Rozrywka.Goniec.pl > Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska
20.04.2024 10:59 Ida Nowakowska wróci na antenę TVP, klamka zapadła. Gwiazda ujawniła szczegóły

Jakiś czas temu Ida Nowakowska pożegnała się z pracą na planie “Pytania na śniadanie”, a po czasie otworzyła się i opowiedziała o kulisach zwolnienia z roli gospodyni porannego formatu. Prezenterka zdradziła, że niebawem pojawi się w TVP w programie, który wówczas zostanie emitowany na żywo.

Ida Nowakowska
07.04.2024 17:14 Ida Nowakowska ujawniła kulisy zwolnienia z TVP. "Poczułam się dyskryminowana"

Ida Nowakowska jakiś czas temu pożegnała się z "Pytaniem na śniadanie", gdzie pełniła funkcję prowadzącej. Niedawno postanowiła opowiedzieć o współpracy z ówczesnym prezesem TVP i o kulisach zwolnienia. 

Pytanie na śniadanie Ida Nowakowska
18.01.2024 09:12 Dwie prowadzące usunięte z "Pytania na Śniadanie"! Ida Nowakowska: "Nie współpracuję z nim"

W dotychczas zgranym gronie prowadzących "Pytanie na śniadanie" zrobiło się gorąco. Ze śniadaniówką TVP mają pożegnać się kolejne prezenterki. Czy wśród nich jest Ida Nowakowska? Celebrytka zwana przez złośliwców "pieszczochą upadłego reżimu" zabrała w tej sprawie głos. Takiej wypowiedzi nikt się nie spodziewał.

Ida Nowakowska
17.01.2024 15:16 Ida Nowakowska zniknęła z "Pytania na śniadanie" i nagle odnalazła się w innym programie. Co dalej z gwiazdą TVP?

Kiedy wszyscy byli przekonani, że czas Idy Nowakowskiej w TVP definitywnie dobiegł końca, prezenterka nagle i zupełnie niepostrzeżenie pojawiła się w innym programie TVP, wcielając się w rolę, w której widzowie "Pytania na śniadanie" jeszcze jej nie widzieli. Niestety, to wcielenie nie wszystkim przypadło do gustu. Gdzie można było ją obejrzeć?

Pytanie na śniadanie
30.12.2023 08:09 "Pytanie na śniadanie": zapowiedziano zwolnienia! Padły konkretne nazwiska

Od kilku tygodni nie milkną echa związane ze zmianami, jakie zachodzą w TVP. Jak łatwo można się domyślić, powstały dwa obozy - przeciwników oraz zwolenników tej znacznej metamorfozy. I choć na pierwszy ogień poszły programy informacyjne, widzowie zastanawiają się nad przyszłością formatów rozrywkowych. Krążą pogłoski, że z “Pytania na śniadanie” znikną znane nazwiska.

Ida Nowakowska i Tomasz Wolny
15.12.2023 14:33 Nowakowska i Wolny żegnają się z widzami "Pytania na śniadanie"! Na koniec programu podali ogłoszenie

Ida Nowakowska i Tomasz Wolny już od dłuższego czasu prowadzą “Pytanie na śniadanie”. Niestety podczas piątkowego wydania programu pożegnali się z widzami i wyjaśnili, że znikają z anteny. Co jest tego przyczyną?

Ida Nowakowska
15.12.2023 11:28 Z dzieckiem na rękach zapalili świecę i postawili ją w oknie. Ida Nowakowska z mężem poruszeni do granic możliwości

Ida Nowakowska nigdy nie ukrywała, że rodzina oraz wiara są dla niej bardzo ważne. Tym razem prezenterka postanowiła zamieścić na Instagramie nostalgiczne nagranie. Wspomina w nim o swoim ojcu. Zdecydowała się na pewien gest.

Ida Nowakowska TVP
09.12.2023 22:34 Obładowana kartonami gwiazda śniadaniówki wychodzi z TVP. To koniec? "Nie było łatwo"

W siedzibie TVP przy Woronicza od momentu niekorzystnych dla obecnych władz wyników wyborów atmosfera jest wyjątkowo napięta. O swoje posady drżą nie tylko dziennikarze znani z TVP Info, ale także prezenterki z Działu Rozrywki. Czy jedna z nich, dźwigając napakowane kartony, właśnie po raz ostatni opuściła gmach państwowej telewizji?

Ida Nowakowska
30.09.2023 14:07 Ida Nowakowska nagle przerwała "Pytanie na śniadanie" i zniknęła z planu. "Ja się martwię"

Ida Nowakowska zaskoczyła widzów podczas sobotniego wydania “Pytania na Śniadanie” na antenie TVP. Prezenterka nagle przerwała program i rzuciła się w krzaki, a wszystko z powodu niesfornego gościa, który pojawił się tego dnia na planie śniadaniówki.

Ida Nowakowska
25.09.2023 11:06 Ida Nowakowska ma w domu prywatną kaplicę? Prezenterka wyznała prawdę

Ida Nowakowska jest osobą bardzo wierzącą i się z tym nie kryje. Często opowiada o relacji z Bogiem w licznych wywiadach, a w mediach społecznościowych niejednokrotnie zamieszczała materiały pokazujące, jak wraz z rodziną uczestniczą we mszy świętej. W jednej z najnowszych rozmów prezenterka została zapytana o to, czy ma w domu prywatny ołtarzyk. Szybko wyjawiła prawdę. Jej odpowiedź zaskakuje.  

Ida Nowakowska
16.08.2023 17:45 Ida Nowakowska ledwo straciła pracę, a teraz przekazała fanom wspaniałe wieści. Będą zachwyceni

Ida Nowakowska niespodziewanie obwieściła swoim fanom, że wraca do programu “Pytanie na śniadanie”. Radosne wieści przekazała im za pośrednictwem Instagrama. Kiedy dokładnie zobaczymy ją w śniadaniówce?

Ida Nowakowska
14.08.2023 08:40 Ida Nowakowska zmieniła fryzurę. Fani zasypali ją komplementami

Ida Nowakowska parę miesięcy temu zaskoczyła fanów metamorfozą włosów. Prezenterka przefarbowała się wówczas na jasny blond. Teraz ponownie zaszalała u fryzjera, wprawiając internautów w zachwyt

Pytanie na śniadanie
01.08.2023 14:50 Sanitariuszka Powstania Warszawskiego pojawiła się w "Pytania na śniadanie". Potrzebna była pomoc

Wtorkowe wydanie “Pytania na śniadanie” prowadzili Ida Nowakowska wraz z Tomaszem Wolnym. Zaproszonym gościem była Danuta Dworakowska, która przed laty była uczestniczką Powstania Warszawskiego. Podczas emisji wydarzył się mały wypadek i kobieta zażądała pomocy.

Ida Nowakowska z mężem
31.07.2023 20:55 Zaskakujące wyznanie Idy Nowakowskiej. Wielu może się nie spodobać, co powiedziała o dziecku

Ida Nowakowska zasłynęła swoim ultra religijnym podejściem do życia, które znakomicie wpisuje się w aktualne trendy w TVP. Gospodyni "Pytania na śniadanie" udzieliła jednak wywiadu, w którym podzieliła się gorzkim spostrzeżeniem na temat potomstwa. Ida Nowakowska podeszła do tego tematu z wyjątkową szczerością. 

Małgorzata Tomaszewska i Ida Nowakowska
10.07.2023 14:11 Wstydliwe pytanie na antenie "PnŚ". Ida Nowakowska aż się zarumieniła

Piątkowe wydanie “Pytania na śniadanie” poprowadziły Ida Nowakowska i Małgorzata Tomaszewska. Obydwie prezenterki czują się bardzo dobrze w swoim towarzystwie, co ewidentnie wpływa na ich dobrą współpracę. Podczas rozmowy padło jednak pytanie o wstydliwą rzecz. Tancerka od razu zareagowała.

Pytanie na śniadanie
30.06.2023 19:29 Nowa para prowadzących w "Pytaniu na śniadanie". Widzowie nie kryją zachwytu

Piątkowe wydanie “Pytania na śniadanie” poprowadziły Małgorzata Opoczowska i Ida Nowakowska. Nowy duet spodobał się fanom, którzy zasypali obie panie masą komplementów.

Ida Nowakowska
19.06.2023 10:19 Ida Nowakowska przekazała smutne wieści na temat przyszłości swojej rodziny. Życie zweryfikowało jej plany

Ida Nowakowska od początku swojej kariery nie ukrywa, że w jej życiu rodzina i wiara odgrywają bardzo ważną rolę. Jeszcze dwa lata temu w rozmowie z reporterem portalu Pomponik.pl zapewniała, że chce mieć co najmniej trójkę dzieci. Okazuje się, że życie zweryfikowało jej plany.

None
15.06.2023 12:12 Wściekła Ida Nowakowska nie wytrzymała. Musiała interweniować reżyserka

W czwartek “Pytanie na śniadanie” prowadzili Ida Nowakowska i Tomasz Wolny. Jak to w śniadaniówkach bywa, rozmawiali z zaproszonymi gośćmi, omawiali najgorętsze plotki z życia gwiazd i dyskutowali o trendach modowych na lato. Jednak w pewnym momencie stało się coś nieoczekiwanego. Podczas jednej z rozmów dotyczących świata show-biznesu Ida Nowakowska mocno się zdenerwowała i dosadnie skomentowała zachowanie Kevina Costnera. Musiała zainterweniować reżyserka!

pytanie na śniadanie
29.05.2023 09:48 Ida Nowakowska wzruszyła się w "Pytaniu na śniadanie". Niespodziewana reakcja

Ida Nowakowska w ostatnim odcinku „Pytania na śniadanie” omal nie rozpłakała się na wizji. Wyraźnie wzruszona prezenterka z trudem powstrzymywała łzy. Anna Popek musiała przejąć inicjatywę. Wiadomo, co ją tak poruszyło.

Ida Nowakowska i Tomasz Wolny
18.05.2023 09:57 Nagła zmiana w "Pytaniu na śniadanie". Ida Nowakowska niespodziewanie potwierdziła

Ida Nowakowska potwierdziła nagłą zmianę w "Pytaniu na śniadanie". Czwartkowe wydania miała jak zwykle poprowadzić z Tomaszem Wolnym, jednak w zastępstwie duetu pojawi się zupełnie inna para. Prezenterka poinformowała, kiedy znów pojawi się na antenie. 

Ida Nowakowska
14.05.2023 14:40 Eurowizja 2023. Ida Nowakowska wspomniała o Ukrainie, widzowie zmieszali ją z błotem. "Wstyd i hipokryzja"

Ida Nowakowska miała specjalną rolę podczas wczorajszego Konkursu Piosenki Eurowizji. Prezenterka poinformowała świat o werdykcie polskiego jury, a przy okazji okazała wsparcie Ukrainie. Widzowie zarzucają jej jednak hipokryzję.

None
06.05.2023 09:29 Ida Nowakowska wyjawiła, co by zrobiła, gdyby jej dziecko zmieniło wiarę. Padły wymowne słowa

Ida Nowakowska wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że wiara odgrywa bardzo ważną rolę w jej życiu. Co gwiazda TVP zrobiłaby, gdyby jej dziecko postanowiło odejść z Kościoła? Prezenterka zdobyła się na zaskakujące wyznanie.

Ida Nowakowska i Tomasz Kammel w "Pytaniu na śniadanie"
04.05.2023 08:03 "Pytanie na śniadanie". Ida Nowakowska zaliczyła wpadkę. Uśmiech od razu zszedł jej z ust

Ida Nowakowska tym razem nie zaliczyła dopiero poranka w studiu "Pytania na śniadanie". Chociaż starała się, jak mogła, nie obeszło się bez wpadki. Prezenterka podczas transmisji na żywo dyskutowała z gośćmi na temat MET Gali. Po jej słowach ekspertka musiała interweniować.  

Ida Nowakowska
03.05.2023 16:59 Ida Nowakowska zmieniła kolor włosów. Zaskoczyła widzów jako blondynka

Ida Nowakowska zdecydowała się kolosalną zmianę swojego wyglądu. Gwiazda TVP zaskoczyła wszystkich i w programie śniadaniowym zaprezentowała się już po metamorfozie. Prezenterkę mogliśmy więc zobaczyć w nowej odsłonie jako blondynkę.

Tomasz Kammel i Ida Nowakowska
02.05.2023 21:14 Tomasz Kammel zapomniał się w "Pytaniu na Śniadanie". Ida Nowakowska była zaskoczona

Twórcy “Pytania na Śniadanie” nie przestają zaskakiwać swoich widzów. We wtorek wielu fanów programu mogło przeżyć niemałe zaskoczenie, gdy zobaczyło stojącego u boku Idy Nowakowskiej Tomasza Kammela. Prezenter tak bardzo starał się stanąć na wysokości nowego zadania, że w pewnym momencie zupełnie dał się ponieść emocjom. Szoku nie mogła ukryć nawet sama jego redakcyjna partnerka.

None
01.05.2023 10:13 Ida Nowakowska szczerze o uczestnikach "The Voice Kids". Prowadząca zaskoczyła wszystkich

Ida Nowakowska współprowadzi talent show dla młodych wokalistów "The Voice Kids". W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, co sądzi o uczestnikach programu. Z ust znanej gwiazdy padły wymowne słowa.

Ida Nowakowska
22.04.2023 14:08 Ida Nowakowska straci posadę w "PnŚ"? Jasno skomentowała powrót Anny Popek

Ida Nowakowska w szczerej rozmowie opowiedziała o pracy w "Pytaniu na śniadanie" i tym, czy boi się utracenia posady na rzecz m.in. Anny Popek. Wszystko przez podzielenie jej dotychczasowego partnera na dwie prowadzące. Co sądzi o tym sama zainteresowana?

Anna Popek i Ida Nowakowska
21.04.2023 20:15 "Pytanie na śniadanie". TVP wydało oficjalny komunikat. Chodzi o Annę Popek i Idę Nowakowską

Dołączenie Anny Popek do obsady "Pytania na śniadanie" wywołało sporo komplikacji i plotek o ewentualnym odejściu Idy Nowakowskiej i Małgorzaty Tomaszewskiej. TVP postanowiło zareagować i uporządkować szerzące się w mediach nieścisłe informacje. Wydano specjalne oświadczenie.