Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Krok od tragedii? Tak wywijał Chajzer z tancerką
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 21.02.2024 14:41

Krok od tragedii? Tak wywijał Chajzer z tancerką

Filip Chajzer
Filip Chakzer. Fot. Instagram @filio_chajzer

Filip Chajzer w pocie czoła przygotowuje się do wiosennej edycji "Tańca z Gwiazdami". Celebryta chce wypaść na parkiecie polsatowskiego studia jak najlepiej, lecz w ferworze ćwiczeń na chwilę się zapomniał. To, co zrobił z tancerką, mrozi krew w żyłach wszystkim, a szczególnie tym, którzy znają na wyrywki zasady BHP. Ryzykowne nagranie trafiło do sieci.

Filip Chajzer wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"

Filip Chajzer niewątpliwie poszukuje swojego miejsca. Jeszcze kilka miesięcy temu opowiadał o chorobie, przez którą miał zrezygnować z pracy w "Dzień Dobry TVN". Później aspirował do miana restauratora i zapowiadał wielki sukces swojego nowego punktu gastronomicznego. W tym, aby gorliwie kontrolować wszystkie serwowane tam dania, może przeszkodzić mu kolejny obowiązek.

Syn Zygmunta Chajzera nieoczekiwanie przyjął zaproszenie Polsatu i zgodził się, by stanąć w szranki o Kryształową Kulę. Czy okaże się zawodnikiem, który zaskarbi sobie serce diabolicznie surowej "Czarnej Mamby", czyli nieposkromionej jurorki Iwony Pavlović? Kilka sekund nagrania nie pozostawia wątpliwości.

Taniec z Gwiazdami: Nie żyje tancerz z programu. Miał 44 lata

Filip Chajzer "pozamiatał parkiet"

Fani "Tańca z Gwiazdami" mogą spodziewać się fantazyjnych pląsów w wykonaniu Filipa Chajzera. Intensywne treningi, które prowadzi Hanna Żudziewicz, dają coraz lepszy efekt i pozwalają sądzić, że ten duet nie zamierza zakończyć tanecznej przygody na jednym odcinku i może sporo namieszać w stawce.

Były gospodarz śniadaniówki TVN pokazał, jak wyglądają jego ćwiczenia z telewizyjną partnerką. Po tym nagraniu sformułowanie "pozamiatać parkiet" nabrało nowego znaczenia. Co można było zobaczyć na Instagramie?

Filip Chajzer
Filip Chajzer. Fot. KAPiF

Filip Chajzer przesadził? Podczas ćwiczeń do "TzG" było blisko tragedii

Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz zdecydowali się na wymagające piruety i pozycje, które w tańcu nie są pisane wszystkim. Oby bardziej od internautów, którzy zarzucili parze niedbałość o własne bezpieczeństwo, łaskawi okazali się członkowie komisji jurorskiej. 

Szczerze? Jara mnie ten taniec! Wieczorem Hanna Żudziewicz wysyła mi te spiralę śmierci na YouTube. Rano podpisała ubezpieczenie i jedziemy z tematem - napisał prezenter, okraszając wpis iście przerażającym wideo.

Zatroskani fani zwrócili uwagę na to, by tancerka uważała, aby nie gruchnąć głową o podłogę.  Na zamieszczonym filmiku przez kilka momentów było ku temu naprawdę blisko. Jak sądzicie, czy warto być aż tak odważnym, by skraść uznanie jurorów i widzów już od pierwszego wieczoru w Polsacie?

Filip Chajzer
Filip Chajzer. Fot. Instagram @filio_chajzer
Filip Chajzer
Filip Chajzer. Fot. Instagram @filio_chajzer
Taniec z gwiazdamiF
Taniec z gwiazdami. Fot. KAPiF