Rozrywka.Goniec.pl > Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel
30.09.2023 16:33 Plotki o ślubie okazały się prawdą. Tomasz Kammel wszystko potwierdził

Tomasz Kammel długo ukrywał to przed internautami. Prowadzący “Pytanie na śniadanie” wciąż nie przestaje zaskakiwać i wreszcie ujawnił trzymany w tajemnicy sekret. Fotografie ze ślubu, które zamieścił w mediach społecznościowych Damian Michałowski z “Dzień dobry TVN” nie pozostawiają cienia wątpliwości. 

Krzan Kammel
22.09.2023 12:25 "Pytanie na śniadanie". Skandaliczne zachowanie Izabelli Krzan. Kammel się zagotował

Izabella Krzan i Tomasz Kammel tworzą jeden z najbardziej lubianych duetów programu “Pytanie na śniadanie”. Prezenter niespodziewanie ujawnił kulisy pracy na planie śniadaniówki. Opowiedział o skandalicznym zachowaniu współprowadzącej.

Pytanie na śniadanie, Izabella Krzan, Tomasz Kammel
07.09.2023 14:12 Tomasz Kammel zaliczył wpadkę w "Pytaniu na śniadanie". Ekspertka zwróciła mu uwagę

Tomasz Kammel i Izabella Krzan w czwartkowym wydaniu śniadaniówki TVP gościli wielu gości i przeprowadzili ciekawe rozmowy z ekspertami. Podczas przedstawiania jednej ze specjalistek, prezenter “Pytania na śniadanie” zaliczył wpadkę. Kobieta zwróciła mu uwagę, a ten od razu zaczął się tłumaczyć. Jak wybrnął z całej sytuacji? 

Kammel Krzan
18.08.2023 11:40 "Pytanie na śniadanie". Tomasz Kammel szczerze o swoich uczuciach do Izy Krzan. Już tego nie ukrywa

Tomasz Kammel i Izabella Krzan tworzą jeden z najpopularniejszych wśród widzów duetów programu “Pytanie na śniadanie”. Prezenter postanowił wyznać w mediach społecznościowych swoje uczucia do koleżanki  pracy. To niemałe zaskoczenie dla jego fanów.

"Pytanie na śniadanie"
15.08.2023 22:04 Tomasz Kammel przerwał gościowi w "Pytaniu na śniadanie". Poszło o poglądy

We wtorkowym wydaniu programu “Pytanie na śniadanie” został poruszony temat Bitwy Warszawskiej. Tomasz Kammel w pewnym momencie zdecydował się przerwać swojemu rozmówcy. 

Izabella Krzan i Tomasz Kammel
13.08.2023 17:14 Co łączy Tomasza Kammela z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP w końcu rozwiał wątpliwości

Tomasz Kammel i Izabella Krzan są świetnym duetem pracującym na planie “Pytania na śniadanie”. Ewidentnie widać, że bardzo dobrze się ze sobą dogadują i mają wzorowe relacje. Ich zażyłość zapewne interesuje fanów. To dlatego też jedna z internautek pokusiła się o dość niedyskretny zarzut, a mianowicie o uczucia, którymi prezenter darzy swoją koleżankę z planu. Niebywałe, co jej odpowiedział.

Tomasz Kammel
13.08.2023 15:09 Tomasz Kammel pokazał brata. Dzieli ich 26 lat różnicy

Niewiele osób wiedziało, że Tomasz Kammel ma młodszego brata. Dzieli ich aż 26 lat różnicy. Prezenter pochwalił się ich wspólnym zdjęciem, a fani nie mogli wyjść z podziwu. Podobni?

Tomasz Kammel, Aleksandra Kostka
06.08.2023 09:52 Tomasz Kammel przerwał prognozę pogody w "PnŚ". Przekazał tajemniczą wiadomość

Tomasz Kammel niespodziewanie przerwał prognozę pogody w “Pytaniu na śniadanie” i zaskoczył Aleksandrę Kostkę na wizji. Prowadzący śniadaniówkę TVP przekazał jej tajemniczą wiadomość napisaną na małej karteczce. Chwilę później wszystko się wydało. 

Cichopek Kammel
05.08.2023 17:35 "Pytanie na śniadanie". Tomasz Kammel ocenił pracę z Katarzyną Cichopek

Tomasz Kammel i Katarzyna Cichopek poprowadzili wspólnie sobotnie wydanie programu “Pytanie na śniadanie”. Dziennikarz za pośrednictwem mediów społecznościowych wyznał, jak pracowało mu się z koleżanką ze śniadaniówki.

Izabella Krzan, Tomasz Kammel
24.07.2023 14:19 Tak zwraca się Tomasz Kammel do Izabelli Krzan. Prezenterka "Pytania na śniadanie" ujawniła jak nazywa ją współprowadzący

Ostatnio Izabella Krzan i Tomasz Kammel byli na urlopie i przez pewien czas widzowie “Pytania na śniadanie” nie mogli ich oglądać na ekranie. Teraz para prowadzących wróciła z wypoczynku i od razu zrobiła zamieszanie w śniadaniówce TVP. Izabella Krzan postanowiła bowiem zdradzić, jak zwraca się do niej kolega z duetu. W trakcie, gdy dwójka gospodarzy obserwowała, jak gościni przyrządza kwiaty w kuchni, prezenterka wyjawiła, jak nazywa ją dziennikarz. 

Izabella Krzan i Tomasz Kammel
04.07.2023 17:35 Izabelli Krzan zaszalała na planie "Pytania na śniadanie". Części garderoby leciały na ziemię

"Pytanie na śniadanie" to obok "Dzień dobry TVN" ulubiony program śniadaniowy Polaków. Duża przy tym zasługa prowadzących, którzy potrafią przyciągnąć przed telewizory osoby, którym nie do końca po drodze z Telewizją Polską. Choć prym w tej materii wiodą Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek, to doskonale radzi sobie również duet Izabella Krzan i Tomasz Kammel. Dali tego dowód w jednym z ostatnich odcinków.

Tomasz Kammel
23.06.2023 10:58 Tomasz Kammel straci pracę? Najnowsze doniesienia z TVP zasmuciły fanów

Niedawno informowaliśmy o potężnych roszadach w "Dzień dobry TVN", w których wyniku pracę straciła, m.in. Małgorzata Rozenek. Okazuje się, że zaskakujące decyzje zapadły również na Woronicza i pracę stracić może inna gwiazda - Tomasz Kammel.

Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel
15.06.2023 22:19 Katarzyna Niezgoda stanęła na ślubnym kobiercu. Była ukochana Tomasza Kammela powiedziała "tak"

Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel przez lata należeli do najpopularniejszych i najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Popularny prezenter i businesswoman poznali się podczas konferencji w 2004 roku. Prezenter prowadził wydarzenie, natomiast jego przyszła ukochana była prelegentką. Choć dziennikarz ponoć został trafiony przez "sycylijski piorun" i zakochał się od razu, to ich drogi ostatecznie się rozeszły. Teraz Katarzyna Niezgoda jest żoną znanego aktora.

Kammel Badach
15.06.2023 19:58 Tomasz Kammel natychmiast zareagował na słowa Badacha. Wywołał burzę w sieci

Kuba Badach zamieścił w sieci oświadczenie, w którym wyjaśnił powody swojego występu na festiwalu w Opolu, organizowanym przez TVP. Pod wpisem artysty pojawiło się mnóstwo komentarzy. Sprawę skomentował również Tomasz Kammel, który był jednym z prowadzących wydarzenia. Internauci szybko mu odpowiedzieli.

Agata Młynarska Tomasz Kammel
14.06.2023 14:34 Opole 2023. Tomasz Kammel ostro zareagował na zaczepki Agaty Młynarskiej

Tomasz Kammel w tym wyjątkowym przypadku postanowił nie milczeć, a asertywnie zareagować na przytyki Agaty Młynarskiej. Prezenterka surowo oceniła festiwal w Opolu i lekceważąco odniosła się do apelu, jaki gwiazdor TVP wystosował z opolskiej sceny. Czy po tej odpowiedzi Agata Młynarska pożałuje, że skrytykowała Tomasza Kammela?

Tomasz Kammel
13.06.2023 08:48 Po festiwalu w Opolu na Tomasza Kammela czekała niemiła niespodzianka. To było zbyt wiele

Tomasz Kammel, jako jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej, był jednym z prowadzących 60. Festiwal w Opolu. Choć całe wydarzenie przeszło bez większych skandali, to zakończyło się dla dziennikarza niemiłą niespodzianką.

Piasek, Tomasz Kammel
12.06.2023 15:54 Andrzej Piaseczny nie wytrzymał po słowach Tomasza Kammela. Ależ wypalił

Andrzej Piaseczny nie szczędził ostrych słów krytyki Tomaszowi Kammelowi. Dziennikarzowi TVP porządnie się oberwało. - Ciężko wychodzić na scenę opolskiego amfiteatru po tym, jak kończy się wydanie "Wiadomości" – skwitował Piasek. Co na to Kammel?

Tomasz Kammel
10.06.2023 23:24 Zaskakujące słowa Tomasza Kammela w Opolu. Zaczął mówić o TVN i Polsacie

60. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu rozpoczął konkurs premier, podczas którego nie zabrakło emocji. Tuż po wyłonieniu zwycięzcy, którym został Rafał Brzozowski, Tomasz Kammel zaskoczył wszystkich swoimi słowami. 

Tomasz Kammel
09.06.2023 14:47 Takie wykształcenie ma Tomasz Kammel. Duże zaskoczenie

Tomasz Kammel to obecnie jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej i bez wątpienia jeden z najwierniejszych jej pracowników. Dziennikarz w telewizji publicznej zatrudniony jest od 1997 roku i od 26 lat nieprzerwanie pojawia się na ekranach.

Tomasz Kammel
08.06.2023 09:42 Dziś zna go cała Polska. Poznajecie, kto jest na zdjęciu z młodości?

Niejednokrotnie widząc czyjeś zdjęcie z młodości, zastanawiamy się kto to jest. Gwiazdy lubią udostępniać zdjęcia z młodych lat, na których często wyglądają zupełnie inaczej niż obecnie. Tym razem jeden z polskich dziennikarzy postanowił pochwalić się fotografią zrobioną przed laty. Kto znajduje się na zdjęciu? Odpowiedź jest zaskakująca.

Tomasz Kammel
15.05.2023 15:55 Tomasz Kammel szczerze o pracy w TVP. Zdradził, kiedy odejdzie

Tomasz Kammel to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych polskich prezenterów telewizyjnych. Od lat kojarzony z Telewizją Polską dziennikarz ujawnił na swoim Instagramie, co musiałoby się stać, aby odszedł z pracy w TVP. Jego zabawna odpowiedź rozwiewa wszelkie wątpliwości, powodując uśmiech na twarzy.

Tomasz Kammel i Ida Nowakowska
02.05.2023 21:14 Tomasz Kammel zapomniał się w "Pytaniu na Śniadanie". Ida Nowakowska była zaskoczona

Twórcy “Pytania na Śniadanie” nie przestają zaskakiwać swoich widzów. We wtorek wielu fanów programu mogło przeżyć niemałe zaskoczenie, gdy zobaczyło stojącego u boku Idy Nowakowskiej Tomasza Kammela. Prezenter tak bardzo starał się stanąć na wysokości nowego zadania, że w pewnym momencie zupełnie dał się ponieść emocjom. Szoku nie mogła ukryć nawet sama jego redakcyjna partnerka.

Tomasz Kammel. Katarzyna Niezgoda
19.04.2023 15:11 Była partnerka Tomasza Kammela przerwała milczenie. Zdobyła się na szczere wyznanie

Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda tworzyli przez pewien czas bardzo zgodny związek. Potem atmosfera między nimi zaczęła się jednak psuć - w tle nie brakowało legalnych kontrowersji. Co dziś Niezgoda sądzi o byłym małżonku i czy wciąż ma z nim kontakt?

Tomasz Kammel i Izabella Krzan podpadli goszczącej w programie
12.04.2023 14:39 Zaskakujące sceny w "Pytaniu na śniadanie". Tomasz Kammel podpadł gościni. Wymowne słowa

Gospodarzami środowego wydania programu "Pytanie na śniadanie" byli Izabella Krzan i Tomasz Kammel. Na kanapie zasiadła z kolei pani Alicja, która jest animatorką i DJ-ką. Rozmowa nie potoczyła się jednak zgodnie z planem, gdyż kobieta ewidentnie była niezadowolona z pytań, które zadawali jej prowadzący.

Tomasz Kammel
13.03.2023 16:54 "Była wkurzona". Tomasz Kammel wspomina wywiad z Whitney Houston

Tomasz Kammel należał do prominentnych pracowników TVP  już pod koniec ubiegłego wieku. W 1999 roku w ramach kolejnego zawodowego wyzwania spłynęła na niego nobilitacja, jaką była możliwość przeprowadzenia wywiadu ze święcącą w tym czasie największe triumfy Whitney Houston. Okazuje się, że rozmowa nie była przyjemna.

Tomasz Kammel Kuba Wojewódzki
10.03.2023 10:37 Tomasz Kammel gorzko o przyjaźni z Kubą Wojewódzkim. Dlaczego ich drogi się rozeszły?

Tomasz Kammel i Kuba Wojewódzki przyjaźnili się przez wiele lat. Karierę w telewizji rozpoczynali w podobnym czasie, jednak każdy z nich poszedł własną, zawodową ścieżką. Z biegiem lat ta relacja uległa negatywnej zmianie, o której gorzko opowiedział gospodarz "Pytania na śniadanie". Tomasz Kammel pokusił się o przypuszczenia, dlaczego doszło do jej ochłodzenia. 

Tomasz Kammel
06.03.2023 14:10 Tomasz Kammel podzielił się wspaniałą informacją. "Spełniłem marzenie"

Tomasz Kammel opublikował w mediach społecznościowych promienny wpis, w którym przyznał, że spełniło się jego największe marzenie. Wyjaśnił powód swojej radości, której towarzyszy także pewna nostalgiczna historia. Prezenter żałuje, że o swoim dokonaniu nie może powiedzieć zmarłemu ojcu. 

Tomasz Kammel
24.02.2023 12:07 Tomasz Kammel nie chciał dłużej milczeć, zabrał głos nt. depresji. "Miałem w życiu trudne momenty"

Tomasz Kammel wyjawił, że w przeszłości zmagał się z problemami psychicznymi i korzystał ze specjalistycznej pomocy. Gwiazdor wyznał, że specjaliści od wizerunku sugerowali mu, by nigdy się do tego nie przyznawał.