacji, a soczystych komentarzy nie szczędził także w innej głośnej sprawie.

Michał Koterski i Filip Chajzer
16.07.2023 09:42 Michał Koterski pomaga Filipowi Chajzerowi w walce z uzależnieniem? "Alkohol to zło"

Filip Chajzer kilka tygodni temu zrobił sobie przerwę od prezenterskiej pracy w "Dzień dobry TVN". Dziennikarz argumentował to powodami zdrowotnymi, jednak szczegóły dolegliwości pozostawały tajemnicą. Gwiazdor TVN w rozmowie z Małgorzatą Ohme zdradził nieco więcej na ten temat. Okazało się, że pomocną dłoń w walce o lepszą przyszłość wyciągnął do niego doświadczony przez życie Michał Koterski. Wyszło na jaw także to, z jakim problemem borykał się Filip Chajzer. 

Filip Chajzer
07.07.2023 17:13 Filip Chajzer zamieścił obszerny, poruszający wpis. Przytoczył słowa koleżanki: "zostało ci kilka miesięcy życia"

Filip Chajzer zamieścił na swoim koncie na Facebooku obszerny i pełen emocji wpis, w którym zdradził swoim obserwatorom jak w tym momencie wygląda jego życie i jak sobie radzi z problemami zdrowotnymi. Padły mocne słowa.

Filip Chajzer
07.07.2023 12:15 Filip Chajzer mierzy się z poważną chorobą. Zygmunt Chajzer poinformował o stanie syna

Filip Chajzer aktualnie zrezygnował z prowadzenia “Dzień Dobry TVN” z powodu problemów zdrowotnych. Do tej pory jednak nie zdradził, co dokładnie mu dolega i z jaką chorobą przyszło mu się zmierzyć. Rąbka tajemnicy uchylił Zygmunt Chajzer, który podczas ostatniej wypowiedzi postanowił wyjaśnić kilka kwestii w tej sprawie.

Zygmunt Filip Chajzer
06.07.2023 20:18 Zygmunt Chajzer martwi się o syna, skomentował jego stan. "To straszna choroba"

Filip Chajzer jakiś czas temu przekazał fanom, że robi sobie przerwę od pracy i chce skupić się na swoim zdrowiu. Stanem dziennikarza martwi się również jego ojciec. Zygmunt Chajzer w jednym z ostatnich wywiadów wypowiedział się na temat choroby syna. 

Filip Chajzer
05.07.2023 20:57 Filip Chajzer znów doprowadził internautów do furii. "To miał być żart?"

Filipowi Chajzerowi znowu udało się zdenerwować internautów. Tym razem zdjęcie i podpis do niego, nie spodobał się obserwatorom, co szybko pokazali w komentarzach. Wybryk dziennikarza na pewno nie pójdzie w zapomnienie.

Filip Chajzer
30.06.2023 09:13 Filip Chajzer znalazł pracę po zniknięciu z "DDTVN". Niebywałe, co będzie robił

Filip Chajzer na dłuższy czas zniknął z "Dzień dobry TVN", jednak z programem nie pożegnał się definitywnie. Prezenter planuje zwolnić i więcej uwagi poświęcić na podreperowanie zdrowia, lecz nie zamierza żyć jedynie z oszczędności. Filip Chajzer po odejściu ze "śniadaniówki" TVN już znalazł nowe, równie absorbujące zajęcie. W tej roli nie nikt nie widział go nigdy.

Paulina Krupińska Filip Chajzer
19.06.2023 22:46 Paulina Krupińska szczerze o braku Filipa Chajzera w "DDTVN". O tym mówi się na planie

Paulina Krupińska zabrała głos w sprawie odejścia Filipa Chajzera z "Dzień dobry TVN". Gospodyni "śniadaniówki" zdradziła, co o tej absencji mówi się, gdy czerwona lampka na kamerach zgaśnie. Okazuje się, że cała redakcja patrzy na problemy Filipa Chajzera w podobny sposób. 

Filip Chajzer
07.06.2023 22:49 Filip Chajzer zrezygnował z pracy w "Dzień dobry TVN". Wyjawił powód decyzji

Filip Chajzer nie poprowadzi nowych odcinków "Dzień dobry TVN". Prezenter sam zrezygnował z udziału w programie i wyjawił powód, dla którego podjął tak zaskakującą decyzję. Pełen powagi Filip Chajzer zdradził, że w jego życiu nie dzieje się najlepiej. 

Filip Chajzer
04.06.2023 14:04 Filip Chajzer pokazał "paragon grozy". "Na biednego nie trafiło"

Filip Chajzer zamieścił na Instagramie wyjątkowe zdjęcie z wakacji. Dlaczego wyjątkowe? Gospodarz "Dzień dobry TVN" oprócz swojej mizernej miny w kadrze umieścił także "paragon grozy". Chociaż wysokie ceny powoli przestają dziwić, to w tym przypadku miarka chyba się przebrała. A przynajmniej tak sądzi Filip Chajzer, któremu tym razem jednomyślnie wtórowali internauci.

Filip Chajzer
29.05.2023 11:26 Filip Chajzer niespodziewanie zwrócił się do byłej partnerki. Jego wpis wywołał burzę

Filip Chajzer nieoczekiwanie zwrócił się do swojej byłej partnerki. Jego słowa spowodowały ogromne wzburzenie w sieci. Chyba nie spodziewał się, jak bardzo rozdrażni fanów. Powiedzieć, że nie są zachwyceni jego komunikatem, to nic nie powiedzieć. Co sobie wyobrażał?

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme
24.05.2023 17:02 Małgorzata Ohme kusi Filipa Chajzera na Instagramie. Chętna na „wieczorne schadzki”

Małgorzata Ohme na swojej instagramowej relacji oznaczyła Filipa Chajzera i dodała wymowne słowa. Współprowadząca „Dzień Dobry TVN” kusi swojego kolegę wspólnymi wieczornymi schadzkami. Jesteście ciekawi, o co chodzi?

Filip Chajzer
19.05.2023 10:01 Filip Chajzer znika z programu "Dzień dobry TVN". Już wiadomo, kto go zastąpi

Niedawno Filip Chajzer poinformował swoich fanów, że przez pewien czas nie będzie prowadził programu “Dzień dobry TVN”. Zaczęto zastanawiać się, kto go zastąpi i stanie u boku Małgorzaty Ohme. 

Filip Chajzer
17.05.2023 10:07 Filip Chajzer znika z anteny, opublikował niepokojący wpis. "Jestem pod opieką specjalistów"

Filip Chajzer poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że znika z anteny popularnego programu „Dzień dobry TVN” na jakiś czas. Dziennikarz zmaga się z kłopotami zdrowotnymi na tyle poważnymi, że jak sam twierdzi „jest pod opieką wybitnych specjalistów”. 

Poznajesz chłopca ze zdjęcia?
16.05.2023 16:08 Poznajesz tego uroczego chłopca? Dziś zna go cała Polska

W mediach społecznościowych jednego z najpopularniejszych polskich dziennikarzy pojawiła się ostatnio fotografia z pierwszej komunii świętej. Czy rozpoznajecie, kim jest ten uroczy chłopiec?

Filip Chajzer
20.03.2023 11:10 Zdumiewające sceny w "Dzień dobry TVN". Doszło do spięcia prowadzących, widzowie byli zdziwieni

"Dzień dobry TVN" jest nadawany na żywo, więc nieuniknione są wpadki prowadzących. Tym razem zamiast przejęzyczeń, nagłych upadków albo niezręcznych błędów realizatorskich miało miejsce coś zupełnie innego. Pomiędzy Filipem Chajzerem, a gospodynią kącika show-biznesowego zaiskrzyło, jednak daleko im było od serdeczności. 

None
08.03.2023 22:22 Edward Miszczak o hejcie na Filipa Chajzera. "Jest w jego sprawie bardzo dużo niesprawiedliwości"

Filip Chajzer padł ostatnio ofiarą poważnych oskarżeń. W mediach pojawiły się informacje, jakoby dziennikarz przywłaszczył środki w związku z działalnością jego fundacji. Sprawę postanowił skomentować były dyrektor programowy TVN Edward Miszczak.