Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Iwona Pavlović skomentowała występy Dagmary Kaźmierskiej w "TzG". Dosadne słowa
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 23.04.2024 08:40

Iwona Pavlović skomentowała występy Dagmary Kaźmierskiej w "TzG". Dosadne słowa

Taniec z Gwiazdami
fot. KAPIF

Uczestnictwo Dagmary Kaźmierskiej w “Tańcu z Gwiazdami” dobiegło końca. Celebrytka jednak nie odpadła z programu, a sama zrezygnowała z niego, decyzję swoją argumentując problemami zdrowotnymi. Iwona Pavlović, która do tej pory nie szczędziła jej kąśliwych uwag, postanowiła skomentować tę sytuację. 

Dagmara Kaźmierska ostro oceniana przez jury "Tańca z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska była zdecydowanie fenomenem obecnej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Choć wielokrotnie podkreślała, że ma problemy zdrowotne związane z nogami, postanowiła wziąć udział w formacie i szybko udowodniła, że pomimo tych trudności, świetnie bawi się na parkiecie. Innego zdania było jednak jury, które niemal każdy jej występ oceniało dość kąśliwie, dając jej jedne z najniższych not. 

Część widzów zwróciło uwagę na to, że taniec, który wykonywała “królowa życia” wraz z Marcinem Hakielem najrzewniej komentowała Iwona Pavlović, nie szczędząc przy tym krytyki kierowanej w stronę celebrytki. Ich zacięte dyskusje zdecydowanie dodawały pikanterii programowi, jednocześnie wzbudzając wiele emocji i zainteresowania.

Pomimo tego celebrytce udawało się przechodzić z odcinka na odcinek. Zawdzięczała to widzom, którzy zawzięcie oddawali głosy na nią, zapewniając jej przy tym dalszy angaż w formacie, a sobie rozrywkę. Ostatecznie jednak Dagmara Kaźmierska postanowiła odejść z programu.

Marcin Miller skomentował zmiany w TVP. Padły bardzo wymowne słowa

Iwona Pavlović ostro skomentowała udział Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami"

Podczas odcinka emitowanego w minioną niedzielę na parkiecie zabrakło Dagmary Kaźmierskiej, mimo to postanowiła zabrać głos. Pojawiła się za to na wielkim telebimie ustawionym w studio. Zwróciła się do Marcina Hakiela, który zawzięcie uczył ją tanecznych kroków, nie zabrakło również słów skierowanych do widzów, którzy tak kibicowali jej i ochoczo oddawali głosy. Postanowiła w swojej wypowiedzi kilka słów skierować również do Iwony Pavlović.

Kochana moja najpiękniejsza Alexis, odetchniesz w końcu z ulgą - powiedziała celebrytka.

A jak jej występy skomentowała “Czarna Mamba”? W rozmowie z Pomponikiem stwierdziła, że “królowa życia” jest najgorszą uczestniczką “Tańca z Gwiazdami”. Nie szczędziła jej kąśliwych uwag. Przypomnijmy - Dagmara Kaźmierska stała się niechlubną zdobywczynią najniższej ilości punktów, a za swój ostatni taniec zdobyła jedynie 7 głosów od jury.

Już podium się zmienia, bo Dagmara wskoczyła na pierwsze miejsce [przyp. red. wśród najgorzej tańczących uczestników] To też dlatego, że ona tak naprawdę nie za bardzo tańczyła. Wszystkie tańce, które ona robiła, były identyczne i żaden taniec nie miał znamion danego tańca, danego rodzaju. Myślę, że tak, zajęła pierwsze miejsce - powiedziała Iwona Pavlović.

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel utrzymuje ukochanego? Kevin Mglej ujawnił prawdę

Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z "Tańca z Gwiazdami" z powodów zdrowotnych

Choć udział Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami" spotkał się zarówno z zachwytem, jak i poirytowaniem wśród widzów, celebrytce udawało się przechodzić do kolejnych odcinków z pomocą głosów, które oddawali na nią fani. Ostatecznie jednak postanowiła zrezygnować z dalszego udziału w nim, tłumacząc się problemami zdrowotnymi, których miała nabawić się podczas treningów.

Na nagraniu, które “królowa życia” zamieściła na Instagramie, wyjaśniła, że zmaga się z pękniętym żebrem, jednak dolegliwości, które towarzyszą temu urazowi, są bardzo uciążliwe. Wyznała, że z tego powodu ma nawet problemy z oddychaniem.

Przychodzę do Was z bardzo smutną wiadomością, przynajmniej dla mnie - muszę zrezygnować z programu “Tańca z Gwiazdami” […] Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem […] Mam problem nawet z oddychaniem […] Całą noc nie spałam dzisiaj. Jednak nie dam rady dalej. Przepraszam Was, jeśli Was zawiodłam, bo wiem, że chcieliście, żebym doszła do finału - wyjaśniła.