Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ida Nowakowska ma w domu prywatną kaplicę? Prezenterka wyznała prawdę
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 25.09.2023 11:06

Ida Nowakowska ma w domu prywatną kaplicę? Prezenterka wyznała prawdę

Ida Nowakowska
Kapif

Ida Nowakowska jest osobą bardzo wierzącą i się z tym nie kryje. Często opowiada o relacji z Bogiem w licznych wywiadach, a w mediach społecznościowych niejednokrotnie zamieszczała materiały pokazujące, jak wraz z rodziną uczestniczą we mszy świętej. W jednej z najnowszych rozmów prezenterka została zapytana o to, czy ma w domu prywatny ołtarzyk. Szybko wyjawiła prawdę. Jej odpowiedź zaskakuje.  

Ida Nowakowska ma w domu prywatny ołtarzyk?

Ida Nowakowska jest znana z intensywnej współpracy z TVP. Jest jedną z czołowych gwiazd telewizji publicznej, gdzie prowadzi m.in. “Pytanie na śniadanie” i “The Voice Kids” oraz różne wydarzenia organizowane przez tę stację. Prywatnie jest mamą 2-letniego Maksymiliana i żoną Jacka Herndona. 

Ida Nowakowska z mężem i synkiem/Kapif

Prezenterka często wypowiada się na temat swojej wiary i relacji z Bogiem, któremu, jak twierdzi, zawierzyła swoje życie. W najnowszym wywiadzie Ida Nowakowska odniosła się do plotek jakoby miała mieć w domu prywatny ołtarzyk. Dziennikarka nie kryła wzburzenia.  

Ida Nowakowska/Kapif
Prognoza pogody na Wszystkich Świętych. Synoptycy zdradzili, czego możemy się spodziewać

Prezenterka TVP wyznała całą prawdę

Ida Nowakowska mocno się oburzyła i szybko zdementowała krążące od jakiegoś czasu w sieci pogłoski. Podkreśliła, że nie ma to nic wspólnego z prawdą i zareagowała bardzo emocjonalnie. - Kto tak podawał, że mam kaplicę? Nawet nie wiedziałam. Nie wiem, czy ten, kto pisał ten artykuł, był w moim domu, natomiast dużo rzeczy, które są pisane, niestety nie mają nic wspólnego z prawdą - wyznała w rozmowie z Wideoportalem.

Ida Nowakowska z mężem/Kapif
Ida Nowakowska, Łukasz Nowicki/Kapif

Jakie gwiazdy mają w domu prywatne kaplice?

Niektóre z gwiazd mają jednak w domach prywatne ołtarzyki. Jedną z nich jest Wojciech Modest Amaro. W programie “Uwaga! Kulisy sławy” pokazał przydomową kaplicę i wyznał, że co tydzień zaprasza do niej wiernych, aby wspólnie się pomodlić. Oprowadził po nich dziennikarzy i nie krył dumy, że posiada taki budynek wokół swojej posesji. 

- Poznanie relacji z Bogiem absolutnie żywej, poprzez Słowo i Eucharystię, zmieniło mnie jako człowieka w stosunku do drugiej osoby. Przestałem być egoistycznymi, przestałem zapatrywać się tylko w obsesyjny perfekcjonizm mojej pracy. To naprawdę jest wielopłaszczyznowe uzdrowienie – podkreślił restaurator. 

Źródło: Wideoportal