Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > W "Dzień Dobry TVN" pojawiła się była ukochana Kammela. Zaczęli o nim rozmawiać!
Maja Szewczak
Maja Szewczak 31.01.2024 19:37

W "Dzień Dobry TVN" pojawiła się była ukochana Kammela. Zaczęli o nim rozmawiać!

W "Dzień Dobry TVN" pojawiła się była ukochana Kammela
fot. KAPIF; W "Dzień Dobry TVN" pojawiła się była ukochana Kammela

Katarzyna Niezgoda to znana ekonomistka i bankowiec. Głośno było, kiedy przez 10 lat tworzyła związek z Tomaszem Kammelem. Teraz natomiast wyszła za Pawła Markiewicza, z którym ostatnio udzielała wywiadu w “Dzień Dobry TVN”. Gdy padło pytanie o Kammela… Kobieta nie widziała żadnych przeszkód, by o nim porozmawiać. Co wyznała w związku z ich dawną relacją?

Katarzyna Niezgoda była Wiceprezeską Zarządu Banku BHP

Katarzyna Niezgoda studiowała prawo na Uniwersytecie Warszawskim, a w 1992 roku rozpoczęła pracę w kancelarii prawniczej. Jednak mimo skończonych studiów w tej dziedzinie, gwiazda się tam nie odnalazła i zmieniła pracę. Objęła stanowisko w banku. 

Kobieta ma na swoim koncie ogromny sukces, a mianowicie posadę jako Wiceprezes Zarządu Banku BHP oraz Członek Zarządu Banku BHP. Niestety została wmieszana w aferę bankową, w wyniku której banki poniosły straty na około 16 mln zł. Mimo tego znalazła się na liście najbardziej wpływowych Polek według Forbes. 

Do grona prowadzących "Pytanie na śniadanie" wkrótce dołączy nowa postać. Poprowadzi wyjątkowe wydanie. To osoba o wielkim sercu

Katarzyna Niezgoda i związek z Tomaszem Kammelem

Katarzyna Niezgoda była związana z prezenterem telewizyjnym przez ponad 10 lat. Tworzyli związek, o którym chętnie rozpisywała się prasa. Mimo że próbowali utrzymać swoją prywatność dla siebie, media bardzo interesowały się ich relacją. Co jakiś czas pojawiała się nowa informacja na temat ich kryzysu, natomiast oboje byli wytrwali i próbowali ratować ich związek. 

W roku 2009 Niezgoda została zwolniona z pracy i wtedy zaczął się najgorszy czas dla nich obydwu. Para przetrwała i tę próbę, która była dotychczas najtrudniejsza.

Niestety ich związek w ostateczności zakończył się klęską i para rozstała się w 2015 roku. W wywiadzie Niezgoda potwierdziła rozstanie.

Mogę potwierdzić, że rozstałam się z Tomaszem już jakiś czas temu - powiedziała w rozmowie z Party.pl

fot.KAPIF; Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel 

Katarzyna Niezgoda wypowiedziała się o Kammelu

Wraz ze swoim obecnym mężem Katarzyna Niezgoda pojawiła się ostatnio w “Dzień Dobry TVN”, gdzie udzieliła wywiadu. Para opowiadała o swojej relacji i o ślubie. Nieoczekiwanie padło pytanie o byłego partnera Tomasza. Wydawałoby się, że ekonomistka nie będzie chciała udzielić odpowiedzi w tej kwestii. Okazało się, że nie miała z tym żadnych problemów. 

Prowadzący wywiad zwrócił uwagę na media, które zawsze interesowały się jej przeszłym związkiem. Niezgoda stwierdziła, że nie przejmowała się tym, aczkolwiek trochę ją to denerwowało. Teraz właściwie jest za to wdzięczna.

To jest dla mnie dużym zaskoczeniem. Kiedyś się na to mocno denerwowałam, bo wkurzały mnie ciągłe publikacje, zdjęcia paparazzi. Ale teraz po latach zmieniłam zdanie i doceniłam to, jestem za to wdzięczna - wyznała.

fot.KAPIF; Katarzyna Niezgoda i Paweł Markiewicz