Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Iwona Pavlović pokazała się bez makijażu. Fani jej nie poznali
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 12.09.2023 21:13

Iwona Pavlović pokazała się bez makijażu. Fani jej nie poznali

Iwona Pavlović
Kapif

Iwona Pavlović korzysta ostatnio z przerwy w “Tańcu z gwiazdami” i odpoczywa od pracy. Wciąż jest jednak aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się fragmentami codzienności z fanami. Ostatnio bardzo ich zadziwiła, publikując zdjęcie bez grama makijażu. Zobaczcie, czy wy też jej nie poznacie. 

Iwona Pavlović pokazała się bez makijażu

Iwona Pavlović dała się poznać dużej części społeczeństwa dzięki programowi “Taniec z gwiazdami”, w którym od wielu lat jest jurorką. Cechuje się wyrazistą osobowością i rzetelnością w dawaniu uczestnikom fachowych porad. 

Zaskarbiła sobie sympatię sporej części widzów, a ze swoimi fanami utrzymuje regularny kontakt za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ostatnio wielu z nich mocno zaskoczyła, prezentując się bez makijażu i w naturalnej fryzurze. 

Wszyscy się mylili. Jest nowa prognoza pogody na zimę, duża zmiana

Fani jurorki "Tańca z gwiazdami" są zachwyceni

Zazwyczaj Iwona Pavlović występuje publicznie w precyzyjnie zrobionym makijażu i elegancko ułożonych włosach. Czas wolny rządzi się jednak swoimi prawami i celebrytka zaprezentowała się internautom w tej bardziej naturalnej odsłonie. - Dzisiaj sauté i z piorunem na głowie... Taki nastrój. Miłego dnia #balanganagłowie – podpisała fotografię udostępnioną na Instagramie. 

Jurorka “Tańca z gwiazdami” otrzymała mnóstwo miłych słów i komplementów od fanów. Internauci zdają się być zachwyceni “nową” wersją Iwony Pavlović. "Pięknie, naturalnie."; "Mega."; "Ślicznie pani Iwonko."; "Ja pani nie poznaje, ale pani ładnie wygląda" – pisali. 

Możliwe, że Iwony Pavlović nie zobaczymy w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"

Tej jesieni niestety nie zobaczymy kolejnej edycji “Tańca z gwiazdami”. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że części jurorów zabraknie w nowych odcinkach show. 

- Nasze źródła donoszą, że produkcja chce "odświeżyć" format także poprzez zmianę jurorów. – Najpewniej nie zobaczymy Iwony. Nie wiadomo, co z Andrzejem Grabowskim. Jak będzie, przekonamy się we wrześniu – takie pogłoski krążą w kuluarach. 

Źródło: Plotek