Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > To już pewne. W TVP zapadła decyzja ws. Tomasza Kammela
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 23.04.2024 18:49

To już pewne. W TVP zapadła decyzja ws. Tomasza Kammela

Tomasz Kammel
fot. KAPIF

Tomasz Kammel to prawdziwa ikona, która od niemal trzydziestu lat związana jest z Telewizją Polską. Popularny prezenter należy do ulubieńców widzów i nic dziwnego, że wiele osób martwiło się o jego posadę, gdy na Woronicza doszło do zmiany zarządu.

Tomasz Kammel ponownie pojawi się na antenie TVP. Czy to dobre wieści?

Tomasz Kammel po ostatnich roszadach w TVP został zwolniony, a na jego odejście, wraz z pojawieniem się nowych twarzy w czołowych programach stacji, było częścią szerszej modernizacji przeprowadzanej przez nowy zarząd Telewizji Polskiej. Wszystko po to, aby zerwać z wizerunkiem tuby propagandowej PiS i poniekąd zacząć wszystko od nowa.

Według najnowszych doniesień Tomasz Kammel może jednak powrócić do swojej macierzystej stacji. Popularny prezenter wkrótce ponownie pojawi się na antenie, co rodzi pytanie, czy to oznacza jego stały powrót do pracy?

"The Voice" bez Kammela i Tomaszewskiej!? Wiemy, kto może ich zastąpić

Tomasz Kammel padł ofiarą masowych zwolnień w TVP. Teraz powróci na ekrany

Wielka modernizacja mediów publicznych, która zainicjowana została w grudniu, przyniosła liczne zmiany. Z TVP pożegnały się najbardziej rozpoznawalne twarze stacji - najlepszym tego przykładem jest sztandarowy program Telewizji Polskiej "Pytanie na śniadanie". Z porannym formatem pożegnali się, m.in. Ida Nowakowska, Małgorzata Opczowska czy Małgorzata Tomaszewska. Tomasz Kammel, wraz z innymi, znalazł się w gronie tych, którzy musieli opuścić stację. Jednakże ostatnie wieści sugerują, że jego sytuacja może nie być tak fatalna, jak wszyscy zakładali.

Niezwykłe rozstanie i następnie powrót Kammela na antenę TVP jest wynikiem decyzji stacji dotyczących emisji już nakręconego sezonu muzycznego show "The Voice Kids". Tomasz Kammel będzie prowadził ten program w duecie z Idą Nowakowską. Para prezenterów będzie także obecna podczas finałowego odcinka programu, który zostanie nadany na żywo.

Tomasz Kammel
fot. KAPIF

Popularny prezenter wystąpi w finałowym odcinku "The Voice Kids" na żywo

Czy powrót Tomasza Kammela na antenę oznacza jego stały powrót do pracy w TVP? Na razie nic nie wskazuje na to, aby po zakończeniu "The Voice Kids" popularny prezenter miał kontynuować współpracę z telewizją publiczną. Oznacza to, że jego występ w finale muzycznego show może być jedynie krótkotrwałym powrotem do mediów publicznych... choć wiele osób liczy na to, że może być też zwiastunem wielkiego comebacku.

Tomasz Kammel wcześniej odniósł się do plotek dotyczących swojego zwolnienia z TVP, podkreślając swoją wiarygodność jako doświadczonego prezentera. Podobnie, Ida Nowakowska potwierdziła swoją obecność w finałowym odcinku "The Voice Kids", co sugeruje, że para prezenterów jest gotowa na powrót na antenę TVP, przynajmniej na czas realizacji finałowego odcinka talent show. Czy istnieje szansa na prawdziwy powrót Tomasza Kammela? Czas pokaże.

Tomasz Kammel
fot. KAPIF