Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Polsat ma poważne problemy. Wszystko przez Dagmarę Kaźmierską
Laura Młodochowska
Laura Młodochowska 13.05.2024 22:57

Polsat ma poważne problemy. Wszystko przez Dagmarę Kaźmierską

Dagmara Kaźmierska
Fot. Kapif

Sprawa Dagmary Kaźmierskiej na swój dalszy ciąg, jednak to nie ona ma ponieść konsekwencje. Jak się okazuję, zaoferowanie jej udziału w ”Tańcu z gwiazdami”, może okazać się dla Polsatu bardzo kosztowne, nie tylko pod kątem wizerunkowym. Po ujawnieniu wstrząsających faktów z przeszłości ”królowej życia”, do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji zaczęły spływać skargi.

Prawda na temat kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej wyszła na jaw

Media od samych początków kariery Dagmary Kaźmierskiej wiedziały o jej kryminalnej przeszłości. W 2009 roku ”królowa życia została zatrzymana i skazana prawomocnym wyrokiem za stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie kobiet do prostytucji. Niedawno na jaw wyszły szczegóły z sądowych akt celebrytki. Śledztwo Daniela Arciszewskiego z Goniec.pl ujawniło, że Kaźmierska m.in. szantażowała i biła kobiety, które przetrzymywała wbrew ich woli w swoim domu publicznym ”Heidi”.

Magdalena Walach od 22 lat ma męża. Niewielu wie, że to znany aktor

Dagmara Kaźmierska zniknęła z Polsatu i TTV

Celebrytka z kryminalną przeszłością na jakiś czas wycofała się z przestrzeni publicznej, jednak niedługo później wróciła do aktywnego publikowania na swoich mediach społecznościowych. Tymczasem za jej sprawą ostatnia edycja ”Tańca z gwiazdami” upłynęła pod znakiem skandalu, a Polsat usunął z emisji program ”Dagmara szuka męża”. Na ten sam krok zdecydowała się także stacja TTV, za której sprawą Kaźmierska przebiła się do mediów.

Podczas finału tanecznego show dyrektor programowy Polsatu został, wbrew zakazowi stacji, zapytany o Kaźmierską. Edward Miszczak w mocnych słowach odpowiedział dziennikarce Onetu.

To nie jest artykuł w Onecie, to jest program na żywo, a pani prowadzi dziennikarskie śledztwo. Bardzo chętnie z panią rozmawiam, ale to jest program rozrywkowy. Gdyby Dagmara was nie interesowała, gdyby się nie klikała, toby pani ze mną nie rozmawiała, bądźmy szczerzy w tej sprawie – powiedział.

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel zabrała głos po finale "TzG". Zwróciła się do Anity Sokołowskiej

Skargi na Polsat w sprawie Dagmary Kaźmierskiej

Wiele wskazuje na to, że stacje niegdyś promujące Kaźmierską mogą zmagać się nie tylko z problemami wizerunkowymi. Jak donosi Plejada, widzowie nadsyłają skargi do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, w których zarzucają Polsatowi promowanie osoby z kryminalną przeszłością. Niebawem ma zostać wydana decyzja w tej sprawie.

W związku z udziałem Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z gwiazdami" do KRRiT wpłynęły dwie skargi indywidualne. Zostało wszczęte w tej sprawie postępowanie wyjaśniające z udziałem Polsatu, które jest aktualnie w toku – przekazała w rozmowie z Plejadą Teresa Brykczyńska, rzecznik prasowy KRRiT.

Źródło: Plejada.pl