Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Monika Olejnik usłyszała diagnozę. Pokazała zdjęcie ze szpitala
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 13.05.2024 10:06

Monika Olejnik usłyszała diagnozę. Pokazała zdjęcie ze szpitala

Monika Olejnik
fot. KAPIF

Monika Olejnik to jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Niedawno podzieliła się z fanami przerażającymi wieściami dotyczącymi swojego zdrowia. Dziennikarka, która od lat prowadzi program "Kropka nad i", ujawniła, że niedawno usłyszała diagnozę, która zwaliła ją z nóg.

Monika Olejnik walczy z rakiem. Opublikowała poruszający wpis

Monika Olejnik we wzruszającym wpisie na Instagramie przekazała, że zdiagnozowano u niej nowotwór piersi. Choć walka z chorobą z pewnością nie należy do łatwych, dziennikarka nie traci optymizmu i opowiada swoją historię, aby zachęcić innych do regularnych badań oraz aktywnego trybu życia.

W jednym z prawie słonecznych miesięcy 2024 r. usłyszałam diagnozę - nowotwór piersi. Potem jeden z weekendów spędziłam w szpitalu. Po operacji jest lepiej, podejmuje nowe wyzwania. Mam świadomość, że miliony ludzi na świecie przeżywają większe problemy, ale bardzo was proszę, badajcie się - napisała gwiazda TVN.

Andrzej Seweryn o pobycie w więzieniu. Kulisy mogą zaskakiwać

Popularna dziennikarka usłyszała przerażającą diagnozę

Monika Olejnik po diagnozie musiała poddać się operacji, ale teraz czuje się lepiej i podejmuje nowe wyzwania. Gwiazda nie zamierza się poddawać chorobie i czarnym myślom. W swoim poście dziennikarka zaapelowała do swoich fanów, aby pamiętali o regularnych badania, podkreślając, że wczesne wykrycie choroby może uratować życie. Przekonuje również do aktywności sportowej, która jest nie tylko sposobem na walkę z chorobą i zdrowe ciało, ale także na zachowanie dobrej kondycji fizycznej i psychicznej.

Nie ma się co poddawać. Trzeba walczyć, trzeba być silnym. Mam ogromne wsparcie, mam siłę, mam determinację - napisała Monika Olejnik.

Reakcje na wpis Moniki Olejnik były natychmiastowe i pełne wsparcia. Zarówno fani, jak i znajomi z show-biznesu przesyłają jej życzenia zdrowia i pozytywnej energii. Gwiazdy, takie jak Małgorzata Rozenek-Majdan czy Małgorzata Kożuchowska, wyraziły swoje wsparcie dla chorującej dziennikarki i nie szczędziły jej słów otuchy.

  • Masz siłę, masz wiedzę , masz kochające wsparcie. Z takimi jak Ty nawet rak nie powinien zadzierać. Zdrowiej - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan.
  • Monika! Wracaj do zdrowia i do nas! Czekamy na Ciebie! Ja szczególnie w teatrze, będę Cię mobilizować! przytulam - dodała Małgorzata Kożuchowska.
  • Najgorsze masz już za sobą. Zdrowiej nam teraz kochana. I nabieraj siły od nowa. Tyle jeszcze marzeń do zrealizowania przed Tobą. Jesteś duchem najmłodsza ze wszystkich i zawsze tak będzie -wtórowała koleżankom Joanna Przetakiewicz.
Monika Olejnik
fot. KAPIF

Monika Olejnik zaapelowała do swoich obserwatorów. Padły ważne słowa

Monika Olejnik w swoim poście podziękowała wszystkim za ogromną dawkę wsparcia i podkreśliła również, jak ważna w tym trudnym dla niej czasie jest jej sportowa pasja, która pomaga jej w codziennej walce z chorobą.

Kochani, badajcie się i nie poddawajcie się po badaniach. Bądźcie, proszę, aktywni sportowo. Profilaktyka i wczesne i wykrycie nowotworu może uratować życie. Nie bójcie się pytać lekarzy, co jeszcze warto przebadać! Jeśli tylko minutę w miesiącu poświęcicie na pytanie ", czy się badasz/badałaś profilaktycznie?", to wszyscy będziemy szczęśliwsi. Moja pasja sportowa, systematyczne treningi od ponad 20. lat, bardzo mi pomogły ostatnio. Miałam tak potrzebną mi siłę! Wierzę, że #sport #kultura #zdrowie #przyjaźń #aktywność dają nam #WOLNOŚĆ. Dziękuję Wszystkim, którzy okazali mi życzliwość i troskę! Dziękuję za każde słowo empatii, za serce - dodała prowadząca Monika Olejnik.

Otwarta postawa, determinacja i optymizm Moniki Olejnik z pewnością będą inspiracją dla wielu osób do tego, aby zadbać o swoje zdrowie lub poddać się rutynowym badaniom. Gwiazda zaapelowała do obserwatorów, aby regularnie odwiedzali lekarzy i prowadzili zdrowy tryb życia, przekonując, że profilaktyka i wczesne wykrycie choroby mogą uratować życie.

Monika Olejnik
fot. KAPIF