Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "The Voice" bez Kammela i Tomaszewskiej!? Wiemy, kto może ich zastąpić
Maja Szewczak
Maja Szewczak 05.02.2024 21:35

"The Voice" bez Kammela i Tomaszewskiej!? Wiemy, kto może ich zastąpić

"The Voice of Poland" bez Kammela i Tomaszewskiej!?
fot.KAPIF

W Telewizji Polskiej od jakiegoś czasu następują wszelkiego rodzaju zmiany, które dotykają przede wszystkim prezenterów i prowadzących programów TVP. Kolejno zostają zwalniani w nieoczekiwanym momencie. Kammel pożegnał się niedawno z programem “Pytanie na śniadanie” i okazuje się, że to nie koniec. Możliwe, że razem z Tomaszewską będzie musiał odejść z “The Voice of Poland”. Kto ich zastąpi? 

Tomasz Kammel odszedł z "Pytania na śniadanie"

Tomasz Kammel to jeden z najpopularniejszych prezenterów Telewizji Polskiej oraz jeden z najbardziej lubianych przez widzów. Ostatnio musiał niestety pożegnać się z programem “Pytanie na śniadanie” razem z Izabellą Krzan. Aby zakończyć ten etap w swoim życiu zawodowym, wstawił na Instagrama wpis, w którym podsumował te kilkanaście  wspaniałych lat z produkcją.

Ekipa “Pytania na śniadanie” naprawdę jest najlepsza na świecie. Fajni ludzie, fajna energia, fajna więź. Taki team nie jest jak autobus komunikacji miejskiej, nie zjawia się co 10 minut - wyznał Kammel 

Z Polsatu do Pałacu Prezydenckiego? Znana dziennikarka może wystartować w wyborach

Kammel jako jedna z głównych twarzy "The Voice of Poland"

Tomasz Kammel był prowadzącym zarówno “The Voice of Poland”, jak i “The Voice Kids”. Programy te nie tylko kojarzą się z wybitnymi talentami, ale też z prowadzącym, który zawsze był pod wielkim wrażeniem uczestników i zarażał pozytywną energią. 

Ostatnio na Instagramie Tomasz Kammel wstawił zdjęcie z nagrań do kolejnej edycji “The Voice Kids”. Wyznał, że nie wie, skąd biorą się te dzieci i nie wie, kto je uczył śpiewać. Napisał, że nie może doczekać się, by pokazać widzom “te ich śpiewające skarby”. Wywnioskować można sentyment prezentera do programu, który wyszukuje nowe młode talenty. 

Ja wiem wszystko, no prawie wszystko. Wy natomiast nie wiecie nic. I szczerze Wam tej niewiedzy zazdroszczę - napisał na portalu Kammel 

fot.KAPIF; Tomasz Kammel 

Kammel i Tomaszewska odchodzą z programu?

Do tej pory “The Voice of Poland” prowadzili Tomasz Kammel, Aleksander Sikora oraz Małgorzata Tomaszewska. Według informacji, do których dotarł  serwis Pudelek, wynika, że może będziemy musieli się pożegnać z tymi prowadzącymi. Produkcja myśli już nad nowymi twarzami “Voice'a”.

Kandydatami na stanowisko prowadzących mają być Robert El Gendy i Robert Stockinger, czyli panowie z aktualnego składu “Pytania na śniadanie” oraz Barbara Kurdej-Szatan, która już prowadziła ten muzyczny program w siódmej, ósmej i dziewiątej edycji. Są to na razie tylko spekulacje, ponieważ nie mamy żadnych oficjalnych informacji w tej sprawie. 

fot.KAPIF; Tomasz Kammel