Rozrywka.Goniec.pl > Iwona Pavlovic

Iwona Pavlovic

Iwona Pavlović i Anna Lewandowska
29.05.2024 16:06 Lewandowska dodała jedno nagranie i się zaczęło, rozpętała się burza. Pavlović zabrała głos

W ostatnim czasie Anna Lewandowska mierzy się z wieloma nieprzychylnymi komentarzami, a wszystko za sprawą jej pasji, którą jest bachata. Jest to zmysłowy taniec, który nieustanne szlifuje z przystojnym trenerem. Ich pląsy zostały jednak szeroko komentowane, a żonie piłkarza internauci zarzucali nawet zdradę. Do całej sytuacji postanowiła odnieść się Iwona Pavlović.

Beata Tyszkiewicz i Iwona Pavlović
22.05.2024 16:05 Co się dzieje z Beatą Tyszkiewicz? Iwona Pavlović się wygadała

Przed kilkoma laty Beata Tyszkiewicz i Iwona Pavlović wspólnie zasiadały za panelem jurorskim w “Tańcu z Gwiazdami”. Jakiś czas temu aktorka zniknęła jednak z programu oraz przestała pokazywać się publicznie, a wszystko to za sprawą problemów zdrowotnych. Tancerka w niedawno udzielonym wywiadzie zdradziła, czy ma kontakt z artystką.

Zbigniew Wodecki i Iwona Pavlović
22.05.2024 08:45 Iwona Pavlović wspomina Zbigniewa Wodeckiego w rocznicę jego śmierci

22 maja minęło dokładnie siedem lat od śmierci Zbigniewa Wodeckiego. Iwona Pavlović, jurorka "Tańca z Gwiazdami", z tej okazji postanowiła wspomnieć zmarłego artystę. Podzieliła się również wzruszającą historią związaną z ich wspólną pracą.

Iwona Pavlović i Krzysztof Rutkowski
06.05.2024 18:43 Tyle Rutkowski włożył do komunijnej koperty. Pavlović aż się roześmiała

Niedawno Krzysztof Rutkowski zdradził szczegóły związane z Pierwszą Komunią jego syna. Opowiedział o licznych gościach, którzy tego dnia pojawią się na imprezie, a także o niesamowitych prezentach dla Krzysia Juniora. Wyjawił również, ile pieniędzy włożył w kopertę, którą podarował dziecku z okazji chrztu. Iwona Pavlović nie kryła swojego rozbawienia, gdy dowiedziała się, jaka to była kwota.

Iwona Pavlović
05.05.2024 11:12 Prawda o małżeństwie Iwony Pavlović wyszła na jaw. Tego jej zabrania

Iwona Pavlović to od lat jedna z najbardziej rozpoznawalnych jurorek telewizyjnych show. Od 2009 r. związana jest z Wojciechem Oświęcimskim. Popularna “Czarna Mamba” opowiada o swojej relacji z mężem. 

Julia "Maffashion" Kuczyńska, Michał Danilczuk i Rafał Maserak
28.04.2024 23:21 Zaskakujące sceny w "TzG". Maserak zabrał głos i się zaczęło. Publika się z nim nie zgodziła

Maffashion i Michał Danilczuk już wiedzą, że zatańczą w finałowym odcinku "Tańca z gwiazdami". Nim jednak usłyszeli radosne wieści, w programie doszło do niesłychanych scen. W pewnej chwili publiczność zaczęła buczeć, a jeden z jurorów został zaatakowany przez Iwonę Pavlović.

Taniec z Gwiazdami
23.04.2024 08:40 Iwona Pavlović skomentowała występy Dagmary Kaźmierskiej w "TzG". Dosadne słowa

Uczestnictwo Dagmary Kaźmierskiej w “Tańcu z Gwiazdami” dobiegło końca. Celebrytka jednak nie odpadła z programu, a sama zrezygnowała z niego, decyzję swoją argumentując problemami zdrowotnymi. Iwona Pavlović, która do tej pory nie szczędziła jej kąśliwych uwag, postanowiła skomentować tę sytuację. 

Iwona Pavlović, Rafał Maserak i Dagmara Kaźmierska
22.04.2024 10:02 Dagmara Kaźmierska skrytykowana w "Tańcu z Gwiazdami". Dosadne słowa jurorów

Nagła decyzja Dagmary Kaźmierskiej o opuszczeniu programu "Tańca z Gwiazdami" wstrząsnęła fanami programu i wiele osób żałowało, że w kolejnych odcinkach zabraknie charyzmatycznej "Królowej życia". Wygląda jednak na to, że jurorzy nie tęsknią za uczestniczką, która pobiła rekord najniżej ocenionego tańca w historii programu.

Iwona Pavlović i Beata Tyszkiewicz
17.04.2024 16:27 Pavlović szczerze o Tyszkiewicz. "Nie szukam z nią kontaktu"

Iwona Pavlović i Beata Tyszkiewicz to bez wątpienia dwie postacie, które wywarły ogromny wpływ na kultowy "Taniec z gwiazdami". Do historii przeszły ich sprzeczki na planie programu i wiele osób do dziś zastanawia się, jak w rzeczywistości wyglądały ich relacje. “Czarna Mamba” w końcu postanowiła zdradzić nieco więcej. Czy nadal ma kontakt z legendarną aktorką?

Conan Kaźmierski i Dagmara Kaźmierska
15.04.2024 13:22 Conan się doigrał? Produkcja "TzG" ukarała syna Dagmary Kaźmierskiej

Ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami" przyniósł kolejne zaskoczenie dla telewidzów. Conan Kaźmierski postanowił przeprosić Iwonę Pavlović za swoje wcześniejsze zachowanie... ale okazuje się, że mimo tego produkcja show postanowiła go ukarać. Co dokładnie postanowiono zrobić z synem Dagmary Kaźmierskiej?

Dagmara Kaźmierska
15.04.2024 11:44 Wiadomo, dlaczego Dagmara Kaźmierska nie odpadła z "Tańca z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska należy do ulubienic widzów "Tańca z gwiazdami", choć bez wątpienia nieco brak jej umiejętności tanecznych. "Królowa życia", mimo krytyki ze strony jurorów i najniższego wyniku w historii show, zdołała awansować do kolejnego odcinka. Wiele osób nie kryje swojego rozczarowania.

Iwona Pavlović, Dagmara Kaźmierska i Conan Kaźmierski
15.04.2024 10:20 Conan przeprosił Iwonę Pavlović po ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami"

Do wyjątkowo niespodziewanej sytuacji doszło w "Tańcu z gwiazdami". Dagmara Kaźmierska, mimo krytyki ze strony jurorów i najniższego wyniku w historii show, zdołała awansować do kolejnego odcinka. Internauci nie kryją swojego rozczarowania, a sama celebrytka zdaje się nie przejmować tym, co dzieje się dookoła jej występu w programie.

Ivona Pavlovic
14.04.2024 19:18 Iwona Pavlović szczerze o poprzednim jury "TzG". Nie będą zadowoleni

Iwona Pavlović w jednym z ostatnich wywiadów nie gryzła się w język i stanowczo podsumowała pracę poprzedniego jury "Tańca z Gwiazdami". - Tam każdy był sam dla siebie - mówi. Popularna jurorka nie ukrywa, że znacznie lepiej odnajduje się w nowym gronie kolegów z jury.

Taniec z Gwiazdami
08.04.2024 13:06 Pavlović wypaliła, co myśli o słowach Conana. Nikt by się tego nie spodziewał

W minioną niedzielę Dagmara Kaźmierska wraz z Marcinem Hakielem po raz kolejny stanęli na parkiecie “Tańca z Gwiazdami”, by tym razem zaprezentować Paso Doble. Ich wykonanie niestety nie wszystkim przypadło do gustu, w tym Iwonie Pavlović, co sprawiło, że syn celebrytki, Conan, postanowił bronić sławną mamę. “Czarna Mamba” zdecydowała, że odpowie młodemu mężczyźnie.

Taniec z Gwiazdami
08.04.2024 09:55 Syn Kaźmierskiej wparował na scenę i przygadał Pavlović. Od razu odpowiedziała

W minioną niedzielę wyemitowany został kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami". Dagmara Kaźmierska oraz partnerujący jej Marcin Hakiel ponownie otrzymali najniższą notę od jury, a dodatkowo “królowa życia” usłyszała od Iwony Pavlović kilka nieprzychylnych słów dotyczących jej występu. W pewnym momencie na parkiet wkroczył syn celebrytki, Conan, broniąc swojej mamy. Jednocześnie przygadał “Czarnej Mambie”.

Iwona Pavlović i Dagmara Kaźmierska
01.04.2024 11:05 "Taniec z Gwiazdami". Iwona Pavlović oceniła występ Dagmary Kaźmierskiej. Dosadne słowa

Uczestnictwo Dagmary Kaźmierskiej w “Tańcu z Gwiazdami” wywołało lawinę sprzecznych emocji - część widzów cieszyła się jej angażu do tanecznego show, inni zaś byli przeciwni tej decyzji. Obecnie celebrytka przeszła do 6. odcinka, ale zanim usłyszała tę nowinę, w jej stronę padło wiele gorzkich słów, w tym od Iwony Pavlović.

Taniec z Gwiazdami
01.04.2024 08:41 Zaskakujące sceny w "Tańcu z Gwiazdami". Sokołowska nagle wskoczyła na stół jurorów

Za nami piąty odcinek “Tańca z Gwiazdami”. Podczas świątecznego wydania show nie zabrakło emocjonujących i spektakularnych występów, poprzedzonych ciężką pracą i wyczerpującymi treningami. Jedną z artystek, która dała popis swoich tanecznych zdolności, była Anita Sokołowska. Aktorka wraz z Jackiem Jeschke zdecydowanie skradli show swoim spektakularnym występem.

Iwona Pavlović
27.03.2024 09:59 Iwona Pavlović tęskni za jurorem "TzG". Jej słowa wywołują łzy

W ostatnim czasie powrócił temat “Tańca z Gwiazdami”. Odnowione taneczne show wystartowało wraz z początkiem marca i szybko wzbudziło zainteresowanie widzów. Iwona Pavlović, która już od lat ocenia pląsy artystów, postanowiła otworzyć się na temat jednej z dawnych jurorek.

”Taniec z Gwiazdami”
24.03.2024 19:54 Skandal w "Tańcu z Gwiazdami"? Jurorka spotyka się, ze swoim były mężem

O głośnym rozstaniu jurorki ”Tańca z Gwiazdami” z byłym mężem kilkanaście lat temu rozpisywała się kolorowa prasa. Temat nieoczekiwanie powrócił, ponieważ ponownie zamężna Iwona Pavlović zdradziła, że wciąż spotyka się z dawnym ukochanym. Czy udało im się rozejść w zgodzie i jak teraz wyglądają ich relacje? Celebrytka nie pozostawiła co do tego żadnych wątpliwości.

Iwona Pavlović Dagmara Kaźmierska "Taniec z gwiazdami"
18.03.2024 11:44 Iwona Pavlović skomentowała tango Kaźmierskiej. W komentarzach burza!

Fani Dagmary Kaźmierskiej znów udowodnili, że celebrytka może na nich liczyć. "Królowa życia" mimo permanentnego okupowania ostatniego miejsca w tabeli jurorskiej awansowała do 4. odcinka "Tańca z gwiazdami". Na wizji Iwona Pavlović krótko i surowo oceniła jej taniec. Nieco więcej (i jeszcze bardziej krytycznie) powiedziała za kulisami. Swoim wyznaniem wywołała istną burzę komentarzy.

Ewa Kasprzyk i Iwona Pavlović
17.03.2024 21:29 Pokłóciły się na antenie! Intwerweniował Ibisz

To był bardzo emocjonujący odcinek programu “Taniec z Gwiazdami”. Jurorzy jak zawsze dali czadu w trakcie oceniania uczestników. Jednak bardzo mocna wymiana zdań była po występie Roksany Węgiel.

Iwona Pavlović
17.03.2024 15:54 Jurorka "TZG" ucieka z Warszawy. Pokazała jak mieszka

”Taniec z Gwiazdami” powrócił na antenę Polsatu po długiej przerwie, a widzowie spragnieni są wieści o programie i uczestnikach bardziej niż kiedykolwiek. Jedna z jurorek nowej edycji programu pokazała swoją prywatną codzienność. Gdzie teraz mieszka? 

Dagmara Kaźmierska i Iwona Pavlović
12.03.2024 13:34 Pavlović komentuje kryminalną przeszłość Dagmary Kaźmierskiej

Udział Dagmary Kaźmierskiej w “Tańcu z gwiazdami” spotkał się ze sprzecznymi emocjami, tworząc dwa przeciwstawne sobie obozy. Część widzów cieszyła się, że charyzmatyczna celebrytka ponownie pojawi się na ekranach, inni zaś nie kryli swojego oburzenia, wypominającej kryminalną przeszłość. A co o tym wszystkim myśli Iwona Pavlović?

Taniec z gwiazdami
10.03.2024 22:49 Lawina komentarzy po występie Dagmary. Oberwało się Pavlović

Drugi odcinek ”Tańca z Gwiazdami” przyniósł nawet więcej emocji niż pierwszy. Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel wcieli się w Barbie i Kena, tańcząc cha-chę do piosenki z filmu ”Barbie”. Na social mediach widzimy ogrom komentarzy, chwalących ”Królową życia”, a wytykających Pavlović.

Agnieszka Kaczorowska, Iwona Pavlović
04.03.2024 22:19 Mocne słowa Pavlović o Kaczorowskiej. "Naśmiewała się"

W minioną niedzielę wyruszyła 14. edycja programu “Taniec z Gwizdami” i jak się okazuje, razem z nią wielka burza w sieci. Agnieszka Kaczorowska skomentowała jednego z nowych jurorów tanecznego show, Tomasza Wygodę, przez co spadła na nią fala krytyki. Iwona Pavlović również nie oszczędzała słów w sprawie. Zapytana o tancerkę, wyjawiła nieznane do tej pory informacje.

Taniec z Gwiazdami
03.03.2024 22:37 Pierwsze starcie między jurorami TzG. Kasprzyk drwi z Pavlović

Trwa właśnie debiutancki odcinek 14. edycji ”Tańca z Gwiazdami”. Format został odświeżony i wśród uczestników pojawiło się wiele znanych gwiazd. Jurorzy są bezlitośni i krytycznie oceniają nie tylko tancerzy, ale też i samych siebie. Ewa Kasprzyk drwi z Pavlović w telewizji na żywo. 

Taniec z Gwiazdami
03.03.2024 21:19 Jurorzy TzG nie mają litości. Noty są DRAMATYCZNE

Trwa właśnie pierwszy odcinek 14. sezonu ”Tańca z Gwiazdami” na Polsacie. Już po pierwszych minutach można poznać, że program został odświeżony. Wystąpiły już pierwsze gwiazdy, a jurorzy są ostrzejsi niż wcześniej. 

Iwona Pavlović
12.09.2023 21:13 Iwona Pavlović pokazała się bez makijażu. Fani jej nie poznali

Iwona Pavlović korzysta ostatnio z przerwy w “Tańcu z gwiazdami” i odpoczywa od pracy. Wciąż jest jednak aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się fragmentami codzienności z fanami. Ostatnio bardzo ich zadziwiła, publikując zdjęcie bez grama makijażu. Zobaczcie, czy wy też jej nie poznacie. 

  • 1
  • 2