Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Pytanie na śniadanie": zapowiedziano zwolnienia! Padły konkretne nazwiska
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 30.12.2023 08:09

"Pytanie na śniadanie": zapowiedziano zwolnienia! Padły konkretne nazwiska

Pytanie na śniadanie
KAPiF;Niespodziewane zwolnienia w "Pnś"

Od kilku tygodni nie milkną echa związane ze zmianami, jakie zachodzą w TVP. Jak łatwo można się domyślić, powstały dwa obozy - przeciwników oraz zwolenników tej znacznej metamorfozy. I choć na pierwszy ogień poszły programy informacyjne, widzowie zastanawiają się nad przyszłością formatów rozrywkowych. Krążą pogłoski, że z “Pytania na śniadanie” znikną znane nazwiska.

Ogromne zmiany w TVP

Od kilku dni w mediach dużo mówi się o działaniach nowego rządu, które na pierwszy ogień wzięły zmiany w Telewizji Polskiej. Widzowie już od dłuższego czasu alarmowali, że treści podawane przez stację, są nierzetelne, propagandowe, a momentami nawet nienawistne. 20 grudnia został wyłączony sygnał TVP Info, co wyraźnie zaniepokoiło polityków PiS.

Mówi się, że zmiany, które zachodzą w Telewizji Polskiej, mogą eskalować do znacznie większych rozmiarów. Wygląda, że te przypuszczenia mogą okazać się prawdą, bowiem znacznej metamorfozie uległy dobrze widzom znane “Wiadomości”, które, jak zauważyli widzowie, w ostatnim czasie miały służyć jako tuba propagandowa dla poprzedniej partii rządzącej. Ze szklanych ekranów zniknęło również kilka znanych twarzy.

Niebawem Magdalena Ogórek weźmie ślub?! Zdradził ją jeden szczegół i to na wizji

Będą zwolnienia w "Pytaniu na śniadanie"?

Wygląda na to, że obecnie rządząca partia polityczna zamierza wprowadzić telewizyjne rewolucje, a to, co widzimy na naszych ekranach, jest dopiero wstępem do tych ogromnych działań. Jak już wspomnieliśmy, wprawdzie TVP Info przestało nadawać, jednak niebawem wszystko ma ulec zmianie.

Kanał ma być bezstronny, a polityków mają zastąpić eksperci. Zniknie większość politycznych programów, m.in. “W tyle wizji” i nowe kierownictwo nie przewiduje czegoś podobnego. Dzień będzie podzielony na trzy bloki: ranny, popołudniowy i wieczorny - przekazały “Wirtualne media”.

Część osób zastanawiało się również nad przyszłością “Pytania na śniadanie” oraz gospodarzy programu. Choć mogłoby się wydawać, że format, w którym prezenterzy starali się być bezstronni w tej awanturze o publicznego nadawcę, jest bezpieczny, okazuje się, że było to bardzo mylne myślenie. Kto może czuć się bezpiecznie, a kto pożegna się z pracą?

Kto zniknie z "Pytania na śniadanie"?

Jak przekazał “Super Express”, być może już niebawem z “Pytaniem na śniadanie” będzie musiało pożegnać się kilku gospodarzy. A kto w tym zestawieniu jest na bezpiecznej pozycji? Dziennik zdradził, że o swoją pozycję nie muszą obawiać się dwaj prezenterzy - Tomasz Kammel oraz Tomasz Wolny.

A co z resztą obsady programu śniadaniowego? Tutaj “Super Express” nie miał już tak radosnych informacji. Okazuje się, że niepewną przyszłość w Telewizji Polskiej ma Małgorzata Opczowska. Co ciekawe, przed kilkoma dniami z pracą w TVP pożegnał się jej mąż, Jacek Łęski.

Opczowska była twarzą TVP Info. Raczej nie ma szans, by ją oszczędzono. Zresztą jej mąż już stracił pracę - przekazał dziennik.

To nie jest jednak koniec zaskakujących doniesień. Serwisowi udało się ustalić, że widmo bezrobocia unosi się także nad Idą Nowakowską. Argumentacją do jej zwolnienia mają być poglądy prezenterki, w zupełności niepasujące do nowej Telewizji Polskiej.

Małgorzata Opczowska
KAPIF;Niespodziewane zwolnienia w "Pnś"
Ida Nowakowska i Tomasz Wolny
KAPIF;Niespodziewane zwolnienia w "Pnś"

Źródło: “Wirtualne media”, “Super Express”