Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Pilne wieści przed finałem ”TTBZ”. Pierwszy raz w historii programu
Laura Młodochowska
Laura Młodochowska 13.05.2024 20:20

Pilne wieści przed finałem ”TTBZ”. Pierwszy raz w historii programu

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Fot. Screen Polsat/"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" (odc. 9)

Już niedługo będziemy mogli zobaczyć finał dwudziestej edycji popularnego show Polsatu. W tym wydaniu ”Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na scenie rywalizują uczestnicy z poprzednich odsłon programu. Tuż przed ostatecznych starciem najlepszych z najlepszych okazało się, że zaszły zmiany w dotychczasowym sposobie wyłaniania zwycięzcy. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał.

Zaskakujący finał ”Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi”

Wielkimi krokami zbliża się finał wyjątkowej edycji programu ”Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Pierwszy pojedynek sezonu wyemitowany został w 10. rocznicę rozpoczęcia nadawania show na antenie Polsatu, a po kilku tygodniach widzowie mogli obejrzeć jubileuszowy, 200. odcinek. Nie brakowało emocji i śmiechu, natomiast największe zaskoczenie czeka fanów programu podczas wielkiego finału. Okazuje się, że doszło do zmiany zasad.

Dorota Kolak ma znaną córkę. Niewielu wiedziało, że też jest aktorką

To oni dotarli do finału ”Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi”

Wśród uczestników wyjątkowej edycji znaleźli się ci, którzy w poprzednich sezonach poradzili sobie najlepiej. W ciągu 9 odcinków przedstawione zostały metamorfozy: Katarzyny Skrzyneckiej, Aleksandry Szwed, Marii Tyszkiewicz, Barbary Kurdej-Szatan, Stafano Terrazzino, Kacpra Kuszewskiego, Filipa Lato i Mateusza Ziółko. Wybór zwycięskiej czwórki był wyjątkowo trudny, ponieważ wszyscy uczestnicy bezbłędnie podołali zadaniu. W końcu do finału dostali się: Maria Tyszkiewicz, Mateusz Ziółko, Stefano Terrazzino i Filip Lato. Emocji już teraz nie brakuje, a dodatkowo organizatorzy przewidzieli dla widzów kolejną niespodziankę.

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel zabrała głos po finale "TzG". Zwróciła się do Anity Sokołowskiej

Zmiany w finale ”Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Ten odcinek ”Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przejdzie do historii. Wszystko przez to, że po raz pierwszy o zwycięzcy programu zadecydują wyłącznie widzowie. Głosowanie odbędzie się za pomocą sms-ów, a numery zostaną podane w trakcie emisji finału. Kto otrzyma nagrodę w wysokości 100 tys. zł na wybrany przez siebie cel charytatywny i wyjątkową, Brylantową Twarz? O tym przekonamy się już w ten piątek o godz. 20.05 na antenie Polsatu.

Źródło: pomponik.pl