Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dagmara Kaźmierska straciła fortunę. Ma plan, jak wszystko naprawić
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 16.05.2024 11:42

Dagmara Kaźmierska straciła fortunę. Ma plan, jak wszystko naprawić

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF

Dagmara Kaźmierska, od lat przyciągała uwagę mediów swoim barwnym i kontrowersyjnym życiem. Wydawało się, że jej popularność będzie tylko rosła, ale na jaw wyszły szokujące szczegóły jej kryminalnej przeszłości. To z kolei sprawiło, że plany "Królowej życia" legły w gruzach.

Dagmara Kaźmierska straciła swoją szansę? Celebrytka nie chce rezygnować z kariery

Portal Goniec.pl opublikował serię artykułów, które rzuciły światło na mroczne sekrety z przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Informacje te zaskoczyły zarówno jej fanów, jak i współpracowników. Chociaż celebrytka nigdy nie ukrywała swoich problemów z prawem, mało kto zdawał sobie sprawę z tego, co dokładnie miała na sumieniu. W efekcie Polsat natychmiast zerwał z nią kontrakt, a producenci planowanego filmu biograficznego również wycofali się z projektu.

Jak donosi portal ShowNews, Dagmara Kaźmierska miała poważne plany na podbicie polskiego show-biznesu. Zainteresowanie jej postacią wyraził poważny producent, który chciał nakręcić film biograficzny o jej kontrowersyjnym życiu. Celebrytka miała mieć wpływ na dobór aktorów oraz gwarancję udziału w zyskach z produkcji. Niestety, medialne publikacje zniweczyły te ambitne plany.

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF
Polsat ma poważne problemy. Wszystko przez Dagmarę Kaźmierską

Producenci i biznesowi partnerzy odwrócili się od Dagmary Kaźmierskiej

Po ujawnieniu szczegółów dotyczących przeszłości Kaźmierskiej, jej dotychczasowi pracodawcy oraz potencjalni partnerzy biznesowi natychmiast się od niej odcięli. Portal ShowNews potwierdza, że umowy związane z produkcją filmu miały zostać dopięte po zakończeniu nagrań do "Tańca z Gwiazdami". Publikacje portalu Goniec.pl sprawiły jednak, że cały projekt został zawieszony.

Teraz to można o niej nakręcić jedynie dokument i to dla ludzi o mocnych nerwach. Osoby z przeszłości Dagmary mogłyby opowiedzieć swoje historie. Ludzie zobaczyliby to nawet, gdyby nie pokazano ich twarzy  - skomentował informator portalu.

Pomimo skandalu, Dagmara Kaźmierska nie zamierza rezygnować z życia w blasku fleszy. Informatorzy portalu ShowNews donoszą, że celebrytka obecnie przebywa w Egipcie, gdzie wraz ze swoimi doradcami planuje strategię powrotu do łask publiczności. 

Dagmara Kaźmierska planuje, jak odzyskać sympatię widzów

 

Jednym z pomysłów na odbudowę wizerunku jest zaangażowanie się w działalność charytatywną. "Królowa życia" rozważa różne formy pomocy potrzebującym, próbując w ten sposób odkupić swoje winy i odzyskać przychylność fanów.

Co ciekawe, nawet po ujawnieniu szokujących faktów z jej przeszłości, Dagmara Kaźmierska nadal cieszy się sporym gronem lojalnych fanów. W sieci nie brakuje komentarzy osób, które wciąż ją wspierają i trzymają kciuki za jej powrót. To pokazuje, że nawet po tak poważnym skandalu, celebrytka może liczyć na pewne wsparcie.

Na poważnie zastanawia się, co dobrego może uczynić, by choć trochę odkupić swoje winy. Polubiła swoje medialne życie i swoich fanów - zdradza źródło ShowNews, dodając, że Kaźmierska na poważnie zastanawia się, co dobrego może uczynić, by choć trochę odkupić swoje winy.

Trudno przewidzieć, jak potoczą się dalsze losy Dagmary Kaźmierskiej. Jedno jest pewne - celebrytka nie zamierza się poddawać i tak łatwo nie zrezygnuje z kariery w show-biznesie. Czy jeśli uda jej się przekonać publiczność do swojej przemiany, powróci na szczyt?

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF