Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Kammel pokazał zdjęcie z pracy TVP i zabrał głos. Wyrzucili go z "PnŚ", a teraz...
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 01.02.2024 17:08

Kammel pokazał zdjęcie z pracy TVP i zabrał głos. Wyrzucili go z "PnŚ", a teraz...

Tomasz Kammel
KAPiF; Kammel pokazał zdjęcie z pracy TVP i zabrał głos

Niedawno media obiegła zaskakująca informacja dotycząca zwolnienia prezenterów “Pytania na śniadanie”. Choć wydawało się, że Tomasz Kammel nie musi obawiać się o swoją pozycję zawodową, prawda okazała się zgoła inna i również on pożegnał się z porannym formatem. Teraz pochwalił się, że ponownie zobaczymy go na wizji. 

Zwolnienia w "Pytaniu na śniadanie"

Jeszcze przed wyborami parlamentarnymi można było usłyszeć, że zmiana władzy w kraju będzie wiązała się również ze znaczną metamorfozą Telewizji Polskiej. Nie trzeba było długo czekać, by wyborcze obietnice zostały spełnione i już w grudniu widzowie dostrzegli, że został wyłączony sygnał TVP Info. Niedługo później znacznie zmieniły się “Wiadomości”, a następnie ruszyły rewolucje w “Pytaniu na śniadanie”.

W mediach systematycznie pojawiały się informacje o wprowadzonych roszadach w programie porannym. Zniknęli gospodarze, którzy do tej pory o poranku zabawiali oglądających, a na ich miejsce zostały wprowadzone nowe duety.

Kaźmierska w piórach, drapieżna Doda i roztańczony Hakiel. Tak prezentowały się gwiazdy na ramówce Polsatu

Tomasz Kammel zniknął z "Pytania na śniadanie"

Gdy pojawiały się informacje dotyczące zwolnień z “Pytania na śniadanie”, zastanawiano się, co z przyszłością Tomasza Kammela. Wielu widzów uważało, że pozostanie w programie, a obroni go jego długoletni staż w Telewizji Publicznej oraz ogromny profesjonalizm, którym się cechował. Niestety okazało się, że on również zniknie z porannego formatu. 

Prezenter postanowił publicznie pożegnać się z widzami oraz współpracownikami, przy okazji wspominając lata, które spędził na planie “Pytania na śniadanie”. W obszernym wpisie, który zamieścił na Instagramie, wyjawił, że “jest szczęściarzem, że mógł być częścią takiego przedsięwzięcia”. Zdradził, również, że nie był najlepszym kolegą z pracy.

Nie byłem idealnym kolegą z pracy. Stresowałem koleżanki z make-upu, bo nie pozwalałem malować sobie uszu. Denerwowałem wydawców, bo nie chciałem na antenie tańczyć - napisał.

Tomasz Kammel
fot. KAPIF; Kammel pokazał zdjęcie z pracy TVP i zabrał głos
Tomasz Kammel
fot. KAPIF; Kammel pokazał zdjęcie z pracy TVP i zabrał głos

Tomasz Kammel ma nowe zajęcie

Po tym, jak Tomasz Kammel zniknął z “Pytania na śniadanie”, widzowie zastanawiali się, czy i kiedy zobaczą go ponownie na szklanych odbiornikach. Okazuje się, że fani prezentera nie będą musieli długo czekać na ten moment, bowiem dziennikarza za niespełna miesiąc zobaczymy w… “The Voice Kids”

Ja wiem wszystko, noooo prawie wszystko. Wy natomiast nie wiecie nic. I szczerze Wam tej niewiedzy zazdroszczę […]  To, co zobaczyliśmy, usłyszeliśmy i przeżyliśmy podczas przesłuchań w ciemno do najnowszej edycji “The Voice Kids”, mogę opisać śmiało jako szczękoopadające wrażenie […] Trwają przygotowania do emisji pierwszego odcinka. Ja w dziupli lektorskiej nagrywam komentarze, a cała ekipa zaciera ręce i czeka, żeby pokazać Wam te nasze śpiewające skarby - napisał Tomasz Kammel.