Rozrywka.Goniec.pl > Królowe Życia

Królowe Życia

Dagmara Kaźmierska i Edzia
17.04.2024 09:36 Dagmara Kaźmierska powiedziała, co sądzi o atakach Edzi. Dosadne słowa

Niegdyś były przyjaciółkami, obecnie co rusz wbijają sobie szpile. Pomiędzy Dagmarą Kaźmierską a Edzią panuje napięta atmosfera. Jak na ostatnie docinki swojej byłej przyjaciółki zareagowała “królowa życia”?

Dagmara Kaźmierska i Edzia
16.04.2024 08:44 "Taniec z Gwiazdami". Dagmara Kaźmierska odpowiedziała na komentarze Edzi

Dagmara Kaźmierska awansowała do kolejnego odcinka “Tańca z Gwiazdami”, jednak ta decyzja nie wszystkim przypadła do gustu. Wśród osób, które nie kryją swojego zadowolenia z takiego obrotu spraw, znalazła się Edzia. Kobieta w niepochlebny sposób wypowiedziała się o dawnej przyjaciółce. Na odpowiedź gwiazdy nie trzeba było długo czekać.

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias
15.04.2024 22:43 Rafał Grabias ujawnił prawdę o swoim związku z Gabrielem Sewerynem. Tak go traktował

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn przez prawie 20 lat tworzyli parę. Popularność zapewnił parze występ w programie “Królowe życia”. Choć kilka lat temu ich drogi się rozeszły, to Grabias zapewnia, że mimo rozstania, zawsze będzie dobrze wspominać zmarłego w ubiegłym roku Seweryna.

Dagmara i Conan Kaźmierscy
12.04.2024 16:14 "Taniec z Gwiazdami". Dagmara Kaźmierska skomentowała zachowanie Conana. Dosadne słowa

Podczas ostatniego odcinka “Tańca z Gwiazdami” na scenie pojawił się Conan, który stanął w obronie Dagmary Kaźmierskiej, gdy ta po raz kolejny usłyszała niepochlebne opinie na temat swojego występu. Jego spontaniczna reakcja nie przeszła jednak bez echa, a celebrytka trafiła “na dywanik” produkcji. Co sama zainteresowana myśli o występku swojego syna?

Dagmara Kaźmierska Rafał Maserak Marcin Hakiel
12.04.2024 08:56 Zapytali Rafała Maseraka o Dagmarę Kaźmierską w "TzG". Nie zostawił na niej suchej nitki

Dagmara Kaźmierska nie robi furory na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Po każdym występie gwiazdy "Królowych Życia" w sieci pojawia się wiele negatywnych komentarzy. Teraz swoje trzy grosze dorzucił też Rafał Maserak.

Edzia z "Królowych życia"
11.04.2024 16:57 Edzia z "Królowych życia" jest od dawna zakochana. Niewiele osób wie, jak wygląda jej mąż

Edzia z “Królowych Życia” jest szczęśliwą mężatką. Niewiele osób jednak wie, jak wygląda ukochany byłej przyjaciółki Dagmary Kaźmierskiej. Gwiazda TTV raz na jakiś czas dzieli się zdjęciami, gdzie ujawnia urywki ze wspólnego życia z Adamem Nawarą.

Dagmara Kaźmierska i Edzia
09.04.2024 09:19 Dagmara Kaźmierska zabrała głos ws. komentarza Edzi. "Ja się bardzo zasmuciłam"

Dagmara Kaźmierska pilnie trenuje do “Tańca z Gwiazdami”, jednak jej występy nie zawsze spotykają się z pochlebnymi opiniami. Nawet Edzia, z którą celebrytka niegdyś przyjaźniła się, postanowiła w niewybredny sposób skomentować jej taneczne popisy. Jak zareagowała na nie sama zainteresowana?

Taniec z Gwiazdami
08.04.2024 11:45 Edzia z "Królowych życia" nie wytrzymała po tańcu Dagmary. Padły mocne słowa

Dagmara Kaźmierska, która obecnie bierze udział w “Tańcu z Gwiazdami”, niegdyś była blisko z Edzią. Kobiety wspólnie występowały w "Królowych życia', przyjaźniły się, ostatecznie jednak ich drogi rozeszły się. Dawna przyjaciółka celebrytki nie ukrywa swojego rozczarowania po obejrzeniu ostatniego odcinka tanecznego show, twierdząc, że Dagmara już dawno powinna odpaść.

Sylwia Peretti i Patryk Peretti
01.04.2024 17:08 Byliśmy na grobie Patryka Perettiego. Jeden szczegół wzrusza do łez

Patryk Peretti w ubiegłym roku stracił życie w tragicznym wypadku samochodowym. Sylwia Peretti, która do dziś nie może pogodzić się ze stratą jedynego syna, regularnie upamiętnia go w mediach społecznościowych. Niedawno dała wyraz swojej rozpaczy także na krakowskim Cmentarzu Grębałowskim, gdzie spoczywa 24-latek.

Rafał Grabias
30.03.2024 07:10 Rafał Grabias zabrał głos po ujawnieniu wyników sekcji Gabriela

Rafał Grabias stał się popularny wraz ze swoim ówczesnym partnerem Gabrielem Sewerynem dzięki “Królowych życia”. Niestety para z czasem się rozstała, a jakiś czas potem media poinformowały o nagłej śmierci Seweryna. Niedawno ujawniono wyniki sekcji zgonu. Głos zabrał były ukochany gwiazdora.  

Rafał Grabias Gabriel Seweryn
28.03.2024 21:14 Słowa Rafała Grabiasa łamią serce! Były partner Gabriela zabrał głos

Cztery miesiące - tyle trzeba było czekać na wyniki sekcji zwłok zmarłego Gabriela Seweryna. Gdy przyczyna śmierci gwiazdora "Królowych życia" wreszcie stała się jasna, głos zabrał jego były partner. Rafał Grabias użył poruszających słów.

Gabriel Seweryn
28.03.2024 08:12 Śledczy dotarli do nowych wieści. Tak umierał Gabriel Seweryn

Gabriel Seweryn zmarł 28 listopada 2023 roku, a jego niespodziewana śmierć spotkała się z falą domysłów i pogłosek. Przeprowadzono sekcję zwłok, która miała dać wyjaśnienie, co było przyczyną zgonu kuśnierza. Co z niej wynika?

Gabriel Seweryn
26.03.2024 09:46 Portal nieoficjalnie ujawnia przyczynę śmierci Gabriela Seweryna

Gabriel Seweryn był jednym z barwnych i charakterystycznych uczestników “Królowych życia”. Swoim usposobieniem szybko zjednał sobie rzeszę fanów. Niestety znany kuśnierz zmarł niespodziewanie 28 listopada 2023 roku. Jak podaje portal “ShowNews”, znane są wyniki sekcji zwłok.

Gabriel Seweryn
25.03.2024 09:41 Nowe informacje ws. śmierci Gabriela Seweryna. Są wyniki badań

Choć od śmierci Gabriela Seweryna minęło już kilka miesięcy, jej okoliczności wciąż owiane są tajemnicą. Czy nowe wieści w tej sprawie wreszcie coś rozjaśnią? Prokuratura zabrała głos ws. wyników badań zmarłego projektanta.

Conan i Dagmara Kaźmierscy
13.03.2024 22:38 Conan miażdży występ Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z gwiazdami"

Drugi odcinek "Tańca z Gwiazdami" za nami i wiele wskazuje na to, że przygoda z programem nie będzie dla Dagmary Kaźmierskiej tak prosta, jak początkowo się wydawało. Poza surowymi ocenami jury celebrytka liczyć się musi także... z nieprzychylnym okiem swojego ukochanego syna. Conan dość krytycznie ocenił jej ostatni występ.

Sylwia Peretti
13.03.2024 16:26 Czarno-białe nagranie Peretti. Internauci coraz bardziej zmartwieni

Sylwia Peretti z “Królowych życia” stała się popularna na Instagramie, gdzie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Niestety w ubiegłym roku media obiegła informacja na temat nagłej śmierci jej syna, Patryka. Celebrytka długo nie mogła dojść do siebie i na jakiś czas zniknęła z sieci. Teraz powoli powraca, wstawiając co jakiś czas poruszające posty. Dziś dodała czarno-biały filmik, a pod nim wzruszający opis. 

Żony Podlasia
12.03.2024 17:44 "Żony Podlasia" hitem TTV. Sieć zalała masa komentarzy

TTV to kanał, na którym emitowane są programy, cieszące się ogromną popularnością. Mowa o takich hitach jak “Królowe życia”, “Rolnicy. Podlasie” czy “Gogglebox. Przed telewizorami”. Od niedawna widzowie mogą śledzić również nowy format, który w szybkim tempie zdobywa popularność. Okazuje się, że “Żony Podlasia” zachwyciły niejednego za serce. O czym jest ten wyjątkowy program?

Dagmara Kaźmierska
11.03.2024 20:07 Ile lat ma Dagmara Kaźmierska? Wiek, data urodzenia

Dagmara Kaźmierska swoją sławę zawdzięcza programowi “Królowe życia”. To właśnie tam jej fani pierwszy raz mogli zobaczyć, jak żyje celebrytka. Ostatnio rozpoczęła swoją przygodę w nowej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Gwiazda nieczęsto mówi o swoim wieku i o tym, kiedy się urodziła. Wyjawiamy datę urodzenia królowej życia. 

Laluna
09.03.2024 21:06 Tak Laluna wyglądała przed operacjami. Nie przypomina dawnej siebie

Jeden z flagowych programów TTV ”Królowe życia” zakończył emisje w 2022 roku, chociaż kariery głównych bohaterów formatu nadal się rozwijają. Laluna, jedna z najbardziej jaskrawych postaci, znana jest głównie z walk MMA i operacji plastycznych. Jak wyglądała przedtem? 

Sylwia Peretti
08.03.2024 17:45 Mąż złożył Sylwii Peretti życzenia. Wspomina życie przed wypadkiem

Mąż Sylwii Peretti, która w lipcu, podczas tragicznego wypadku straciła swojego jedynego syna, zamieścił w sieci życzenia z okazji Dnia Kobiet, składane w kierunku swojej sławnej żony. Mężczyzna zdradził przy okazji, jak obecnie czuje się 'Królowa życia".

Dagmara Kaźmierska
06.03.2024 14:20 Zaskakujące, w jakich warunkach odbył się ślub Dagmary Kaźmierskiej

Choć Dagmara Kaźmierska jeszcze niedawno przed kamerami szukała kandydata na męża, w czym z zaangażowaniem pomagają jej bliscy sercu mężczyźni: syn Conan oraz przyjaciel Jacek, już niegdyś była mężatką. Jak przebiegała ta ceremonia? Okazuje się, że odbyła się w niecodziennym miejscu.

Dagmara Kaźmierska
05.03.2024 18:36 Padły gorzkie słowa! Dagmara nie spodziewała się takiego ataku Edyty

Dagmara Kaźmierska to znana dziś celebrytka i influencerka, która występuje w nowej edycji “Tańca z Gwiazdami”. W “Królowych życia” robiła furorę wraz ze swoimi przyjaciółmi, m.in. z Edytą Nawarą. Niestety bliskie sobie przyjaciółki poróżniły się i nie utrzymują już ze sobą kontaktu. “Edzia”, bo właśnie tak ją celebrytka nazywała, wymownie skwitowała relację z Dagmarą. O co chodzi? 

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias
28.02.2024 17:17 Rafał Grabias nadal kochał Gabriela Seweryna? Teraz wszystko jasne

Gabriel Seweryn nie żyje - znany kuśnierz odszedł pod koniec listopada 2023 roku. Dał się poznać widzom dzięki udziałowi w “Królowych życia”, gdzie partnerował mu Rafał Grabias - jego ówczesny wieloletni partner. Choć mężczyźni rozstali się już jakiś czas temu, w sercu Rafała ewidentnie cały czas jest miejsce na dawnego ukochanego. Ostatnio zamieścił w sieci odważny post mówiący o miłości do “kolorowego ptaka z Głogowa”.

Gabriel Seweryn
26.02.2024 15:49 Nowe informacje ws. śmierci Gabriela Seweryna. Prokurator ujawnia

Gabriel Seweryn był jednym z barwnych uczestników “Królowych życia”, a dzięki udziałowi w programie, zyskał dużą sympatię widzów. Pod koniec listopada 2023 roku w mediach pojawiła się informacja o śmierci znanego kuśnierza, którą poprzedzało niepokojące nagranie. Czy znane są okoliczności, które mogły przyczynić się do jego odejścia?

Dagmara Kaźmierska
17.02.2024 17:10 Dagmara Kaźmierska wspomina ukochaną osobę. Rozdzieliła je śmierć

Dagmara Kaźmierska to jedna z barwnych postaci znanych z “Królowych życia”. Celebrytka przed kamerami często mówiła o swoich sukcesach, a także porażkach, a nawet o utracie bliskich swojemu sercu osób. Tym razem za pośrednictwem Instagrama zdecydowała się na oddanie hołdu osobie, którą bardzo kochała.

Dagmara Kaźmierska
01.02.2024 15:52 TzG: Kaźmierska miała poważny wypadek, nie jest w pełni sprawna. Boi się, że odpadnie po pierwszym odcinku?

Już niebawem ruszy najnowsza edycja “Tańca z gwiazdami”. W szranki o Kryształową Kulę stanie wiele znanych osobistości, w tym Dagmara Kaźmierska, która zasłynęła jako barwna i charyzmatyczna uczestniczka “Królowych życia”. Celebrytka przed kilkoma laty miała jednak drastyczny wypadek, w którym poważnie uszkodziła sobie nogi. Czy uraz z przeszłości przeszkodzi jej w wygranej? Gwiazda TTV wyjawiła, jak obecnie wygląda stan jej zdrowia.

Rafał Grabias ma już po dziurki w nosie
31.01.2024 13:28 Rafał Grabias ma już po dziurki w nosie. Od śmierci Gabriela Seweryna nie dają mu spokoju. W końcu zabrał głos

Rafał Grabias to były partner Gabriela Seweryna. Razem z nim stał się popularny dzięki programowi “Królowe życia”. Tuż po wielkiej tragedii, jaką była nagła śmierć Gabriela, rozpętała się burza w sieci. Grabiasowi nadal nie dają spokoju. Gwiazdor wypowiedział się na ten temat i podsumował pojawiające się w mediach nagłówki. Co wyznał polski celebryta? Ma już dość…

Sylwia i Patryk Peretti
30.01.2024 18:26 Trudno uwierzyć, co odkryto na grobie Patryka Peretti. Skrzętnie schowano dwa symboliczne elementy

Świat Sylwii Peretti runął w nocy z 14 na 15 lipca, gdy w tragicznym wypadku zginął jej syn, Patryk. Młody mężczyzna feralnego dnia podróżował wraz z trzema kolegami po krakowskich ulicach, a ich rajd ostatecznie zakończył się śmiercią całej czwórki. Prochy 24-latka spoczęły na cmentarzu Grębałów w Krakowie. Uwagę przykuwają szczegóły, które zostały umieszczone na grobie mężczyzny.