Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Dagmara Kaźmierska skrytykowana w "Tańcu z Gwiazdami". Dosadne słowa jurorów
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 22.04.2024 10:02

Dagmara Kaźmierska skrytykowana w "Tańcu z Gwiazdami". Dosadne słowa jurorów

Iwona Pavlović, Rafał Maserak i Dagmara Kaźmierska
fot. AKPA, KAPIF

Nagła decyzja Dagmary Kaźmierskiej o opuszczeniu programu "Tańca z Gwiazdami" wstrząsnęła fanami programu i wiele osób żałowało, że w kolejnych odcinkach zabraknie charyzmatycznej "Królowej życia". Wygląda jednak na to, że jurorzy nie tęsknią za uczestniczką, która pobiła rekord najniżej ocenionego tańca w historii programu.

Dagmara Kaźmierska wycofała się z "Tańca z gwiazdami". Jurorzy odetchnęli z ulgą?

Dagmara Kaźmierska bez wątpienia była ulubienicą widzów i miała niezwykłą charyzmę - to właśnie dzięki temu, pomimo wyjątkowo słabych not za swoje występy, konsekwentnie awansowała do kolejnych etapów "Tańca z gwiazdami". Niestety problemy zdrowotne zmusiły ją do rezygnacji z dalszej rywalizacji, co wiele osób przyjęło z nieskrywanym rozczarowaniem.

Dagmara Kaźmierska od dłuższego czasu borykała się z silnym bólem nóg, będącym skutkiem groźnego wypadku samochodowego. Jakby tego było mało, podczas jednego z treningów do niedzielnego ćwierćfinału "Tańca z gwiazdami" doznała kontuzji żeber, co skutecznie uniemożliwiło jej kontynuowanie udziału w programie.

Tomasz Wygoda, Ewa Kasprzyk, Iwona Pavlović, Rafał Maserak
fot. AKPA
Maciej Musiał wystąpił z mamą na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Widzowie nie mogli się nadziwić

Jurorzy wbili szpilę Dagmarze Kaźmierskiej? Padły mocne słowa

Choć "Królowa życia", przekazując fanom przykrą informację o rezygnacji z "Tańca z gwiazdami", nie ukrywała swojego rozczarowania, to nie wszyscy jej odejście z programu przyjęli z równie wielkim smutkiem. Najlepszym tego dowodem są słowa jurorów w ostatnim odcinku, w którym ewidentnie nawiązali do występów Dagmary Kaźmierskiej.

W niedzielę wieczorem rozpoczął się ćwierćfinał "Tańca z gwiazdami", w którym już zabrakło "Królowej życia" i tanecznego partnera, Marcina Hakiela. Każda z gwiazd musiała przygotować dwie choreografie, a do jednej z nich zaprosić swoich bliskich. Podczas oceniania występów gości specjalnych jurorzy nie mogli się powstrzymać od złośliwych uwag skierowanych w stronę Dagmary Kaźmierskiej. Szczególnie było to widać po występie Macieja Musiała. 

Dagmara Kaźmierska zapadła w pamięć jurorom? Delikatnie nawiązali do jej występów

Rafał Maserak, oceniając taneczne umiejętności mamy aktora, Anny Markiewicz-Musiał, wspomniał, że niektóre byłe gwiazdy nie radziły sobie na parkiecie tak dobrze, jak ona.

Były gwiazdy, które nie tańczyły tak na obcasie - powiedział juror, po występie aktora i jego mamy.

Temat kontynuowała Iwona Pavlović, która po występie Krzysztofa Szczepaniaka wprost powiedziała, że zdarzały się osoby, które nie były w stanie w ciągu tygodnia nauczyć się choreografii.

Zdarzały się w tym programie gwiazdy, które nie były w stanie przez tydzień nauczyć się tyle, co ty - oceniała Iwona Pavlović.

Wygląda na to, że odejście Dagmary Kaźmierskiej z programu "Tańca z Gwiazdami" sprawiło, że jurorzy mogli sobie pozwolić na nieco więcej uszczypliwości - tym razem bez ryzyka spotkania się z ciętą ripostą ze strony "Królowej życia" lub jej syna Conana. Uważacie, że ich komentarze były na miejscu?

Dagmara Kaźmierska, Iwona Pavlović, Tomasz Wygoda, Marcin Hakiel
fot. AKPA