Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tomasz Kammel w ogniu krytyki, gwiazdor TVP opublikował przeprosiny. "Jestem winny"
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 18.06.2024 15:56

Tomasz Kammel w ogniu krytyki, gwiazdor TVP opublikował przeprosiny. "Jestem winny"

Tomasz Kammel
fot. KAPIF

Po niedzielnym meczu, w którym reprezentacja Polski przegrała z piłkarzami z Holandii, na antenie TVN24 pojawiła się zaskakująca belka, którą postanowił skomentować Tomasz Kammel. Ostatecznie prezenter przeprosił za swoją reakcję. Jak odniósł się do swojego poprzedniego postu?

Niespodziewany pasek w TVN24 nie umknęła uwadze Tomasza Kammelowi

W niedzielę 16 czerwca Polska rozegrała swój pierwszy mecz na Euro 2024. Przeciwnikami naszej reprezentacji zostali piłkarze z Holandii. Walka była zacięta i pełna zwrotów akcji, ostatecznie jednak polskim sportowcom nie udało się zwyciężyć i przegrali z wynikiem 2:1. 

Tuż po meczu na antenie TVN24 pojawiła się zaskakująca belka informacyjna. Przekazano w niej wieści dotyczące przegranej polskiej reprezentacji i zrobiono to w bardzo oryginalny sposób.

O Holender! Przegraliśmy - widniało na pasku.

Belka szybko wzbudziła ogromne zainteresowanie i wielokrotnie została udostępniona w sieci. Wspomniał o niej również Tomasz Kammel i w niewybredny sposób ją skomentował, nawiązując do dawnych pasków ukazywanych na antenie TVP.

Siostra Lewandowskiego pokazała wspólne zdjęcie. Wiadomo, jakie mają relacje

Tomasz Kammel komentuje pasek widniejący w TVN24

Belka, która pojawiła się na antenie TVN24, zaskoczyła wiele osób, w tym Tomasza Kammela. Prezenter postanowił skomentować to, co zobaczył i przekazał dalej relację opublikowaną przez Maje Life Harder, dodając do niej swoisty komentarz, nawiązujący do pasków TVP. 

Jako trener występów publicznych i komunikacji międzyludzkich zacząłem zastanawiać się, czy słynny gość od pasków z TVP Info nie szkoli teraz kolegów w TVN-ie - napisał w nieco prześmiewczym tonie Tomasz Kammel.

ZOBACZ TAKŻE: Dorota Gardias szczerze o rozstaniu z byłym partnerem. “Walczę o spokój dla mojej córki”

Tomasz Kammel przeprasza za swoją reakcję

Tomasz Kammel skomentował belkę widniejącą w TVN24, a jego reakcja obiła się szerokim echem w mediach. Prezenter ostatecznie zdecydował się za pośrednictwem mediów społecznościowych przeprosić za swój komentarz. W obszernej wypowiedzi podkreślił, że nie miał niczego złego na myśli, zaznaczając jednocześnie, że paski informacyjne, które pojawiały się w TVP wprawdzie bywały nieprzyjemne, ale niektóre potrafiły wywołać uśmiech na twarzach widzów. 

A skoro przepraszam, to znaczy, że jestem winny. A jak wiadomo, winni się tłumaczą. Chętnie skorzystam z możliwości. Powszechnie wiadomo, że absurdalna wojna na paski trwała w mediach parę ładnych lat. O głupotach, niegodziwościach i absurdach w nich zawartych szkoda nawet pisać. Niemniej czasami zdarzały się paski śmieszne, żeby nie powiedzieć zabawne - napisał na Instagramie - wyjaśnił prezenter.

Tomasz Kammel następnie wyjaśnił, że napis, który ukazał się na belce, bardzo mu się spodobał, choć potoczność tego zdania wyraźnie go zaskoczyła. Wspomniał także o poczuciu humoru.

Odniosłem wrażenie, że w TVP Info częściej sięgano po język potoczny. Z kolei w TVN-ie było bardziej formalnie. "O Holender..." miało absolutnie potoczny wydźwięk, a pojawiło się w TVN24. Stąd mój żart o paskowym specjaliście z TVP Info szkolącym u kolegów z konkurencji. Swoją drogą "O Holender" bardzo mi się podoba. Mam nadzieję, że to załatwia sprawę, bo przecież bez choćby odrobiny poczucia humoru my się tu wszyscy wykończymy - wyjaśnił Tomasz Kammel.